25 بازی برتر از نظر شما

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,099
نام
Mohsen
احتمال خیلی زیاد بعداً یه لیست دیگه هم بدم 25 تا کمه :-"
سبک مبارزه، ریسینگ، مولتی پلیر با چندتا بازی دیگه موند :(

Metal Gear Solid 2 رو نرفتم ولی برادرم بازی میکرد نگاه میکردم خاطرات خوب زیاد دارم.
The Last of Us 1 رو هیچ موقع بازی نکردم کامل از تو یوتیوب دیدم و جزو یکی از بهترین خاطراتم هست.
از DMC و AC یه بازی نام بردم ولی کلا سریشون قشنگ هست (البته سه گانه اول AC فقط :|)
به اینا دستی COD 2 رو هم اضافه کنید سالی چندبار میرفتیم :x
View attachment 310974

هر دوتا بدون ترتیب.
این لیست بیشتر کارای قدیمیه ولی چیزی از ارزش هاش کم نمیکنه با اینکه کیفیت بازی ها در حد الان نبود ولی هرکدوم رو 100 بار میرفتیم سال بعد هم یه دور دیگه بازی میکردیم :x
دوم چون یه سری از بازی های این دو نسل رو نتونستم برم خیلی بازی ها (مثل ویچر، Read dead و ..) نیستند.

این لیست رو کلی تغییر دادم آخر سر باز کلی بازی موند رو دستم : Metal Slug - Crash Bandicoot - Digimon Rumble Arena - Darksiders 1 - Infamous - Tomb Raider - Guilty Gear - Bully - Killing Floor - 1 - Fifa Street 2 - Twisted Metal و از اینا مهم تر Taxi Driver و بازی Tony Hawk ...
خودش یه لیست سوم شد :-"

chart(1).png

پ.ن: احتمال خیلی زیاد یه لیست دیگه هم درست کنم صرفا برای خودم تا بعداً که پیرتر شدم یه لیست از بازی های خوبم داشته باشم یادم نره

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,599
منم همون راه و روش انتخاب از هر سری رو پیش گرفتم و بالاخره اینا چکیده‌اشون شد، ترکیبی از خاطره و لذت و کیفیت خلاصه :D

View attachment 311312
با تمامی این تفاسیر قطعا جای، Dead Space 2، The Wolf Among Us، Doom Eternal، Deus Ex Human Revolution، PoP Warrior’s Within و Elden Ring و Assassin’s Creed 2خالیه :D
هیچ وقت تو این جور تاپیک ها شرکت نمی کنم چون خیلی سخته، ولی می خواستم صرفا برای اینکه یادی از sunset riders بشه، بیام یه لیست بدم که دیگه خدا رو شکر نیازی نیست لیست بدم :D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
برای ماهایی که از عهد تیرکمون شاه داریم بازی میکنیم درستش اینه حداقل برای هر نسل یکدونه بسازیم. با ادای احترام به Gears of war, Modern Warfare, Medal Of Honor Allied Assult, Silent Hill 3, Reyman Origins, Ori و سایر فراموش شدگان:

chart (3).png

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,190
نام
احمد
خیلی از بازی ها رو تموم کردم ولی با این لیست عملا زندگی‌ کردم.
از روزهایی که میرفتم کلوپ و بازی Tiny Toon رو میدیدم و یا مورتال کمبت و کنترا ولی پول نداشتم و یا اگه داشتم تو اون ده دقیقه به زور میشد یه مرحله رو رد کرد و محو بازی بقیه میشدم.
بعدها یه سی دی خریدم که توش تمام بازی های سگا رو میشد با شبیه ساز رو کامپیوتر اجرا کرد و بلاخره به آرزوم رسیدم و هویج خور و کنترا رو تا آخر رفتم.
یا کراش باندیکت که تا الان هم هر از چند سال یه دور صد درصد میکنم و میرم برای سال بعد.
متال اسلوگ اما برام یه جذابیت دیگه داشت. هم خودم تو بچگی باهاش عشق کردم و هم با پسرم باهم نشستیم یه دور همه نسخه ها رو تموم کردیم. دقیقاً مثل The Take Two و Hollow Knights و Ori که نصف خاطرات گیمریمون رو ساخته.
مورتال کمبت که سالها درگیر فیتالیتی هاش و رموزش بودیم.
سایلنت هیل هم که اصلا دلیل عضویتم تو بازیسنتر بود.
chart (2).png
توی این لیست تنها بازی که تو این اواخر بازی کردم و تو لیست جا گرفت شاهکار ناتی داگ The Last of Us هست که یکی از بهترین تجربه های گیمی منه.

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
945
نام
کیوان
همین که بعد کلی اصلاح کردن تونستم 25 تا انتخاب کنم خیلیه لذا دیگه رتبه بندی که اصلا فکرشم نکن:D

خب من از اونجایی که لیست دوستان رو دیدم و مدام گفتم این بازی و اون بازی رو چرا نذاشتم گفتم مثل برخی که خودشون رو محدود به 25 تا نکردن نکنم و یه لیست 30 تایی دیگه تدارک دیدم که جمعا بشه 55 تا بازی.:D

GameManiac

کاربر سایت
Aug 14, 2020
83
راحت میتونستم 25 بازی دیگه هم انتخاب کنم. بازی Hellnight PS1 یادش بخیر.

View attachment 310999

خب منم بهتره در ادامه لیست بالا یک لیست 25 تایی دیگه بدم چون این 25 تای دوم دقیقا به اندازه لیست اول برام با ارزشن 🙏

chart (games).png

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,716
نام
Mehrdad
دمتون گرم :D تاپیک رو بالا نگه دارید و خودتونم لیست های دوم و سوم بدید :D
Tier بندی میشه جالبه :D

ایشونم تیر 3 بنده :D در ادامه لیست اول و دوم :D لیست چهارم هم به امید حق میفرستم :D

چهار تا لیست و +100 تا انتخاب تازه کمی خیال ادم رو راحت میکنه :D (واقعا برام سخته بین این 100 تا هم، جدا کنم، و عاشق همه شون هستم، هرچند طبیعتا برخی جایگاه ویژه تری دارند)

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
خوب من خیلی فکر کردم ، شاید جمله "از نظر شما" باسه من در حال حاضر این باشه که 25 بازی که بیشتر از همه ازشون خاطره دارید ! :D این لیستی که من میدم 25 تا بازی هست که از زمانی که گیمر شدم تا سال 2010 بیشتر از همه باهاشون حال کردم ! البته فقط چیزهایی که الان یادمه ! چون شاید الان دو روزه دارم به این لیست فکر می کنم ، و باید بگم این بازی ها برای من توی سال های 1990 تا 2010 که بازی میکردم ، بیشترین و به یادموندنی ترین خاطرات رو ساختن.اگر بتونم و فرصت کنم لیست 2010 به اینور تا الانم میدم :D (اینم بگم که سال هارو چک نکردم ، ولی همشون باید تقریبا قبل یا نزدیک 2010 باشن)
ترتیب خاصی ندارم و بیشتر چیزی رو زدم که به نظرم بر اساس تاریخ بود (بازی ها تقریبا آنلاین ، مثل هیلو یا کانتر که اکثر خاطرشون برمیگرده به آنلاین هایی که میزدم هم توی لیست نیست !)

chart.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر