Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
منو بگو چقدر سر مظلومیت Mist Noble غصه خوردم، رسیدم Fountainhead Palace و فک و فامیل هاش شیشلیکم کردن:))
اون بدبخت داشت تو خلوت خودش سازشو میزد ما اومدیم به شکل بی رحمانه ای کشتیمش
اصلا دلم براش کباب شد اولین باری بود تو این بازیه نگبت:D از کشتن یکی ذوق نزدم

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
اصلا بعد سکیرو انتظاراتم از سولز بورن بعدی بالاتر رفته بعد این همه ابزار و پرش و قلاب و ... برگردیم به همون جاخالی دادن یخورده تو ذوق میزنه.البته من اصلا تو سولز سپر استفاده نمیکردم ولی اینجا خیلی کاربردی تر هست دفاع.انگار همه ی کلاسای سولز تو این بازی ترکیب شده و کاربردی تر.

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
درود به همه سولز باز ها و میازاکی دوستان !
.
بالاخره بازی رو شروع کردم ، یک ساعتی رفتم ، تا اینجا که همه چی خوب بوده ، دو تا ژنرال و یدونه از این غول بچه ها کشتم :D ، خوبه که معمولا این هاییکه دو خط خون دارن رو میشه یک خط خون اشون رو با مخفی کاری گرفت ! یه ارت و یدونه ام از این دست ها گرفتم که کارو تقریبا ، فعلا آسون تر کرده ، پرش و جنب و جوش تو بازی چیز خوبیه و نسبت به دارک سولز متفاوت ترش کرده ، داستان گویی هم تا اینجا از دارک سولز سر راست تر بوده ، فقط امیدوارم اینده میازاکی سکیرو هارو نریزه تو دارک سولز ها ! هر کدوم راه خودشون رو برن اینده !

رفتم جلوتر رسیدم به همون مار معروف ! یه چشم اشم کور کردم ، ولی زد له ام کرد! فکر کنم الان وقت مبارزه با ایشون نباشه !

آخرین ویرایش:

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
درود به همه سولز باز ها و میازاکی دوستان !
.
بالاخره بازی رو شروع کردم ، یک ساعتی رفتم ، تا اینجا که همه چی خوب بوده ، دو تا ژنرال و یدونه از این غول بچه ها کشتم :D ، خوبه که معمولا این هاییکه دو خط خون دارن رو میشه یک خط خون اشون رو با مخفی کاری گرفت ! یه ارت و یدونه ام از این دست ها گرفتم که کارو تقریبا ، فعلا آسون تر کرده ، پرش و جنب و جوش تو بازی چیز خوبیه و نسبت به دارک سولز متفاوت ترش کرده ، داستان گویی هم تا اینجا از دارک سولز سر راست تر بوده ، فقط امیدوارم اینده میازاکی سکیرو هارو نریزه تو دارک سولز ها ! هر کدوم راه خودشون رو برن اینده !

رفتم جلوتر رسیدم به همون مار معروف ! یه چشم اشم کور کردم ، ولی زد له ام کرد! فکر کنم الان وقت مبارزه با ایشون نباشه !
از کنار همون مار میری بالای کوه تو غار. ادامه میدی میرسی باس. یه باس قشنگ. که گشادت میکنه.

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
از کنار همون مار میری بالای کوه تو غار. ادامه میدی میرسی باس. یه باس قشنگ. که گشادت میکنه.

خخخخخخخ:D گشادت میکنه چه طرز حرف زدنه:D:D:D
واقعا باس خطر ناکی هست... اخرین باری که من با یک باس فایت این طوری اذیت شده بودم تو دی ال سی اول دارک سولز 3 سیستر فرد بود، خوب قبلش ایتم های gourd seeds و غیره رو بگیرید بعدش برید مبارزه

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین

.
نه داداش علاقه ای به گشاد شدن و غیره ندارم! :D ، یه زنگ پیداکردم اصلا رفتم یه قسمت دیگه ! با اون مار هم فعلا کاری نیست!

ALIREZADARODI_IR

کاربر سایت
Dec 9, 2018
44
سلام به همه
یه سوال داشتم

من قبل دیدار با owl از سیو کپی گرفتم رفتم بالا و با بانو و آشینا مبارزه کردم و تروفی پایان شورا رو گرفتم .
بعد هم دوباره رفتم و ایندفعه با owl مبارزه کردم الانم تمام کارای پایان هارو انجام دادم
هم اشک اون بانوی دیگه رو گرفتم و هم دوباره owl رو شکست دادم و آیتم مربوطه رو گرفتم .

حالا میخوام بدونم اون ۳ تا پایان دیگه رو آخر بازی میتونم از سیو کپی بگیرم و انجام بدم یا نیازه که از اول برم.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: J. Constantine

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
.
نه داداش علاقه ای به گشاد شدن و غیره ندارم! :D ، یه زنگ پیداکردم اصلا رفتم یه قسمت دیگه ! با اون مار هم فعلا کاری نیست!
آها رفتی همون منطقه که آتیش توش روشنه. اونجا هواست باشه آیتم‌های زیادی هست.موفق باشی.باس اول بازی دو سه شب مشغول‌ش بودم. آخر از یه ویدئو روش شکستش رو دیدم. باس دو ده شب سرش وقت گذاشتم. ده شب. وقتی کشتمش دستام مثل سگ میلرزید

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
آها رفتی همون منطقه که آتیش توش روشنه. اونجا هواست باشه آیتم‌های زیادی هست.موفق باشی.باس اول بازی دو سه شب مشغول‌ش بودم. آخر از یه ویدئو روش شکستش رو دیدم. باس دو ده شب سرش وقت گذاشتم. ده شب. وقتی کشتمش دستام مثل سگ میلرزید

.
اره رفتم یه گشتی زدم ، رسیدم به باس L.B فکر کنم اولین باس بازی باشه چون راه دیگه ای نداره ! 4 تام دست گرفتم ، مثل خوره ها همه جارو دوبار دوبار میگردم ، چقدرم سوراخ سنبه داره ، توی اب ، اینور اونور ، اخ اخ این استرس موقع زدن باس ها عالیه ! عالی :D:-bd

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
یه مشکلی که بازی داره ، ممکنه دوستان بهش اشاره کرده باشن قبلا ، هوش مصنوعی بازی یه جوری نیست ؟؟!
.
موقع مخفی کاری میبینی 3 نفرو کنار هم وایسادن میکشی تازه میفهمن ! محوطه ارو پاک میکنی میپری میری یه جا مینی باس راه اشو میگیره میره ، بعد یه خون اشو میزنی شروع میکنی به مبارزه ! البته بعضی وقت هام خیلی خوب عمل میکنه تا صدای شکستن اجسام میاد میفهمن کجایی!

یکی از موارد خوب اضافه شده همین مینی باس های دوست داشتنی هستن به نظرم ! که یه نیم چالشی درست میکنن برات حرکت مثبتی بوده !
.
میدونم برای شما هم تو سری سولز بورن اتفاق افتاده :

رفتم رسیدم به L.B اولین بار خط اول خون اش رو بردم ! کلی ذوق کردم که یک ضرب زدم اش! دیدم نخیر...! فاز دوم تا نیمه ی جون اش زدم که پرید زد تو دهنم له ام کرد .... 2 ، 3 بار دیگه رفتم شکست خوردم گذاشتم واسه صبح به خدمت اش برسم! یه آیتمی هم یه فروشنده داره چشمم بهش خورد فکر کنم مربوط به این بانو بشه !
.
تو دارک سولز و بلاد برن هم همینطور بود ، خیلی مواقع بار اول باس رو میزدم ، یا اخرای جون اش میباختم و داستان شروع میشد! یه 7 ،8 باری میباختم تا بزنم اش! کلا یه مشکلی دارم عجولم و این عجله زیاد کار دستم میده !
.
یه موضوع دیگه ، افلاین بودن بازیه که درسته لذت کواپ رو میگیره ولی خودتی و خودت ! من عادت دارم تو سری سولز بورن ، حتما باید باس رو یکبار تنهایی بزنم ! و تو نیو گیم های بعدی با فانتوم ها بریزیم سرش ! اینجا خیال ام راحته دیگه :p

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
.
اره رفتم یه گشتی زدم ، رسیدم به باس L.B فکر کنم اولین باس بازی باشه چون راه دیگه ای نداره ! 4 تام دست گرفتم ، مثل خوره ها همه جارو دوبار دوبار میگردم ، چقدرم سوراخ سنبه داره ، توی اب ، اینور اونور ، اخ اخ این استرس موقع زدن باس ها عالیه ! عالی :D:-bd
از الان اون محیط هایی که آب داره یادت باشه چون بعدا یه قابلیت میگیری که می تونی بری تو عمق شنا کنی بعد که قابلیت رو گرفتی همه ی جاهایی رو که آب داشتن برو تو عمق. آیتم ها رو کشف کن.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام به همه
یه سوال داشتم

من قبل دیدار با owl از سیو کپی گرفتم رفتم بالا و با بانو و آشینا مبارزه کردم و تروفی پایان شورا رو گرفتم .
بعد هم دوباره رفتم و ایندفعه با owl مبارزه کردم الانم تمام کارای پایان هارو انجام دادم
هم اشک اون بانوی دیگه رو گرفتم و هم دوباره owl رو شکست دادم و آیتم مربوطه رو گرفتم .

حالا میخوام بدونم اون ۳ تا پایان دیگه رو آخر بازی میتونم از سیو کپی بگیرم و انجام بدم یا نیازه که از اول برم.
سلام
توضیحاتتون رو توی اسپویلر قرار دادم(شما هم ویرایش کنید اسپویلر کنید)
شما قصد پلات دارید؟یا فقط میخواین ۴ پایان رو ببینید؟
اگر دنبال پلات هستین که مجبورین حداقل ۲ بار بازی کنید ، سر انجام یکیش همون کاریه که انجام دادین و گزینه ی اول رو انتخاب کردین و... تهش باید بری نیو گیم‌ کنی و دور دوم که به این نقطه رسیدین گزینه ی دوم رو انتخاب میکنید و..

اینجا تا قبل زدن دیواین دراگون باید یه سری کار رو همزمان انجام بدین، در واقع یه سری ایتم هست که باید جمع کنید
بعد از زدن باس اخر از بازی سیو بگیرید و بعد هر سری یه ایتم (۳نوع ایتم برای ۳ پایان) رو به کائورو بدین و پایان رو ببینید و مجدد برگردین و ایتم بعدی رو بدین

یاسر قبل تر (p 63) نحوه ی گرفتن ایتم هارو نوشته بود ، به صفحات گذشته یه نگاه بنداز!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر