PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
c5mb_img_۲۰۱۹۰۱۰۴_۰۲۰۷۰۶.png

اگه اشتباه نکنم تاریخ انتشار گاد او وارم قبل از اعلام رسمی لیک کرده بود

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
c5mb_img_۲۰۱۹۰۱۰۴_۰۲۰۷۰۶.png

اگه اشتباه نکنم تاریخ انتشار گاد او وارم قبل از اعلام رسمی لیک کرده بود
گاو رو یه ماه جابجا گفت. :D ولی اینکه تلو و دث استرندینگ رو نذاشته رو لیستش شاید یه معنی بده. من فقط میخوام سونی بعدِ کنسل کردن E3 برنامه هاش رو مشخص کنه ببینیم واقعا تو این یکی دو ماه ایونتی چیزی دارن یا نه. :|

• Like
Reactions: voldmort and vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
]
گاو رو یه ماه جابجا گفت. :D ولی اینکه تلو و دث استرندینگ رو نذاشته رو لیستش شاید یه معنی بده. من فقط میخوام سونی بعدِ کنسل کردن E3 برنامه هاش رو مشخص کنه ببینیم واقعا تو این یکی دو ماه ایونتی چیزی دارن یا نه. :|

یکیشون رو برای امسال نگه داشته، که احتمال زیاد همون دث استرندینگه، که از خبر ها و توییت های کوجیما هم به نظر میرسه بازی تو مراحل آخر ساخته، از اون طرف تو ناتی داگ هنوز رو موشن کپچر موندن! البته شاید یکی از دلایلی که تو لیست تیدوکس نیستن، نداشتن اطلاعات دقیق از بر نامه ریزی این دو تا بازیه، من خودم انتظار دادم تا تابستون دلست عرضه بشه، اخرای 2017 گفتن 70 درصد بازی کامل شده، یعنی تو یک سال و نیم نمیتونن بازی رو تکمیل و پولیش کنن؟؟

ولی هر کدومشون امسال نیاد، قطعا میره برای لانچ ps5

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

من حدس میزنم سونی امسال یک برنامه‌ای مشابه به نینتندو دایرکت برگزار می‌کنه و توش تاریخ عرضه همه این بازیا رو می‌گه.

GoT واقعا یکی از بازیای شدیداً موردانتظارمه. امیدوارم یه گیم‌پلی متنوع با آزادی عمل‌های زیاد در اختیارمون بذاره :D
از روی تریلرش که مبارزاتش خیلی جذاب به نظر می‌رسیدن... امیدوارم عمق بالایی هم داشته باشه :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
باید اول PS5 معرفی بشه بعد از این بازی هم خبری میشه
نمیدونستم ps5 سه سال پیش معرفی شده که از این بازی و باقیه گفتن . حرفت حق هم باشه وقتی پیاپی و اسپم وار ارسالش میکنی تو ذوق میزنه.

................................................

من یه کم درمورد گیم پلی بازی نگرانم ، خیلی خشک و ابتداییه ، این سبک شاید برای تماشا خیلی کول باشه ، ولی برای گیم پلی هیچ جذابیت و چالشی نداره . حتی پیاده سازی خوبشم جای شک و شبهه داره . فکر کنم یکی از دلایلی که بازی رفت تو تاریکی همین برطرف کردن معایب گیم پلی باشه ، چون شما هر چقدرم دنبال واقع گرایی باشی اخرش داری بازی میسازی .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من یه کم درمورد گیم پلی بازی نگرانم ، خیلی خشک و ابتداییه ، این سبک شاید برای تماشا خیلی کول باشه ،
SP اگر یه چیز درمورد بازیسازی بدونه اون ساختن گیم پلی فان و جذابه :D حداقل تا الان که اینطور بوده.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
SP اگر یه چیز درمورد بازیسازی بدونه اون ساختن گیم پلی فان و جذابه :D حداقل تا الان که اینطور بوده.

بله صد در صد فان بودن ، ولی نه پرفکت !

مقوله دیگه اینکه اتو اینفاموس گیم پلی بر اساس قدرت های ماورالطبیعه و یه بیس اشنا در ویدئو گیم ساخته میشد ! نه واقع گرایی got ! که با یه ضربه دشمنا رو میکشه ! یه بار دیگه تریلر رو ببینید فکر کنم متوجه بشید دارم یه چی اشاره میکنم !

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
553
در زمینه گیمپلی اصلا نگرانی نیست. یادمون نره حالت نینجا رو هنوز ازش نشون ندادن قطعا یه چیز مایند بلوینگ خواهد بود.

من تنها نگرانی و نکته ضد حالی که گیمپلی e3 داشت این بود که تنوع صورت دشمنا به شدت پایینه امیدوارم این مورد رو برطرف کنن .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بله صد در صد فان بودن ، ولی نه پرفکت !
لازمه پرفکت بودن; %100 فان بودنه. چیزی که پرفکت نباشه فان هم نیست مثل GTA 3 Halo 3 Mario 64 Zelda BotW Street fighter 3 Bioshock Diablo 2. حتی اگر گرافیک رو از اینها حذف کنی بازم تاثیر روی کلیت ماجرا (فان تمام و کمال) نمیزاره.

پ.ن اسمی از horizen و uncharted و GoW نیاوردم چون درحق بازی های دیگه ظلم میشد :D.

• Like
Reactions: Arima Kishou

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر