یک کابل HDMI با این مشخصات

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
Rating - 100%
9   0   0
سلام به دوستان BC
همونطورکه از عنوان تاپیک مشخصه دنبال یک کابل HDMI با این مشخصات هستم یا بهتر بگم همینو میخوام

hdmi_cable65_large.jpg

اگه دقت کنید لوگوی PlayStation رو بصورت هک شده میبینید.

hdmi_cable65_small2.jpg

ممنون میشم اگر کسی این کابل رو داره یا جایی رو میشناسه + قیمت بهم پیغام بده.

saeedrma

کاربر سایت
Oct 16, 2011
20
نام
saeed
Rating - 0%
0   0   0
این جا خیلی خوبه میای که فروشنده باشی اما خریدار میشی از دوست خوبم بابت این تایپیک تشکر میکنم
.........up.........

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
Rating - 0%
0   0   0
کابل hdmi که الیاژ طلا توشه و 300 دلار قیمتشه با کابل مارشال که 4تومن قیمتش کیفیتش یکی هست .من 3dtv سامسونگ دارم با همین کابل فیلم 3 بعدی می بینم و همه این داستان ها الکی هست که می گن این کابل 3 بعدی رو ساپورت می کنه فکر می کنید 3 بعدی چیه یه تصویر ساید بای ساید هست همه کارو خود تی وی و عینک انجام می ده...کابل هم همین 7 تومنی هارو دارم.
و اگه شما تونستید با هر کابل hdmi تصویر 240 هرتز بگیرید لطفا یک عکس از دیسپلیتون بزارید و برام پیام خصوصی کنید!ماهم باورمون بشه.
روی 1080پی باید 60 هرتز باشه. و کلا بیشتر 60 فریم با تی وی فکر نکنم بشه گرفت.
کیفیت ها همه یکی هستن تو گوگل سرچ کنید چه فارسی و انگلیسی 100ها مقاله وجود داره!

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا
Rating - 100%
2   0   0
اصولا تفاوت ورژنهاى ١.٣ و ١.٤ تو پهناى باندشونه
اگه بخوايد تصوير 3D و صداى DTS ٧ كاناله بگيريد اون موقع كابل ١.٣ جواب نخواهد داد.

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
Rating - 100%
2   0   0
صاحب تاپیک اگه هنوز کابل میخوای
کابل دایو ساخت زاپن موجود دارم 2 متری هست ورژن 1.4 هست اکبند که در این زمینه شناخته شدست
حتی کابل جمع کن هم داره اگه خواستی خصوصی بزن تا بهت قیمت بدم

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
Rating - 100%
9   0   0
صاحب تاپیک اگه هنوز کابل میخوای
کابل دایو ساخت زاپن موجود دارم 2 متری هست ورژن 1.4 هست اکبند که در این زمینه شناخته شدست
حتی کابل جمع کن هم داره اگه خواستی خصوصی بزن تا بهت قیمت بدم
ممنون حسین جان . درسته کابل میخوام ولی این کابل رو نه کابل دیگه.

---------- نوشته در 12:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:13 AM ارسال شده بود ----------

اقا منم این کابلو می خوام
اگر خدا بخواد جور میشه.
فعلا دنبال نفر هستیم تا با کمترین قیمت برامون بیاره.

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
Rating - 100%
2   0   0
سلام یکی از بزرگ ترین تولید کننده های بهترین کابل تو جهان کابل مانستر امریکاست Monster® Products | High-Definition HDMI, Premium Home Theater Cables, Headphones and more!

با کیفیتی نجومی میشه گفت رو دستش نیست اگه وارد سایتش شید و رو قسمت کابلاش برید بهترینش کابل M850 که 225$ دلار قیمتش....

یه کابل 2 سال پیش زده به اسم M2000HD که هنوزه چین از روش فیک میزنه اینم لینکش M2000 HDTV HDMI Cable - No Frills - Refurbished

مشخصاتش...
hd_bandwidth.jpg

• Monsters fastest cable with a Hyper Speed data transfer rate of 21 Gbps
  • Delivers ultra-high definition 2160p video
  • For displays with16-Bit color for finest gradation of color
  • Delivers x.v. Color for extended range of color and 480 Hz smooth video refresh rate
  • High resolution audio up to 7.1 lossless surround sound

توش گاز هلیومم داره 2160p داره یعنی 2 تا کابل تو یه کابل 480 هرتز هستش 7.1 واقعی و خیلی چیزای دیگه که مثل یه فرمول مخفیه چون خیلی گرون بود دیگه تولید نمیشه و هرچی میزنن قیمتش تو امریکا از اون پایین تره میتونید الان M850 رو بگیرید...

اگر ته ته کیفیت و تکنولوژی رو میخاید منم از یکی یه M2000HD خریدم 1 ساله... خودش 2 سال پیش خریده بود الانم باحاشFull HD 3D 1080P میزنم وحشدناک از کابلای 80 هزار تومنی چینی توی توپ خونه بهتره که میگن بهتر از این نیست تو بازار....

حالا اگر کابل شما از این بهتره منم میخوام بزارید تو نفرات به شرطی که اصل باشه حامد میاره فیک چین نباشه اگر مستقیم از Amazon خریده بشه بازم انواع قیمتو مدل فیک از روش هست باید اصل باشه که 64bit باشه....:d

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
Rating - 100%
9   0   0
:D ممنون بابت توضیحات ولی من عرض کردم که ما قراره به اندازه PS3 ازش کار بکشیم . این کابل هم سقف کیفیت اون رو انتقال میده . چه با یه کابل 300 دلاری مانستر تست کنید و چه با این کیفیت همونه. مگر اینکه برای یه پلیر دیگه بخواید که باز هم فک نکنم همچین پلیر پرقدرتی پیدا بشه که مانستر هم پیشش کم بیاره :D . متوجه منظورم شدی؟

درضمن 48 بیت حداکثرشه نه 64

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
Rating - 100%
66   0   0
با یکی دارم صحبت میکنم منتظر تماسش هستم خبر بده مطمئن باشید بیخبر نمیزارمتون

fatal1ty.gam3r

کاربر سایت
Apr 28, 2009
6
نام
Ehsan
Rating - 0%
0   0   0
سلام به همه دوستان

اگه کابلی که میارید واقعا اورجیتال سونی باشه و واقعا 48bit بده منم هستم البته با اجازه استارتر
ممنون

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
Rating - 100%
66   0   0
دوستان برای قطعی شدن با حمید هماهنگ کنید اون طرف بهم خبر داد قیمتو حمید اگه صلاح بدونه اعلام میکنه نسخه اصلی و اوریجینالش از آمریکا قراره بیاد

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
Rating - 100%
9   0   0
خب بالاخره مث اینکه داره جور میشه جواب عزیزانی که پیغام داده بودن رو اینجا می نویسم.
در نظر داشته باشید که قیمت نسخه ارجینال این کابل که از خود سایت سونی قراره خریداری بشه 30 دلار هستش که به ریال ما میشه 60 هزار تومن
این بین هزینه ارسال + ترخیص باهم شده 35 هزار تومن . این هم زمانی هست که حداقل 10 نفر باشیم. ( زیر این تعداد منتفیه )
حالا هرکس با این مبلغ مشکلی نداره اعلام کنه . راه حل دیگه ای هم برای ارزونتر شدن دارید بگید.

shahab_4mehr

کاربر سایت
Dec 29, 2011
2
نام
شهاب الدین
Rating - 100%
13   0   0
اقا این کابل تو مملکت خودمون پیدا میشه
نمی خواستم اینکارو کنم ولی نمیزارید که .
به من فقط مدلش رو بدید ببینم شاید پیدا کردم براتون .
این قیمت نسخه ارجینال این کابل که از خود سایت سونی قراره خریداری بشه 30 دلار هستش که به ریال ما میشه 60 هزار تومن
این بین هزینه ارسال + ترخیص باهم شده 35 هزار تومن . این هم زمانی هست که حداقل 10 نفر باشیم.
اخه یه تیکه سیم با دو تا کانکتور بیشتر نیست که انقدر می خواید پول بدید .
اگه از مدل باسه خودم خواستید برای 10 تا 18 حساب می کنم .
SONY%203D%20HDMI%20%281%29.JPG

فقط هم تهران

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
Rating - 100%
9   0   0
شهاب جان مدلش رو که تو پست اول لینک کردم. اگه میتونی بسم الله.

کابلی که تو اون عکسه تقلبیه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر