10 کنسول برتر 20 سال گذشته از نگاه مجله Edge

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی

06559305025246990797.png

در آخرین شماره مجله معروف Edge، بخش ویژه ای برای تجلیل 20 سال اخیر صنعت بازی داشتند، که در آن 10 کنسول ساخته شده برتر وجود داشته.

لیست به ترتیب زیر است:

10. Dreamcast
9. Xbox
8. Wii
7. PlayStation 3
6. DS lite
5. GameCube
4. Nintendo 64
3. PlayStation
2. Xbox 360
1. PlayStation 2

آنها همینطور از بازی های برتر یادی می کنند که روزانه بازی های عرضه شده در ناحیه زمانی 5 سال بر سایتشان قرار می گیرد.

Source

موفق باشید.

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
واقعا غیر قابل قبوله که قویترین کنسول تاریخ با وجود پردازنده ی سل و اونهمه انحصاری و قدرتی که هنوز سازنده ها نتونستن به مقدار واقعیش دست پیدا کنن پشت سر کنسول داغون و بدون انحصاری ماکرو قرار بگیره من که میگم ماکرو به لبه پول داده:-?:-?
ولی جدا دم لبه گرم حرکتی زده که حتی دست بزرگ فنای سونی تو سایتو هم برای ترول بسته چون هیچ جوره نمیتونن تو این شرایط لبرو ترول کنن خوشمان آمد =d>
فقط خدا کنه کنسول چهارم سونی جوری گند نزنه که دیگه سونی همین جایگاهم تحویل ماکرو بده:lol:

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,030
نام
نیما
بخاطر بالاتر بودن 360 نمیشه ترول کرد چون منطقیه ... 360 موفق شد MS رو از زیر سایه سونی در نسل قبل بیرون بیاره و فاصله عجیب PS2 رو کلا از بین ببره و در بخش بازیهای Multiplatform و شبکه آنلاین هم بهترین کنسول باشه . ولی بالاتر بودن GC و N64 نسبت به Wii و PS3 بشدت ترول میشه و شبیه شوخیه ... یچیزی تو مایه های April Fool مثلا که انگار 4 - 5 ماهی تاخیر داشتن !

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
واقعا این لیست واسم عحیبه . ماکرو که تا سری سوم- چهارم دستگاهش مشکل 3 جراغه شدن رو داشت من خودم بعد از 3 جراغه شدن 2 عدد x360 ام با 2 برد مختلف رفتم ps3 گرفتم ولی از هر لحاظ ps3 شایسته ی همچین جایگاهی نبود..پردازنده ی سل که واقعا شاهکار بود ، عناوین انحصاری سونی هم واقعا شاهکار بودند حالا من ملاک انتحاب edge رو نمی فهمم. رنگ کنسول بوده شکل کنسول بوده میزان حال نویسنده (یا تیم نویسندگان یا هرچی حالا...)با کنسول بوده؟؟ یا اینکه گفتن اون سری یه حالی به سونی فن ها دادیم الان نوبت ماکروئه..!!! به هر حال هر کس نظری داره ولی برای من که 2 تا کنسول رو داشتم و تست کردم ps3 چیزی فراتر از x360 بوده...ولی به هر حال نظر من اینه....!!!

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
واقعا غیر قابل قبوله که قویترین کنسول تاریخ با وجود پردازنده ی سل و اونهمه انحصاری و قدرتی که هنوز سازنده ها نتونستن به مقدار واقعیش دست پیدا کنن پشت سر کنسول داغون و بدون انحصاری ماکرو قرار بگیره من که میگم ماکرو به لبه پول داده:-?:-?
ولی جدا دم لبه گرم حرکتی زده که حتی دست بزرگ فنای سونی تو سایتو هم برای ترول بسته چون هیچ جوره نمیتونن تو این شرایط لبرو ترول کنن خوشمان آمد =d>
فقط خدا کنه کنسول چهارم سونی جوری گند نزنه که دیگه سونی همین جایگاهم تحویل ماکرو بده:lol:

عجب ترولی بود!!عالیه!=d>

که چی وسط بحثی که هیچ ترولی نیست میاین ترول میکنین؟!شدت Cool بودن مثلاً دیگه؟!!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
دیگه آدم نینتندو فن هم باشه نمی تونه قبول کنه Wii زیر GC و N64 باشهبعدم دریمکست با وجود کنسول خفنی مثل جنسیس چی کار می کنه تو لیست؟

Sir William

کاربر سایت
Mar 27, 2012
92
نام
کمال
سونی کنسولی به اسم psx داشت و ما خبر نداشتیم؟
psp با فروش 76 میلیونی و کلی انحصاری میشه بی کیفیت و ناموفق.
psv هم سونی تو گیمزکام نشون داد که بازیهای فوق العاده ای قراره به بیاد + کاهش قیمت به 199$
میتونم بپرسم شما موفقیت رو با چه معیاری تعریف میکنی؟ PSP تو یه بازار 2 طرفه نتونست حتی نصف حریفش هم بفروشه!
به غیر از این هر دستگاهی که 1 بارم فروش کرده باشه موفقیت کسب کرده واسه همون 1 فروش!

BlackGate

کاربر سایت
Aug 27, 2013
21
بله بله ، اشتباه تایپی بنده بود ، راستی من کمی گیج شدم ! چون نه میتونم پیام خصوصی بدم نه تاپیک ! برای همین فکر کردم سومه !

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بله بله ، اشتباه تایپی بنده بود ، راستی من کمی گیج شدم ! چون نه میتونم پیام خصوصی بدم نه تاپیک ! برای همین فکر کردم سومه !
چون کاربر جدیدی:|چرا جدیداً کسی قوانین و مقرّرات و شرایط رو نمی خونه؟

M

!_Meshki_!

هر وقت از 10 تا كنسول برتر تاريخ 3تاش مال شما بود بعدش با هم بحث مي كنيم .
البته بته دركتون مي كنم . 1 نسله بازي با متاي بالاي 94 نديديد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر