10 بازی Action نسل از نگاه gameinformer

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
EndOfAnEra-Top10Action-610.jpg

درود

سایت gameinformer با توجه به نزدیک شدن به پایان عمر کنسول های نسل قبل تصمیم به انتخاب 10 بازی اکشن برتر نسل گرفته است .

Tomb rider

tomb%20raider.jpg

Dead Space

dead%20space.jpg

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

mgs4.jpg

Batman: Arkham Asylum

arkham%20asylum.jpg

Assassin's Creed: Brotherhood

ac%20brotherhood.jpg

Uncharted 2: Among Thieves

uncharted%202.jpg

God of War III

godofwariii.jpg

Grand Theft Auto V

gta%20v.jpg

Red Dead Redemption

red%20dead%20redemption.jpg

The Last of Us

the%20last%20of%20us.jpg

Top 10 Action Games Of The Generation - Features - www.GameInformer.com

*
خانومها! آقایون!
گیرز و بایوشاک و کال آو دیوتی و بتلفیلد و هیلو و این مدل بازیها (شوترها) تو این لیست GameInformer هستند :
Top 10 Shooters Of The Generation - Features - www.GameInformer.com

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
میخواستم به لیست گیر بدم که خجالت نمیکشن اکشن ترین بازی نسل نیست؟ :-"
که رسیدم به شماره 4 و دیدم خوبه ایندفعه یه لیست درست حسابیه :-" :d (البته جاش مقام 1ـه :p )

Remastered

کاربر سایت
May 9, 2014
427
نام
سياوش
ليست خيلي خوبي هستش انصافا .... البته ميتونست براي بهتر شدن ليست به جاي assassin creed BH ( كه يه بازيه متوسط متمايل به خوب بود ) بازيه بسيار عاليه gears of war 1 رو قرار بده و البته جاي mgs4 رو هم با gow 3 عوض ميكرد كه إنصافا حق mgs4 بود كه جزو top5 باشه بقيه انتخاب ها همگي درست انتخاب شدن و جايگاه شون هم عاليه .....رتبه اول و دومش هم كه بي نقص و بسيار عالي انتخاب شدن و فقط توحلق من جا دارن:d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
Farcry 3
sigh.gif
بیخیال این بازی اورریتد بشین بابا!:D نسخه های کنسولیش (حداقل نسخه PS3 که من بازی کردم) انقدر افت فریم داشت و گرافیکش زشت بود که آدم رقبت نمی کرد بازیش کنه! حالا هر چقدر هم بازی پرپیمون و با کانتنت بالایی میخواست باشه. من بیشتر جای شماره اول Gears of War رو توی این لیست خالی می بینم که هر جور نگاه می کنم نمی گنجه نبودنش و لیست تقریبا خوبی که دادن رو از اعتبار ساقط می کنه.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
بیخیال این بازی اورریتد بشین بابا!:D نسخه های کنسولیش (حداقل نسخه PS3 که من بازی کردم) انقدر افت فریم داشت و گرافیکش زشت بود که آدم رقبت نمی کرد بازیش کنه!.
عجیبه؟!
من که از بازی و همین طور گرافیکش خوشم اومد!
بعد از نصب اپدیت بازی کردم و مشکلی با گرافیکش نداشتم چه برسه به این که بگم زشته!!!!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یه لیست بیخود. به نظرمن TLOU اصلا اکشن نیست. یه بازی Survival Horrorـه خالص. فحش خارمادر به TLOU هست که توی یه بازی خطی مثل GOW قرار بگیره. کلا این کلمه "اکشن" با عقل جور در نمیاد چون شما NFS هم بازی کنی هیجان داره. ژانرهای هر بازی این لیست هم که متفاوته.

بعد Asylum بجای سیتی؟ بیخیال...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر