آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
آره کامله فقط اون قسمت اضافه رو نداره که توی دلوکس ادیشنه...
هر قسمت رو باید جداگونه دانلود کنی! فک کنم الان فقط یه قسمت رو دانلود کردی واسه همین بقیه رو نمیاره.
اره خب معمولا اینجوره که اپیزود ۱ رو میزنی دان بعد که رفتی تو بقیشو از اونجا دان میکنی
ولی واسم زده پولی
البته الان یه حدسی زدم که احتمالا درسته:D
چون بازی رو اشتراکی و با اکانت رفیقم خریدیم(البته اکانتش پرایمری هست)اونم اول باید اپیزود یکو دان کنه و بره تو بازی و سایر اپیزودها رو از اونجا بزنه و لایبرری کنه
بعد مجدد من برم از لایبرریش بردارم و دان کنم واسه خودم
۹۹درصد باید همین باشه:D

• Like
Reactions: FUTURE

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اره خب معمولا اینجوره که اپیزود ۱ رو میزنی دان بعد که رفتی تو بقیشو از اونجا دان میکنی
ولی واسم زده پولی
البته الان یه حدسی زدم که احتمالا درسته:D
چون بازی رو اشتراکی و با اکانت رفیقم خریدیم(البته اکانتش پرایمری هست)اونم اول باید اپیزود یکو دان کنه و بره تو بازی و سایر اپیزودها رو از اونجا بزنه و لایبرری کنه
بعد مجدد من برم از لایبرریش بردارم و دان کنم واسه خودم
۹۹درصد باید همین باشه:D
100 درصد همونه چون تو اکانت خودتون خریداری نشده زده پولیه
فقط یه چیزی که هست لازم نیست اول اپیزود 1 دانلود بشه
تو همون اکانت که بازی توش خریداری شده برید تو صفحه addons بازی میتونید بقیه اپیزودارم بزنید رو دانلود

• Like
Reactions: voldmort

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستان Black Friday آخر این ماه هستش ؟
استور سونی آخر این ماه تخفیف میزنه ؟
به صورت کلی , جمعه ی آخر ماه نوامبر میلادی رو میگن بلک فرایدی که امسال افتاده 8 آذر و احتمالا همون روز تخفیف ها اعمال میشن

آخرین ویرایش:

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
دوستاان بلک فرایدی از 25 ابان شروع میشه درسته؟

من سال پیش 16 نوامبر پلاس 40 دلاری تو بلک فرایدی خریدم

فکر کنم بازم همون موقع باشه چون پلاسم داره تموم میشه

فقط خدا کنه مثل سال گذشته بازم 40 دلار کنه

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
من سال پیش 16 نوامبر پلاس 40 دلاری تو بلک فرایدی خریدم

فکر کنم بازم همون موقع باشه چون پلاسم داره تموم میشه

فقط خدا کنه مثل سال گذشته بازم 40 دلار کنه
منم میخواستم پلاس بگیرم.خداییش قیمت پلاس در حقیقت باید 30 دلار باشه.اون بازی هایرو هم که هر ماه رایگان میکنه هیچ جوره به دردم نمیخوره.

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
منم میخواستم پلاس بگیرم.خداییش قیمت پلاس در حقیقت باید 30 دلار باشه.اون بازی هایرو هم که هر ماه رایگان میکنه هیچ جوره به دردم نمیخوره.
انلاین زدن کلا باید رایگان باشه. این مسخره بازی پلاس زوری رو سونی این نسل از ماکرو یاد گرفت. معنی نداره برای انلاین زدن ادم پولی بده اصلا.

• Like
Reactions: mohsen2019 and ps34

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
انلاین زدن کلا باید رایگان باشه. این مسخره بازی پلاس زوری رو سونی این نسل از ماکرو یاد گرفت. معنی نداره برای انلاین زدن ادم پولی بده اصلا.
خیلی خوب میشد مجانی بود، ولی فکر کردی اون پول زوره و فقط جهت وصل شدن به سرور های بازی ازت میگیرن؟؟؟

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
خیلی خوب میشد مجانی بود، ولی فکر کردی اون پول زوره و فقط جهت وصل شدن به سرور های بازی ازت میگیرن؟؟؟
کاملا.سرور نگه داشتن هزینه بیشتری داره روی کنسول تا pc؟ سونی دید ملت که به ماکرو دارن پول می دن گفت وقتی میشه گرفت و کارو ادامه داد چرا من نگیرم؟ چرا واقعا؟!
پلاس درستش نسل قبل بود. هم کیفیت عناوینش بالاتر بود هم برای انلاین زدن کسی رو نمی چاپید.

• Like
Reactions: saeed_sg

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان خود من هم وضع مالیم خرابه و برام خرید یک سال پلاس کار آسونی نیست اما چرا ما ایرانی ها همیشه دنبال مفت بری و چیزهای مفتیم
بازی مفتی - غذا مفتی و ... حتی ضرب المثل مفت باشه کوفت باشه هم فکر نکنم توی هیچ فرهنگ کشوری در دنیا جز ایران وجود داشته باشه
شرکت های بزرگ دنیا اگر پولی از شما میگیرن نمیزارن توی جیبشون مثل شرکت های ایرانی بلکه خرج R&D و توسعه شرکتشون میکنن تا بتونن توی رقابت با شرکت های دیگه موفق تر عمل کنن
به قول معروف این پول خرج دادن خدمات بهتر و پیشرفت خود شرکت میشه که در نهایت به نفع گیمر ها هست
این رقم پول یک سال پلاس برای خارجی ها پول خرد حساب میشه و اینکه ما ارزش پولیمون کمه مشکل اونا نیست مشکل خود ماست ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر