10 بازی Action نسل از نگاه gameinformer

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
EndOfAnEra-Top10Action-610.jpg

درود

سایت gameinformer با توجه به نزدیک شدن به پایان عمر کنسول های نسل قبل تصمیم به انتخاب 10 بازی اکشن برتر نسل گرفته است .

Tomb rider

tomb%20raider.jpg

Dead Space

dead%20space.jpg

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

mgs4.jpg

Batman: Arkham Asylum

arkham%20asylum.jpg

Assassin's Creed: Brotherhood

ac%20brotherhood.jpg

Uncharted 2: Among Thieves

uncharted%202.jpg

God of War III

godofwariii.jpg

Grand Theft Auto V

gta%20v.jpg

Red Dead Redemption

red%20dead%20redemption.jpg

The Last of Us

the%20last%20of%20us.jpg

Top 10 Action Games Of The Generation - Features - www.GameInformer.com

*
خانومها! آقایون!
گیرز و بایوشاک و کال آو دیوتی و بتلفیلد و هیلو و این مدل بازیها (شوترها) تو این لیست GameInformer هستند :
Top 10 Shooters Of The Generation - Features - www.GameInformer.com

آخرین ویرایش:

Remastered

کاربر سایت
May 9, 2014
427
نام
سياوش
شما بازی ضعیف ندیدید؟؟
دیگه ببخش که نمیدونستم بازی های زیر نمره 8 ارزش بازی کردن رو هم ندارن:|
و بله خیلی از بازی ها خوب و عالین این که سبکشون من و تو خوشمون نیاد دلیلی بر ضعیف بودن نیست.
re6 رو هم شما داری با نسخه های قبلیش مقایسه میکنی...اگه این طوری باشه اره بازی ضعیفی ـه اما اگه مستقل نگاه کنیم بازی خوبی بود.
كي گفته بازيي كه نمره زير 8 ميگيره ارزش بازي كردن نداره؟!!
Re6 هم هر جوري بهش نگاه كني بازي نسبتا ضعيفي هست (و قطعا يه بازي خوب نيست lol) چه از ديدگاه يه بازيه مستقل چه در مقايسه با شاهكاري مثل re4 ....

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
خب با توچه به صحبت اقایان مبنی بر اینکه لیست شوتر ها از این لیست جداست پس چرا DMC 4 یا خود DMC یا RE5 تو این لیست نیست ؟؟یعنی tlou از این ها هم اکشن تره ؟؟ این لیست ها فقط در جهت راضی کردن یک کمپانی ویه عده هست ...(انحصاری های لیست)

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
خب با توچه به صحبت اقایان مبنی بر اینکه لیست شوتر ها از این لیست جداست پس چرا DMC 4 یا خود DMC یا RE5 تو این لیست نیست ؟؟یعنی tlou از این ها هم اکشن تره ؟؟ این لیست ها فقط در جهت راضی کردن یک کمپانی ویه عده هست ...(انحصاری های لیست)
قطعا سونی پول داده !!!!!!! مرگ بر سونی !! مرگ بر انحصاری :|

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,557
نام
پوریا
لیست واقعا خوبیه :x

البته بعی چیزاش باب میل من نیست مثلا به جای AC brothehood اگر AC2 بود بیشتر میپسندیدم یا اینکه به جای Asylum بازی arkham city بود بیشتر باب میل من بود ولی بازم لیست خوبه.

Remastered

کاربر سایت
May 9, 2014
427
نام
سياوش
منباب جو زدگي سايت ها كه صفحه قبل توسط يه نفر مطرح شد gi به خاطر جو زدگي TLoU رو تو ليست اول گذاشته .....نميدونم چه جور جو زدگي هست كه بعد از يه سال سه ماه و تغيير نسل و اون همه جايزه و.... هنوزم دارن براش نمره 10 قطار ميكنن اونم براي دومين بار ;;)....لا كردارا از جوش بيرون هم نميان:))

آخرین ویرایش:

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
قطعا سونی پول داده !!!!!!! مرگ بر سونی !! مرگ بر انحصاری :|

من حرف پول رو نزدم ...یه مثال دیگه : Ninja gaiden 2 ........... یعنی این حقش نبود تو لیست باشه بعد tlou باید باشه ... ؟؟؟ hardcore تر از این بازی اکشن وجود نداره .

دفعه بعد که بخوان لیست بدن یه حتما میگم halo,forza,fable,geow و کلا هرچیزی که only on xbone روش نوشته بزارن .

الکی مغالطه نکن دوست عزیز ...من دارم میگم DMC 4 , Ninja gaiden 2 شما چی داری میگی . شما داری از دید یه فن به قضیه نگاه می کنی اما من دید بیطرفانه دارم نسبت به موضوع .

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
من حرف پول رو نزدم ...یه مثال دیگه : Ninja gaiden 2 ........... یعنی این حقش نبود تو لیست باشه بعد tlou باید باشه ... ؟؟؟ hardcore تر از این بازی اکشن وجود نداره .

دفعه بعد که بخوان لیست بدن یه حتما میگم halo,forza,fable,geow و کلا هرچیزی که only on xbone روش نوشته بزارن .

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
معلوم نیست اصلا ملاک این لیست چیه :| وسط اینهمه بازی اکشن نظامی یعو GOW میاد :| بعد Gears of War هم که نیستش :| بنظرم خیلی تعصبی انتخاب شدن .

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
یعنی چه؟ کی از کی اکشن تره؟
مگه dmc یا رزیدنت اویل 5 شوتر هست؟
dmc4 یک بازی هک اسلش و در سبک fantazy action adventure طبقه بندی میشود
resident evil 5 یک بازی ترسناک( ترسناک نیست ولی به هیچ وجه منتقد نمیتونه در یک رسته دیگه ای جزhorror action adventure )قرارش بده.منتهی میتونه تو نقد بش اشاره کنه
هیچ کدام شوتر نیستند!
هر 10 عنوان بالا به شکل دقیق تر به لحاظ ساختار action adventure حساب میشوند. منتهی تم ان ها با هم فرق داره
یکی به سبک متال گیر میشه مدرن ، یکی به سبک خدای جنگ میشه فانتزی و یکی هم به سبک اسسینز کرید میشه تاریخی یا historic

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
معلوم نیست اصلا ملاک این لیست چیه :| وسط اینهمه بازی اکشن نظامی یعو GOW میاد :| بعد Gears of War هم که نیستش :| بنظرم خیلی تعصبی انتخاب شدن .
به پیر به پیغمبر به هرکی که میپرستید به هرچی که نمیپرستید به همون موس و کیبورد و سایت و فروم قسم Gears of War شوتره :((

اکشن نظامی دیگه چیه !؟ :D GoW هم بالا بره پایین بیاد آخرش از زیر مجموعه های AA هست دیگه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر