25 بازی برتر از نظر شما

GameS123

کاربر سایت
Jun 13, 2021
286
من هنوز فرصت نکردم یه سری بازی هایی که مطمئنم عاشقشون میشم رو تجربه کنم به خاطر همین فعلا لیست 25 تایی خودم رو نمیدم چون ممکنه بعدا با چیزی که الان مدنظرم هست تفاوت داشته باشه. البته همین الان هم دلم نمیاد بعضی تجربه هام داخل لیست نباشن. اینا برای من و مطمئنم اکثر شما عزیزان فقط بازی نبودن تا وقتمونو پر کنن، ما با خیلیاشون زندگی کردیم. چطور میشه بینشون انتخاب کرد. عاشق تک تکشونم و اصلا مگه بازی بد هم داریم؟! :-?? الان فقط خواستم اینو بدونید طبق لیست هایی که فرستادین، تک تکتون دوستای خوب من هستید. :x>:D<

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,244
نام
Mansour
خوب همون‌طور که دوستان هم گفتن ساخت یه لیست 25 واقعا کار سختیه و واقعا عدد کمیه از اون طرف ترتیب دادن بهش میشه گفت غیر ممکنه
منم یه لیست از بازی های مورد علاقه م رو گذاشتم البته خیلی بیشتر بودن ولی اینا رو که یه کم بیشتر دوست دارم :D و ترتیب خاصی هم نداره
شایان ذکر هست یکی از این بازی ها(blood brothers )، بازی موبایله که میشه گفت بهترین بازی موبایلی بود که به عمرم دیده بودم و چند سال نان استاپ بازی کردیم با بچه ها
1000156876.png

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
خوب همون‌طور که دوستان هم گفتن ساخت یه لیست 25 واقعا کار سختیه و واقعا عدد کمیه از اون طرف ترتیب دادن بهش میشه گفت غیر ممکنه
منم یه لیست از بازی های مورد علاقه م رو گذاشتم البته خیلی بیشتر بودن ولی اینا رو که یه کم بیشتر دوست دارم :D و ترتیب خاصی هم نداره
شایان ذکر هست یکی از این بازی ها(blood brothers )، بازی موبایله که میشه گفت بهترین بازی موبایلی بود که به عمرم دیده بودم و چند سال نان استاپ بازی کردیم با بچه ها
View attachment 311448
شرف به درودت بخاطر CrisisBeat :D

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,244
نام
Mansour
شرف به درودت بخاطر CrisisBeat :D
قربانت :D
حقیقت امر ،من سر Kunio-kun تا حدودی بهم برخورد:D
مگه میشه این سری شاهکار و محبوب،تو لیست بقیه بچه ها نباشه؟:o
لیست محدودیت داشت و مجبور شدم فقط دو تا رو انتخاب کنم وگرنه تمام بازی های این سری شاهکارن
بسکتبال
مسابقات دو شهری
وسطی
و...

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
ولی خدایی سخت و ناکافیه انتخاب ۲۵ تایی :D
حتی سختتر از انتخاب ترکیب منتخب تاریخ فوتبال:D
خیلی از بازی ها هست که باید وارد لیست ۲۵ تایی میشدن و از این لیست ۲۵ تایی هم نمیشه چیزی رو خارج کرد!
حالا من و خیلی ها انتخابامون طوری بود که از یک فرنچایز فقط یه نسخه رو به نمایندگی انتخاب کردیم!
واقعا تو لیست من خیلی از بازی ها جاشون خالیه مثل silent hill 2 و sunset ridersو bulletstorm و tomb raider و fallout و brothers: a tale of two sons و ده ها و صدها بازی دگ که هی فکر میکنم و میاد تو ذهنم و چیزی رو هم نمیتونم حذف کنم که یکیش رو جایگزین کنم:D
ای کاش میشد به تفکیک هر سبک ۲۵ بازی انتخاب کرد. مثلا ۲۵ بازی نقش آفرینی و ۲۵ بازی ادونچر و .....

Mostafa CJ

کاربر سایت
Jun 2, 2014
1,094
قربانت :D
حقیقت امر ،من سر Kunio-kun تا حدودی بهم برخورد:D
مگه میشه این سری شاهکار و محبوب،تو لیست بقیه بچه ها نباشه؟:o
لیست محدودیت داشت و مجبور شدم فقط دو تا رو انتخاب کنم وگرنه تمام بازی های این سری شاهکارن
بسکتبال
مسابقات دو شهری
وسطی
و...
چه خاطراتی داشتیم ما با این سری،همشون زنده شدن.

دوستانی که میخوان این بازی رو بی دردسر تجربه کنن میتونن از طریق لینک زیر اقدام کنن.

Kunio Kun

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
آنقدر پارت ۲ دادید که منم تحریک شدم

نکته این لیست تنها ، اولین و آخرین ریسینگی که به دلم نشست و باهاش حال کردم ... پلتفرمر هایی هم که تو عمرم خیلی حال کردم همین سه تایی بوده ، که تو لیسته ...

این دو تا بازی هم میتونستن به صورت افتخاری جز ۵۰ تا باشن

بارگیری.png
River_raid2600.png

فقط کسایی که روی دسته رو میکندن و با خود پلیت ها بازی میکردن😏🤣

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
بچه ها من از میکرو و اتاری یادم رفت بازی بذارم (می دونم میکرو غلطه یک شرکت تایوانی که کپیش زده بوده الان نیاید ایراد بگیرید)

از اتاری river ride فقط خوب بود بقیه ش دیگه زیادی ساده بودن
از میکرو هم tmnt 3 که به نظرم بهترین نینجای تاریخه با اون موزیک های فوق العادش
بعدیش نینجا گیدن 3 ش هست سوپر سخت بود اما تمومش کردم همون زمان
کنترا که شاهکار به یاد ماندنی از گیم پلی و موزیک هست
اخریشم tiny toon بود که بازی سگا هست البته اما دیگه توی لیست جا نمی شد

اون بکس مسخره اتاری هم یادمه که چه دسته ها سرش نشکوندن ملت :)) :D

همه ی این بازی ها هم جز بازی اتاری که هیچ کدومشون ته نداشت تموم کردم

ای بابا من هی لیست های شما رو می بینم یادم می افته علائدین میکرو با سگا هم باید توی لیست باشن یادمه شانسی یک چیت از ترکیب شکل ها براش اون زمان کشف کردم که یک راست می رفت سر باس مرحله اخرش جز معدود بازی هایی بود که می شد با زدن پسورد به مرحله ی خاصی رفت جایگزین سیو بازی ها بود

بازی dmc 1 با dmc 3 هم که باید با اون داستان های فوق العادشون حتما توی لیست باشن
metal slug هم که جز فان نرین بازی های قدیمی هست قطعا توی لیست همه جا داره

legacy of kain هم که هنوز توی خماریش هستیم نسخه جدید یا لاقل ریبوتش بیاد نسخه 3 این بازی بهترین نسخه ش و البته از شاهکارهای گیمینگ هست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر