25 بازی برتر از نظر شما

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
من این لیست رو دیروز درست کردم الان که اومدم تاپیک رو دیدم یه سری بازیا رو کلا یادم رفته بودم بذارم، یه سری هم هنوز یادم نیست ولی به طور کلی یه همچین لیستی میتونه باشه
View attachment 311078
control - death stranding - telltale walking dead - alan wake - death door هم جا داره اضافه شن
خیلی خوشحالم که یک لیست دیگه با Outer Wilds و Deep Rock Galactic تو این تاپیک دیدم. :D

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
من حقیقتا به یه سری از دوستان حسودیم میشه که چه عناوین متفاوت و خفنی رو تجربه کردن که من حتی اسمشونم نشنیدم. یعنی دوست دارم راجع به یه سری ازین بازی ها از دوستان سوال کنم و دلیل انتخابشون رو بدونم. مثلا این بازی the life and suffering of sir brante به اسمش میخوره خیلی بازی خفنی باشه!

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
940
نام
Ahmad
همونطور که دوستان دیگه هم گفتن واقعا سخته انتخاب فقط 25 تا.
به هر حال این هم لیست بنده.

این ویدئو رو هم میگذارم واسه کسانی که احیانا نمیدونن اولین بازی لیست چیه:D

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
لیست من:

1-Disco Elysium
2-The Witcher 3
3-Fallout New vegas
4-Bioshock
5-Portal 2
6-Red dead Redemption
7-Prey
8-The Elder Scrolls V: Skyrim
9-Mass Effect 3
10-Deus Ex Human Revolution
11-Dishonored 2
12-Divinity Original sin 2
13-Deus Ex Mankind Devided
14-Batman Arkham Knight
15-Gears of War 2
16-Half life 2
17-Cyberpunk 2077
18-Assassin's creed brotherhood
19-Forza Horizon 3/4/5
20-Ori and the will of the wisps
21- GTA IV
22- Bioshock Infinite
23- Silent Hill 2
24- Kingdome come Deliverance
25- Alan Wake

mjmk

کاربر سایت
Aug 19, 2018
281
از اونجایی که 25 تا کم بود از هر فرنچایز فقط یک نسخه رو گذاشتم.
تمام نسخه های آنچارتد، گاد آو وار، د لست، لیتل نایتمرز و اوری رو دوست دارم. کرش هم سه گانه اول و هم ctr چه نسخه اصلی چه ریمستر + نسخه 4 شاهکارند. بیشتر نسخه های کاد، اساسین، تکن، نید فور اسپید، فورزا، مورتال و GTA رو بازی کردم.
quake 2 روی ps1 بازی کردم و تا سال ها نمی دونستم اسم بازی چیه :D استاردو ولی برای من یاد آور هاروست مون بود. ددسلز و هیدس برای عاشقان روگ لایک و هک اند اسلش فوق العادست (اگه فقط هک اند اسلش دوست دارید نیئا پیشنهاد میشه). ویچر3 با دی ال سی ها بهترین RPG هستن. پلنت ویز زامبی و انگری بردز برای من نوستالژیه. اورواچ از معدود بازی های آنلاینی که دوست دارم.

chart.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر