10 بازی Action نسل از نگاه gameinformer

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
EndOfAnEra-Top10Action-610.jpg

درود

سایت gameinformer با توجه به نزدیک شدن به پایان عمر کنسول های نسل قبل تصمیم به انتخاب 10 بازی اکشن برتر نسل گرفته است .

Tomb rider

tomb%20raider.jpg

Dead Space

dead%20space.jpg

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

mgs4.jpg

Batman: Arkham Asylum

arkham%20asylum.jpg

Assassin's Creed: Brotherhood

ac%20brotherhood.jpg

Uncharted 2: Among Thieves

uncharted%202.jpg

God of War III

godofwariii.jpg

Grand Theft Auto V

gta%20v.jpg

Red Dead Redemption

red%20dead%20redemption.jpg

The Last of Us

the%20last%20of%20us.jpg

Top 10 Action Games Of The Generation - Features - www.GameInformer.com

*
خانومها! آقایون!
گیرز و بایوشاک و کال آو دیوتی و بتلفیلد و هیلو و این مدل بازیها (شوترها) تو این لیست GameInformer هستند :
Top 10 Shooters Of The Generation - Features - www.GameInformer.com

آخرین ویرایش:

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
جای خالی شاهکار ناتی داگ انچارتد 3 واقعا خالیه هز سه شمارش میتونست توی لیست باشه :x
در اینجا هم انحصاری های سونی میدرخشند حالا خواستیم یه چیز بگیم ولی چون انچارتد توی لیست هست و من عاشقشم چیزی نمیگم که هزار نفره بریزین سرم :D

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
793
نام
Reza
یکی از دلایل اصلی من واسه خرید PS4 همین Tlou : RM هستش.

:arrowd:

جالبه این سایت هم بر اثر جو زدگی یه بازی رو گذاشته اول لیست که اصلا هیچ توجیهی واسش وجود نداره .

نوشته شده توسط K AN E:
بعد شما تعیین میکنی که کدوم بازی اشغاله و کدوم بازی خوب ؟؟ سونی فن جماعت باید تایید کنه ؟؟ همونطوری که شما cod رو اشغال میدونی منم tlou رو اشغال میدونم.

آخر TLOU خوبه یا آشغاله ؟!:-/

در مورد امار که کاملا درست و گویاست ... x 1 بیش از 5 میلیون شیپ داشته .... در مورد بقیه ی چیز ها هم کاملا فکته و غیر قابل انکار . در مورد اینکه من فن کنسول هستم شما اشتباه میکنی...قبلا هم بارها اشاره کردم بنده یک شخص بیطرف هستم که به هیچ کدوم از کنسولهای گرایش ندارم و فقط واقعیت ها رو میگم.
:^o:^o:^o

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
به شخصه به نظرم لیست خیلی عالی ای هستش، فقط MGS4 یکم حقش بیشتر از ربته ی 8 هست به نظر من
............................
درباره ی این بحث آساسین 2 بهتر از BH باید بگم که BH بود که این قابلیت تربیت آساسین رو آورد که به نظر من خیلی بخش جذاب و باحالی بود
یکی دیگه از نوآوریش ها هم همین مولتی که با BH شروع شد
این همه خلاقیت به نظرم بازی رو خیلی بالاتر از نسخه ی دوم میبره :D

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
با توجه به محدود بود انتخاب ها به نظر بهترین لیست رو انتخاب کرده.البته منم اساسین 2 رو بیشتر میپسندیدم که باشه.;)
و در آخر باید بگم سونی:bighug:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اين جوري كه شما تقسيم بندي كردي سه چهارم بازي ها خوبن و خيلي هاشون هم عالين ....طبق تقسيم بندي شما بازيي مثل re6 بازي خوب محسوب ميشه :d واقعا lol ...من حرفي واسه گفتن ندارم ديگه :|:d

اتفاقا من با نظر اون دوستمون موافقم. نظرتون در مورد re6 به نظر من سلیقست (هر چند اصن نمی دونم نظرت چیه!! لول). re6 به عنوان یک بازی جدا خوبه ولی شاید به عنوان یک re خوب نباشه!

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
به پیر به پیغمبر به هرکی که میپرستید به هرچی که نمیپرستید به همون موس و کیبورد و سایت و فروم قسم Gears of War شوتره :((

اکشن نظامی دیگه چیه !؟ :D GoW هم بالا بره پایین بیاد آخرش از زیر مجموعه های AA هست دیگه :D
منظورم همون شوتر بود :|:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر