3 DLC اول عنوان Fallout 4 معرفی شد + قیمت Season Pass افزایش یافت

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,594
نام
Alireza
43vi0mj0aa4ktui4od7h.jpg

Bethesda امروز با عنوان اینکه Fallout 4 موفق ترین عنوان این ناشر تا به امروز بوده است , جزئیات 3 بسته الحاقی اول این بازی را مشخص کرد :
اولین dlc با نام Automatron در March 2016 با قیمت 9.99$ منتشر خواهد شد. در ادامه dlc دوم با عنوان Wasteland Workshop در April 2016 با قیمت 4.99$ و در نهایت dlc سوم که بزرگتر خواهد بود و منطقه جدیدی را دارا خواهد بود با نام Far Harbor در May 2016 با قیمت 24.99$ منتشر خواهد شد.

جزییات محتوای هر DLC به صورت زیر خواهد بود:

Automatrion:
The mysterious Mechanist has unleashed a horde of evil robots into the Commonwealth, including the devious Robobrain. Hunt them down and harvest their parts to build and mod your own custom robot companions. Choose from hundreds of mods; mixing limbs, armor, abilities, and weapons like the all-new lightning chain gun. Even customize their paint schemes and choose their voices!

Wasteland Workshop:

With the Wasteland Workshop, design and set cages to capture live creatures – from raiders to Deathclaws! Tame them or have them face off in battle, even against your fellow settlers. The Wasteland Workshop also includes a suite of new design options for your settlements like nixi tube lighting, letter kits, taxidermy and more!

Far Harbor:

A new case from Valentine’s Detective Agency leads you on a search for a young woman and a secret colony of synths. Travel off the coast of Maine to the mysterious island of Far Harbor, where higher levels of radiation have created a more feral world. Navigate through the growing conflict between the synths, the Children of Atom, and the local townspeople. Will you work towards bringing peace to Far Harbor, and at what cost? Far Harbor features the largest landmass for an add-on that we’ve ever created, filled with new faction quests, settlements, lethal creatures and dungeons. Become more powerful with new, higher-level armor and weapons. The choices are all yours.

Bethesda برنامه دارد که در سال 2016 بیشتر از ارزش 60$ برای Fallout 4 محتوای اضافه منتشر کند که به همین علت قیمت Season Pass این عنوان در اول March 2016 از 29.99$ به 49.99$ افزایش خواهد یافت.
کسانی که season pass را قبلا خریداری کرده اند یا تا تاریخ اول March 2016 برای خرید اقدام کنند season pass به همان قیمت $29.99 لحاظ خواهد شد و این افراد همه ی DLC های این عنوان را دریافت خواهند کرد.

همینطور اعلام شده است که هر بسته الحاقی قبل از عرضه دارای Closed Beta خواهد بود که علاقه مندان میتوانند از طریق Bethesda.net اقدام به ثبت نام کنند و کسانی که برای Beta انتخاب شوند نیازی به خرید این محتواهای اضافه نخواهند داشت. همینطور هر beta نسخه کامل Dlc همراه با achievements را شامل خواهد شد.

آپدیت های رایگان جدیدی نیز در ادامه سال 2016 که برای اجرای بهتر بازی و همینطور اضافه کردن Survival Mode در راه خواهد بود. Creation Kit نیز در حال اماده سازی برای انتشار ابتدا برای X1 و PC و مدتی بعد برای PS4 است که قابلیت ساختن و بازی کردن Mod ها را فراهم میسازد.

First Three Fallout 4 DLC Packs Detailed, Season Pass Price Increasing to $49.99 on March 1

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
چقدر همدیگه رو سفسطه میکنید ! چیزی که واضحه اینه که یه عده از بالارفتن قیمت سیزن پس شاکی ـن ( خودم ) یه عده هم مشکلی ندارن با قضیه . این وسط حالا DC رو بکشید وسط و ترول کنیدش چه سودی داره ؟ نکته اول اینه که به مرور زمان برای بازی ماشین های مجانی و پولی اومد به عنوان Bonus Content ، همین NFS جدیده چندتا ماشین داره ؟ حدود 50 تا . دی سی هم تو لانچ تقریبا همین مقدار داشت اینا اومدن لیستو گسترش دادن . کارشون بد بوده ؟ قبول . ترک جدید دادن . بدرد نمیخوره از اول باید میذاشتن ؟ آپدیت گرافیکی برای بازی عرضه کردن که تغییرات آب و هوایی داشت ( مشابه کاری که یوبی با the crew کرد ) قبول نیست ؟ هاردکور مود برای بازیشون اضافه کردن ! قیمت بازی و سیزن پسشو انقد پایین اوردن که من با 20 دلار همه چیزو صاحب شدم ، یک اکسپنشن کاملا جدید به دنیای بازی وارد کردن که موتورسواری اضافه میکنه ! ( بماند که همونم تا جایی که میدونم براش اپدیت میاد و موتورای جدید بهش اضافه میشه ) . اگه اینا از نظرتون بده چی خوبه پس ؟

بریم سروقت ویچر که فری بودن محتواشو مسخره میکنید . بنظر خیلیاتون 16 تا دی ال سی ( n تا لباس و n تا کانترکت ) بیخوده ، سازنده با کلی آپدیت کلی فیچر جدید اضافه کرد حتی اپدیت های گرافیکی هم داشت بازی و قراره بازم با B&W داشته باشه !!! اگه اینا بده چی خوبه پس ؟ نیان بگن فلان چیزو فری میدیم چون به شما برمیخواد بخوره ؟

استریت فایترم بحثش جداست . بازی بخاطر شرایط و نزدیک بودن به مسابقاتی که کپکام برگزار میکنه باید سریع عرضه میشد ، پس خیلی چیزا رو نداره ( مثلا VS CPU ) قبول اینا کم کاری سازنده بود که نتونست به موقع این بخشا رو بذاره ، ولی این که برنامه 5 ساله ساپورت بازی رو دارن و ماهی 1 کاراکتر میخوان به بازی اضافه کنن که میتونید مجانی دریافتشون کنید بده؟ دیگه مشکل چیه ؟از نظر شما مسخره ست که محتوای بازی بزرگ شه ؟ یعنی از چیزیم که هست وسیع تر شه .

این که یه سازنده بیاد به این شکل با اپدیتایی که ارزش بازیو دوچندان میکنن بازیشو حمایت کنه ، اونم به طور مجانی خنده دار یا زشته ؟ یا نکنه فقط فن های اون بازی خاص که این موضوع براشون مهم و قابل تقدیره کارشون خنده دار و حرص دراره، و فقط بخاطر این که شما عصبانی میشید نباید چیزی بگن ؟

همین بتزدا برا اسکایریم روی PC یه دیی ال سی مجانی داد که کیفیت بصری بازیو ارتقا میداد . کلی هم قبل از اون بخاطر شرایط فوق مزخرف تکنیکی اسکایریم اپدیتش کردن که باگ هایی که نمیذاشت تو بازی پیشروی کنی رفع بشن . اینا رو یادتون رفته ؟ الان این ساپورت سازنده از بازیش خدایی بنظر خودتون بده ؟ ولی یکی بیاد اعتراض کنه که گرونه زرتی میپرید به طرف میگید چرا نمیفهمی محتوا داره دوبل میشه پس باید قیمتشم بالا بره ، بلاخره بتزداست خدای بازی ساز هاست و ... حرفای همیشگی .
ایراد گرفتن به‌Contentهای Bethesda رو کم داشتیم فقط.
جالب‌ترین قسمت قضیه این هست که یه سری از دوستان دارن Witcher 3 و Driveclub رو برا Content کامل و محتوای درست مثال میزنن.:lol:
البته جدا از کیفیت بازی،کات کردن New game+ از بازی اصلی‌ و دادنش به عنوان DLC مجانی‌،و دادن یه DLC حدودا هم سایز Dawnguard به اسمExpansion pack ،کاری نیست که از دست هر استودیو‌ای بر بیاد.بعد هم بشه نماد مشتری مداری.حرف زدن بیشتر از عمل کردن طرفدار داره در هر حال.:D

قیمتشم 10 دلاره ، به نسبت کانتنتی که میده پول میگیره . نمیاد بخاطر اضافه کردن فالوور غیر انسان و پیت فایت 10 دلار ازت بگیره :lol: که همین الانم فالوور غیر انسان رو میشه به صورت ماد از نکسوس گرفت . کاملا مجانی .
کل سیزن پسشم 25 دلاره ، سازنده هم تپو تپ بازیشو اپدیت میکنه .

نکته ای که یادم رفت بهش اشاره کنم GTAV بود که دوست خوبمون @HDV 7 بهش اشاره کرد . جی تی ای انلاین با اون وسعتش همیشه بهش محتوای عظیم جدید اضافه میشه "کاملا مجانی" .

گرافیک فال اوت هم بدون شک در حد بازیای نسل 8 نیست . خودتونم گول نزنید :)) گرافیک نسل 8 یعنی ویچر و جاست کاز 3 !

من گفتم محتوای W3 کم هست یا بی‌ ارزش؟ دارم میگم اون قدر محتوا ندارن که بشه گفت به طور مطلق بهتر از Fallout 4 هستن و باید ازشون الگو گرفت.
اینطوری که بچه‌ها دارن میگن اونا Content کامل دارن و حرفه‌ای هستن و اینا دارن دزدی می‌کنن،یه نفر ندونه فکر می‌کنه دارن چند تا‌ DLC 1$ ای رو به قیمت 70$ میدن.

اصل حرف من میدونی چیه کاوه ، من دلم میخواد ( خودخواهی منو ممکنه برسونه ) که 30 دلار پول اکسپنشن بدم . حالاهرچقدرم که میخواد محتواش زیاد باشه . میدونم که دو هفته وقت هست برای 30 دلار خریدن البته :D ولی دست و دلم نمیره که بعدا اندازه پول یه بازی کامل بدم برا اکسپنشن پس . بلاخره در حد و اندازه یه بازی کامل و جدید که قرار نی محتویات بهش اضافه بشه . یا من اشتباه میکنم ؟ :D گرافیکشم کاملا نظرشخصیمه و به هیچ وجه فکت نیست ولی از نظر من درحد و اندازه عناوین نسل 8 ( اپن ورد ) نیست . نمیگم بده ها به هیچ وجه بد نیست ولی من خودم یه سری معیارهایی دارم که متاسفانه گرافیک fo4 خیلیاشونو نداره . ( گرچه چون با pc میرم با ماد خیلی مشکلاتو حل کردم و وضعیت فعلی بازیم عالیه ) .

پ.ن : جاست کاز 3 خدایی خیلی خوبه گرافیکش :| وسعتشو نگاه کن ، کلی افکت و ... هم داره . تکنیکیش مشکل داشت ولی هنریش خدا بود انصافا :|

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ایراد گرفتن به‌Contentهای Bethesda رو کم داشتیم فقط.
جالب‌ترین قسمت قضیه این هست که یه سری از دوستان دارن Witcher 3 و Driveclub رو برا Content کامل و محتوای درست مثال میزنن.:lol:
البته جدا از کیفیت بازی،کات کردن New game+ از بازی اصلی‌ و دادنش به عنوان DLC مجانی‌،و دادن یه DLC حدودا هم سایز Dawnguard به اسمExpansion pack ،کاری نیست که از دست هر استودیو‌ای بر بیاد.بعد هم بشه نماد مشتری مداری.حرف زدن بیشتر از عمل کردن طرفدار داره در هر حال.:D

یه سری هم که دارن به کیفیت Fallout 4 گیر میدن ظاهراً هنوز در مرحله عکس‌های قبل از E3 هستن.:D پیشنهاد می‌شه حداقل قبل متهم کردن یه شرکت به دزدی، دو تا از‌DLCهای بازی‌های اخیر Bethesda رو تجربه کنین،بعد شروع کنین به مقایسه و اینکه چه دزدی عظیمی‌ از طرفدار‌ها داره می‌شه.
قضیه خیلی‌ اسون هست،اگه فکر می‌کنین کار اشتباه هست،یا الان بخرین و یا کلا نخرین.کسایی‌ هم که فکر می‌کنن عیبی نداره می‌خرن و لذتش رو میبرن.نمیدونم این همه بحث در مورد دزدی و غیر عادلانه بودن سر چی‌ هست.
قیمتشم 10 دلاره ، به نسبت کانتنتی که میده پول میگیره . نمیاد بخاطر اضافه کردن فالوور غیر انسان و پیت فایت 10 دلار ازت بگیره
lol.gif
که همین الانم فالوور غیر انسان رو میشه به صورت ماد از نکسوس گرفت . کاملا مجانی .
کل سیزن پسشم 25 دلاره ، سازنده هم تپو تپ بازیشو اپدیت میکنه .

نکته ای که یادم رفت بهش اشاره کنم GTAV بود که دوست خوبمون @HDV 7 بهش اشاره کرد . جی تی ای انلاین با اون وسعتش همیشه بهش محتوای عظیم جدید اضافه میشه "کاملا مجانی" .

گرافیک فال اوت هم بدون شک در حد بازیای نسل 8 نیست . خودتونم گول نزنید
yahoo_21.gif
گرافیک نسل 8 یعنی ویچر و جاست کاز 3 !
من گفتم محتوای W3 کم هست یا بی‌ ارزش؟ دارم میگم اون قدر محتوا ندارن که بشه گفت به طور مطلق بهتر از Fallout 4 هستن و باید ازشون الگو گرفت.
اینطوری که بچه‌ها دارن میگن اونا Content کامل دارن و حرفه‌ای هستن و اینا دارن دزدی می‌کنن،یه نفر ندونه فکر می‌کنه دارن چند تا‌ DLC 1$ ای رو به قیمت 70$ میدن.

Quest هایی‌ حتا بزرگتر از‌Expansion packهای خود بازی رو هم مجانی‌ می‌شه از Nexus گرفت،پس با این منطق ساختنDLC کلا درست نیست. من خودم زیاد از ساخت و ساز و اینجور چیزا لذت نمی‌برم.اما Workshop گسرتش ویژگی‌های بازی هست و قیمت آنچنانی‌ هم نداره.

سیزن پس اوّلیه بازی 30$ قیمت داشته،بعد جدا از این Workshop دقیقا چیز‌هایی‌ کهW3 قرار هست عرضه کنه رو عرضه می‌کنن.(یه DLCمعمولی‌ و یه DLC خیلی‌ بزرگ با مکان‌های جدید). با توجه به اینکه گفتن دومی‌ بزرگترین DLC ساخته شده توسط BGS هست،فکر نکنم اینجا 30 با 25 زیاد فرقی‌ داشته باشه که این همه داری میکوبی سر من.:D
در مورد گرافیک هم بازم من گفتم گرافیک F4 بهتر هست؟:D منظورم تجربه همه قسمت‌های بازی بود. اینکه کیفیت و Fallout 4,Content از همه نظر در بالاترین سطح قرار داره،چیزی نیست که بشه زیر سوال برد.حالا به نظر یه عده کیفیت Witcher بیشتر هست.اما این کیفیت فالوت رو کم نمی‌کنه.:D اما اگه فکر میکنی‌ JC 3 بهتر از فال‌اوت هست که دیگه هیچی‌.:D

آخرین ویرایش:

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
واقعا برام جالبه طرف رسما به خریدارها توهین کرده، بعد که فهمیده چه گندی زده شروع کرده به انجام وظیفه و الان که کارشون انجام داده شما فکر می کنی منت سرتون گذاشته و شده فرشته ...
قطعا DC یکی از بی نظیر ترین پشتیبانی ها رو داشته و داره. شاید روز اول کمبود محتوا داشت ولی به هیچ وجه بازی آشغالی که نبود هیچ یکی از بهترین ریسینگ ها هم بود و هست. این ها به کنار بازی آپدیت های وحشتناکی هم داشته که با قاطعیت میگم انگشت شمار هست تعداد سازندگانی که تا این حد به فکر افزایش کیفیت بازی باشن. یعنی تغییرات این بازی در حد یه آپدیت بهتر کردن پرفارمنس نبوده. بلکه در حدی بوده که به هر کسی نشون بدی فکر میکنه نسخه جدیدی از بازی رو عرضه شده و همه اینها رو هم رایگان عرضه کرده. حتی از نظر ارتباط با طرفداراشون هم عالین و کاملا در شبکه های اجتماعی با اونها در ارتباط هستن و هر لحظه فیدبک میگیرن و جواب میدن که واسه کدوم آپدیت تو برنامه ـشون هست یا نه.
این به کنار. با راکستار آشنایی دارین دیگه؟ GTA V چند وقت میشه اومده؟ بازی کمبود محتوا داره؟ چقدر محتوا داده تا الان؟ 1 قرون پول گرفته تا این لحظه؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

یه سری هم که دارن به کیفیت Fallout 4 گیر میدن ظاهراً هنوز در مرحله عکس‌های قبل از E3 هستن.:D پیشنهاد می‌شه حداقل قبل متهم کردن یه شرکت به دزدی، دو تا از‌DLCهای بازی‌های اخیر Bethesda رو تجربه کنین،بعد شروع کنین به مقایسه و اینکه چه دزدی عظیمی‌ از طرفدار‌ها داره می‌شه.
قضیه خیلی‌ اسون هست،اگه فکر می‌کنین کار اشتباه هست،یا الان بخرین و یا کلا نخرین.کسایی‌ هم که فکر می‌کنن عیبی نداره می‌خرن و لذتش رو میبرن.نمیدونم این همه بحث در مورد دزدی و غیر عادلانه بودن سر چی‌ هست.

کلا روتون میشه کارای CD project رو می برین زیر سوال؟ خدا وکیلی میشه؟ حالا که بازی مورد علاقه تون داره نقد میشه دست انداختید هر کی رو دیدید با خودتون بکشید پایین؟ خوشم میاد همه از رو DLC های قشنگ إبازی های قبلی Bethesda میپرن، Hearthfire که یادتون هست؟ خیلی ارزش داشت اون، اصلا ته عظمت بود.
واسه قسمت دوم حرفت هم، هر کسی حق داره نقد کنه. این دفاع دوست دارید بخرید دوست ندارید نخرید خیلی کهنه شده. با همین انتقاد ها بود برای مثال اون سیستم مسخره preorder برای بازی Deus Ex جدیده کنسل شد.

- - -ویرایش - - -

قطعا DC یکی از بی نظیر ترین پشتیبانی ها رو داشته و داره. شاید روز اول کمبود محتوا داشت ولی به هیچ وجه بازی آشغالی که نبود هیچ یکی از بهترین ریسینگ ها هم بود و هست. این ها به کنار بازی آپدیت های وحشتناکی هم داشته که با قاطعیت میگم انگشت شمار هست تعداد سازندگانی که تا این حد به فکر افزایش کیفیت بازی باشن. یعنی تغییرات این بازی در حد یه آپدیت بهتر کردن پرفارمنس نبوده. بلکه در حدی بوده که به هر کسی نشون بدی فکر میکنه نسخه جدیدی از بازی رو عرضه شده و همه اینها رو هم رایگان عرضه کرده. حتی از نظر ارتباط با طرفداراشون هم عالین و کاملا در شبکه های اجتماعی با اونها در ارتباط هستن و هر لحظه فیدبک میگیرن و جواب میدن که واسه کدوم آپدیت تو برنامه ـشون هست یا نه.
این به کنار. با راکستار آشنایی دارین دیگه؟ GTA V چند وقت میشه اومده؟ بازی کمبود محتوا داره؟ چقدر محتوا داده تا الان؟ 1 قرون پول گرفته تا این لحظه؟

حالا شما هی بگو، کار ما به جایی رسیده content مجانی رو مسخره می کنیم و از پولی ها هر چقدرم سخیف دفاع می کنیم از ته دل! آدم چقدر فن بوی باشه که وقتی تو روز روشن تو پاچه اش هم می کنن صداش در نیاد شاکر هم باشه...

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,796
نام
مراد حلیمی
هاوارد یه "بیزینس من" ماهر ....... .
بعد از گفتن همین حرفا که تا فلان تاریخ قیمت sp ثابت بعدش افزایش پیدا می کنه، sp بازی f4 رفته رتبه 1 چارت استیم8-|
قشنگ نگهداشته بود تا با گفتن این حرف sp بازی رو هم ببره بالای چارت.

خیلی جالب و عجیب:dمیریم که داشته باشیم جدیدترین نوع پول کشیدن از مخاطب رو........از فردا یکی یکی ناشرا یاد می گیرن چند روز مونده به عرضه dlc ها و sp بازی از افزایش شدید محتوای بازی و یهو بیشتر شدن قیمتش پرده بردارن و کسایی که شاید در نظر داشتن بعدا بخرن این محتوا رو به خاطر ترس از افزایش قیمت مجبور به خرید کنن.

به کجا داریم میریم

.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
هاوارد یه "بیزینس من" ماهر ....... .
بعد از گفتن همین حرفا که تا فلان تاریخ قیمت sp ثابت بعدش افزایش پیدا می کنه، sp بازی f4 رفته رتبه 1 چارت استیم8-|
قشنگ نگهداشته بود تا با گفتن این حرف sp بازی رو هم ببره بالای چارت.

خیلی جالب و عجیب:dمیریم که داشته باشیم جدیدترین نوع پول کشیدن از مخاطب رو........از فردا یکی یکی ناشرا یاد می گیرن چند روز مونده به عرضه dlc ها و sp بازی از افزایش شدید محتوای بازی و یهو بیشتر شدن قیمتش پرده بردارن و کسایی که شاید در نظر داشتن بعدا بخرن این محتوا رو به خاطر ترس از افزایش قیمت مجبور به خرید کنن.

به کجا داریم میریم

.

اونم چیزی که هنوز محتواش معلوم نیس، اینم پاتک زدن واسه اینه که ملت جدیدا صبر می کنن نقد ببینن. خیلی بخوایم تو فاز بریم شاید واقعا دیدن فروشش اونقدر که دلشون می خواسته نبوده اومدن این سیستم رو پیاده کردن.

- - -ویرایش - - -

هیت لول انقدر بالا رفته که نمیدونید هاوارد کارگردان بازیه نه رئیس بتزدا :)) :x
اگر شما فکر می کنی همین آقای کارگردان هیچ نقشی تو این کارا نداره خیلی ساده ای.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,796
نام
مراد حلیمی
هیت لول انقدر بالا رفته که نمیدونید هاوارد کارگردان بازیه نه رئیس بتزدا :)) :x
چه هیتی؟چه کشکی؟کسی که بازی رو day1 گرفته مطمین باش هیتر نیست...... .

کلا تو این تاپیک کار طرفدارای متعصب بتزدا همین بوده....به جای پرداختن به خود قضیه یا اینجوری تیکه پرونی کردن(خودمم میدونم هاوارد کارگردان منظورم از ایشون کلیت بتزدا بود چون مطمینا ایشون هم اگاه بوده)، یا به درایو کلاب تیکه انداختن(آشغال خطابش کردن و طرفداراش رو .....) یا به ویچر و dlc های free اون تیکه انداختن

یعنی ماحصل چند صفحه جلو رفتن تاپیک فقط همین بوده که یه عده نمیتونه جواب و توضیح بده و فقط تیکه پرونی می کنه(به جز یکی از کاربرها به اسم [MENTION=111673]FUTURE[/MENTION] که اومد یه توضیح و دفاعی کرد)

+

بهرحال همونطور که تو پست قبلیم هم گفتم هر کس مسیول سرنوشت خودشه میخواد بتزدا اینطوری ازش سواستفاده کنه میره میخره کسی هم که نخواهد نمی خره

اونم چیزی که هنوز محتواش معلوم نیس، اینم پاتک زدن واسه اینه که ملت جدیدا صبر می کنن نقد ببینن. خیلی بخوایم تو فاز بریم شاید واقعا دیدن فروشش اونقدر که دلشون می خواسته نبوده اومدن این سیستم رو پیاده کردن.

دقیقا همینطور بوده......یه سیاست قوی و کاملا تجاری و جیب پر کنی جالب برای بالا بردن فروش sp بازی بوده که خیلی هم گرفته
بتزدا( و به نظر من در کنارش هاوارد و کلا تیم سازنده بازی) کلا ترکوندن از لحاظ اینجور موارد سر f4

.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من موندم یه تعداد از دوستان نظرها رو کامل می خونند یا فقط دنبال این هستند که نظر خودشون رو که به نظر خودشون منطقی هست بکنن تو حلق دیگران ...

بحث درایو کلاب و استدیو رویایی اولوشن رو یکی دیگه وسط کشید، گفت کاری که اینا انجام دادند (افزایش ندادن قیمت سیزن پس) لطف به خریدارها بوده، منم گفتم اینا گند کاری ــشون رو جبران کردند (با عرضه یه آشغال (بخونید مشکل دار به لحاظ مقدار محتوا) و نصفه نیمه) و حداقل کاری ــشون جبران بوده. هنوز هم پای حرفم هستم، استدیویی که به فکر عرضه بازی ناقص باشه باید له بشه که خوشبختانه منتقدها هم در این زمینه تعارف نداشتند تا حالا... گذاشتن نام F4 و بازی های بتزدا گیم کنار نام چنین بازی هایی به نظر من خنده داره (بازم سوء برداشت نشه به لحاظ محتوا میگم)

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,617
نام
Armin
استفاده از واژه های " کثیف " و " دزدی " و " کلاهبرداری " برای این حرکتی که زدن حق مطلب و ادا نمی کنه . باید دنبال واژه های تازه ای بگردیم .

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
استفاده از واژه های " کثیف " و " دزدی " و " کلاهبرداری " برای این حرکتی که زدن حق مطلب و ادا نمی کنه . باید دنبال واژه های تازه ای بگردیم .
کلماتی مثل " جنایت جنگی " یا " نسل کشی " چطور ؟! حق مطلب رو ادا میکنن ؟!
قصد دفاع از این سیاست Bethesda رو ندارم و به نظرم با این که دفاع کردن از محتویاتی که هنوز عرضه نشده غلطه ولی انتقاد کردن بهشون و بی ارزش خوندنشون غلط تره !
در این که افزایش دادن قیمت season pass کار پسندیده ای نیست ، شکی نیست ولی منتقدینش دارن با استفاده از کلماتی مثل " دزدی " و " کلاهبرداری " بیش از حد دارن قضیه رو بزرگش میکنن !

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
به نظر من حرکت Bethesda جای دفاع نداره. دو سناریو هست, یک که این‌ها هدف‌گذاری دقیقی برای ساپورت بازی توسط DLC بعد از عرضه نداشتن و یه جورایی خیلی نادقیق به این قضیه نگاه کردن که باعث شده قیمت‌گزاریشون انقدر پرت باشه. که اصلاً‌ در هیبت یه ناشر AAA نیست!:D
سناریو دو هم اون چیزاییه که باقی پست‌ها ازش می‌نالیدن.:D

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
یادش بخیر یه زمانی بود یه بازی که میومد اونقدر کامل بود که بدون کانکت شدن به نت میتونستیم از سینگل پلیر غنی و کاملش لذت ببریم
الان یا شدن فقط آنلاین
یا یه بازی ناقص میاد که با دی ال سی خودمون کاستومایز کنیم و بازی باب میل خودمون رو در بیاریم ازش :D
یه زمانی دی ال سی یعنی اضافه شدن بخش جدیدی به بازی
الان یعنی دریافت بخش اندکی از چیزی که باید بهمون میدادن ولی نگه داشتن پیش خودشون :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر