یک ساعت و نیم 40 دلاری: مدت زمان گیم پلی MGS V: Ground Zeroes مشخص شد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

metal_gear_solid_5_ground_zeroes_snake.jpg

به تازگی مجله Game Informer مقاله ای 20 صفحه ای در مورد Metal Gear Solid V منتشر و اطلاعات جالبی از این عنوان فاش کرده است. به گفته GI آنها به مدت 4 ساعت نسخه ای نزدیک به Build نهایی از عنوان Ground Zeroes را بازی کرده و توانستند در همین مدت کوتاه بخش داستانی بازی را به اتمام برسانند! اگر فکر میکنید 4 ساعت مدت زمان کمی برای این عنوان است پس آماده شوکه شدن باشید زیرا به گفته نویسندگان گیم اینفرمر گیم پلی بازی بسیار کمتر از 4 ساعت میباشد.

Tim Turi و Dan Ryckert طی ویدئویی در مورد تجربه این عنوان صحبت کرده اند و به گفته هر دوی آنها پس از حدود یک ساعت و نیم بازی کردن (با احتساب کات سین ها) توانستند ماموریت های اصلی و بخش داستانی بازی را به اتمام برسانند! این در حالیست که به گفته Ryckert وی حتی عجله ای در تمام کردن ماموریت ها نداشته و به صورت طبیعی بازی میکرده است.

انتشار این خبر سر و صدای بسیار زیادی در میان گیمران به وجود آورده و باعث عصبانیت تعداد کثیری از آنان شده است. Ground Zeroes مقدمه ای برای Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain به حساب آمده که قرار است در اواخر ماه مارچ به صورت جداگانه و با قیمت 40 دلار به فروش برسد. پیش تر کوجیما خالق سری MGS گفته بود که GZ هواداران را ساعت ها سرگرم کرده و ارزش مبلغی که بابت آن پرداخت میکنند را دارد.

نظر شما در این مورد چیست؟! آیا حاضرید 40 دلار بابت یک ساعت و نیم گیم پلی هزینه کنید؟!

منبع

آخرین ویرایش:

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
40$ خیلیه..!!!بابا DLC بازی کنی از 1.30 دقیقه بیشتر میشه..!!خوب بازی اصلی رو لانچ میکردین بعد این رو روی Limited Edition یا DLC بصورت جدا میفروختین خیلی بهتر بود..!!!البته به قیمت 10$ نه با این قیمت..!!!البته برای اونایی که اورجینال بازی میکنن عرض کردم:dدوستان پایرت خور حالشو ببرید:d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
40$ خیلیه..!!!بابا DLC بازی کنی از 1.30 دقیقه بیشتر میشه..!!خوب بازی اصلی رو لانچ میکردین بعد این رو روی Limited Edition یا DLC بصورت جدا میفروختین خیلی بهتر بود..!!!البته به قیمت 10$ نه با این قیمت..!!!البته برای اونایی که اورجینال بازی میکنن عرض کردم:dدوستان پایرت خور حالشو ببرید:d

بابا من خودمو کشتم آخر نفهمیدین :d

بازی فقط شامل کمپین نمیشه به خدا :bored: بخشای آنلاین و Side Missions هم هست.

الان dlc های یک ساعته 10-15 دلاره تازه بازی هایی که کیفیتشون به MGS نمیرسه حالا شما دو برابر بده (30 دلار) 2 ساعت کمپین (روو آسونترین حالت ممکن) + آنلاین و Side Mission بگیر، بده؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
الان dlc های یک ساعته 10-15 دلاره تازه بازی هایی که کیفیتشون به MGS نمیرسه حالا شما دو برابر بده (30 دلار) 2 ساعت کمپین (روو آسونترین حالت ممکن) + آنلاین و Side Mission بگیر، بده؟
نه آقا خیلی هم خوبه! تازه لطف کردن به ما 20$ هم تخفیف دادن وگرنه 60$ میارزه این پکیج!:D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اصلا شاید بازی طولانی باشه مطمئنا این 2 ساعت رو که گفتن بسته به بازیباز متفاوت هست . دیگه اگه قرار بود همه بگیرن فقط 1.5 ساعت بازی کنن که فک نکنم کونامی اونقدر ... باشه که بسته بندی و Special Edition و دم و دستگاه و ... بده بیرون .

الان بازی Dark Souls رو تو سه ساعت هم میشه تموم کرد. الان Dark Souls ارزش 60 دلار رو نداره ؟ :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اصلا شاید بازی طولانی باشه مطمئنا این 2 ساعت رو که گفتن بسته به بازیباز متفاوت هست . دیگه اگه قرار بود همه بگیرن فقط 1.5 ساعت بازی کنن که فک نکنم کونامی اونقدر ... باشه که بسته بندی و Special Edition و دم و دستگاه و ... بده بیرون .

الان بازی Dark Souls رو تو سه ساعت هم میشه تموم کرد. الان Dark Souls ارزش 60 دلار رو نداره ؟ :D

این تیکه از خبر رو دقت نکردی شما!:d
این در حالیست که به گفته Ryckert وی حتی عجله ای در تمام کردن ماموریت ها نداشته و به صورت طبیعی بازی میکرده است.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

شما یه لطف کن یه ویدیو از خودت بگیر dark souls رو 3 ساعته تموم کن ما هم ببینیم. یه اشنایی با speedrun هم کلا پیدا کنی بد نیست.

- - -ویرایش - - -

بابا من خودمو کشتم آخر نفهمیدین :d

بازی فقط شامل کمپین نمیشه به خدا :bored: بخشای آنلاین و Side Missions هم هست.

بخش انلاینش چی هست مثلا؟
بعد هم چون یکی اومده dlc با کیفیت بد رو می ده 15 دلار دلیل نمی شه حالا هر کی بیاد یه تیکه از بازیش رو بکنه 40 تا کنه تو پاچه ملت.
البته راست می گی، الان بازیهای 4 5 ساعته هست 60 دلار با کیفیت بد، به نظر پس بازی هایی مثل gta v با اون کیفیت و مدت زمان بازی رو حداقل باید 240 تا بدن، skyrim رو هم 500 دلار. من کاملا حمایت می کنم. به امید روزی که بازی های کیفیت دار و طولانی برسن به 600 دلار.

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
نه آقا خیلی هم خوبه! تازه لطف کردن به ما 20$ هم تخفیف دادن وگرنه 60$ میارزه این پکیج!:D

قابل نداره :d شما اگه 360 ـتتو بدی ما اوراقش کنیم 20$ میدیم پکیجو :d

این تیکه از خبر رو دقت نکردی شما!:d

خب روی این درجه سختیو این Help ـا یه بچه گیمرم باشه، سعی نکنه زود تموم کنه، سه سوت بازی تموم میشه، چه برسه به منتقد GI :d

بخش انلاینش چی هست مثلا؟
بعد هم چون یکی اومده dlc با کیفیت بد رو می ده 15 دلار دلیل نمی شه حالا هر کی بیاد یه تیکه از بازیش رو بکنه 40 تا کنه تو پاچه ملت.
البته راست می گی، الان بازیهای 4 5 ساعته هست 60 دلار با کیفیت بد، به نظر پس بازی هایی مثل gta v با اون کیفیت و مدت زمان بازی رو حداقل باید 240 تا بدن، skyrim رو هم 500 دلار. من کاملا حمایت می کنم. به امید روزی که بازی های کیفیت دار و طولانی برسن به 600 دلار.

اولا که شما داری قیمت DLC نسل قبل رو میگی 15$ پس قیمت نسل قبل GZ رو بگو یعنی 30$.

من نمیگم اونا چون کیفیت دارن باید قیمتشون بره بالا میگم خیلی چیزای دیگه هستن که شما اصلا توجه نمیکنینو اعتراض نمیکنین بعد سر این 9 صفحه ـست دارین قر میزنین :d

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
تایمی که برای گیمپلی بازی در نظر میگیرن تموم کردن اون تو حالت عادی با یه خرده ولچرخیه نه ۱۰۰% کردن و همه چیزشو دیدن. دقیقا همین کاری که این منتقد کرده. به اینجور حساب کتاب کردنا باشه به هیچ بازی نمیشه انگ کوتاه بودن زد، بازی هایی که رو لایو و psn هم میا ن با قیمت بین ۱۰-۱۵ $ بیشتر از یک ساعت و نیم طول دارن دیگه واضح تر از این نمیشه توضیح داد که این قیمت گرونه برای این مدت

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
قابل نداره :d شما اگه 360 ـتتو بدی ما اوراقش کنیم 20$ میدیم پکیجو :d

خب روی این درجه سختیو این Help ـا یه بچه گیمرم باشه، سعی نکنه زود تموم کنه، سه سوت بازی تموم میشه، چه برسه به منتقد GI :d

اولا که شما داری قیمت DLC نسل قبل رو میگی 15$ پس قیمت نسل قبل GZ رو بگو یعنی 30$.

من نمیگم اونا چون کیفیت دارن باید قیمتشون بره بالا میگم خیلی چیزای دیگه هستن که شما اصلا توجه نمیکنینو اعتراض نمیکنین بعد سر این 9 صفحه ـست دارین قر میزنین :d
خوب 30 تا اصلا قبول.
بعد هم این روش توجیح یکی از بدترین روش ها هست ها دقت کن. این که شما بیای یه کار بد انجام بدی بعد کسی اعتراض کرد بگی بقیه هم می کنن با هیچ منطقی جور در نمی اد. خیلی چیزای دیگه هم اعتراض میشه، دلیلاینکه سر این 9 صفحه بحثه یکی اینه که این حرکت بیسابقه بوده تا حالا، یکی هم محبوبیت شدید این بازی پیش همه هست. کسی انتظار این رو از کوجیما و کونامی نداره، اگر ea بود یه چیزی. فکرش رو بکن با کمال پر روی اومدن یه قسمت از بازی رو دارن جدا می فروشن ۱ سال زودتر...این حتی از day one dlc هم بدتره! فردا مثلا dark souls هم خوشش بیاد بیاد این کار رو کنه اینترنت می پوکه.

- - -ویرایش - - -

این همه بحث می کنید به نتیجه ای هم می رسید ؟ :d
شما انگار با concept فروم اشنایی نداری برادر، برو یه کم تحقیق کن بعد بیا اینجا. نکنه فکر کردی اینجا chatroom هست یا یه چیزی مثل facebook؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اینم از اثرات دیگه مولتی پلتفرم شدن یه بازی
اوهوم. همونجوری که شماره های 1 تا 3 خراب شدن:(

بحث دارک سولز شد (:biggrin1:) هر کی تونست بار اولی که بازی رو میره، توی 3 ساعت تمومش کنه بگو مدیرا منو بن دائم کنن:biggrin1: همین که توی بازی گم نشی باس با دمت گردو بشکنی:biggrin1:

================

نکته قابل توجه این وسط اینه که دوستان فک میکنن کوجیما عاری از هر گونه گناه و اشتباه و معصیت (:biggrin1:) و ... هست. بنابراین این GZ رو دایورت میکنن به کونامی. اتفاقا توی این یه مورد خاص، من فکر میکنم کوجیما در واقع کونامی رو میچرخونه:)) چون کوجیما اینقدر بزرگ هست که کونامی باهاش مشورت میکنه. خصوصا این بازی که کوجیما نمیذاره کسی توش دخالت کنه:biggrin1:

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,618
نام
Armin
اوهوم. همونجوری که شماره های 1 تا 3 خراب شدن:(

بحث دارک سولز شد (:biggrin1:) هر کی تونست بار اولی که بازی رو میره، توی 3 ساعت تمومش کنه بگو مدیرا منو بن دائم کنن:biggrin1: همین که توی بازی گم نشی باس با دمت گردو بشکنی:biggrin1:

================

نکته قابل توجه این وسط اینه که دوستان فک میکنن کوجیما عاری از هر گونه گناه و اشتباه و معصیت (:biggrin1:) و ... هست. بنابراین این GZ رو دایورت میکنن به کونامی. اتفاقا توی این یه مورد خاص، من فکر میکنم کوجیما در واقع کونامی رو میچرخونه:)) چون کوجیما اینقدر بزرگ هست که کونامی باهاش مشورت میکنه. خصوصا این بازی که کوجیما نمیذاره کسی توش دخالت کنه:biggrin1:
شماره 3 در هنگام عرضه مولتی نبود و کاملا انحصاری ساخته شد( یعنی باب طبع سونی فنها:d) ، بعد از 6،7 سال روی نسل بعد از خودش در قالب کالکشن اومد . یک و دو هم بعد از مدتی روی پلتفرمهای دیگه اومدن ، هیچکدوم به عنوان بازی مولتی ساخته نشدن ( از اول قصد جذب مخاطبها و فنهای کنسولهای دیگه که طبیعتا سلیقه ای متفاوت با سلیقه سونی فنها دارن رو نداشتن ) البته این چیزی که دوستمون گفت ، به نظرم ربطی به این قضیه نداره و مولتی شدن هیچ تاثیری در این قیمت کذایی نداشته .
راجع به قیمتم بگم که با اینکه فن شدید این بازیم به نظرم این قیمت معقول نیست و ازونجایی که PS3 کپی خورمو فروختم و مجبورم روی PS4 این بازی و اوریج تهیه کنم یه مقدار توی این شرایط برام تهیه ش سخت میشه و به طبع اگه قیمت پایین تری داشت تهیه ش راحت تر بود . اما یه مسئله دیگه هم هست اونم اینکه مثلا روی این نسل اگه بخوایم بازیو در نظر بگیریم 30 دلار، بازی که می تونه با ماموریتهای فرعی و دی ال سی انحصاری ، تقریبا 5 ساعت طول بکشه و ازونور اگه ارزش تکرار بازی بالا باشه ، که به نظرم هست . برای شخصی مثل من که اهل مولتی زدن خیلی نیست ، به مراتب ارزشی بیشتر از بازیهای مثل Cod و BF4 داره که در بهترین حالت 4 ساعت بخش تکنفره شون طول می کشه و ازونور یه گیمپلی تکراری و تاریخ مصرف گذشته ارائه میدن . ( بخش سینگل منظورم هست )
در هر صورت فکر می کنم اتفاق بدیه ولی نه اون فاجعه ای که دوستان ازش حرف می زنن .

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
این کار از طرف هر بازیسازی صورت بگیره اشتباه هست. الان یک بازی مثل مس افکت 2 یا 3 به قیمت 60 دلار بعد یک بازی کوتاه که حتی یک اپیزود هم نیست 40 دلار؟!!! دوستانی که میگن کال او یا بتل فلان هساتند مثل اینکه یادشون رفته اون دو بازی یک بخش چند نفره مفصل دارند که ساعت ها بازیاز را سرگرم میکنه نه یک بازی مثل متال گیر که ذاتا تک نفره هست و حتی سریع تر از کال او هم تموم میشه!!!!اصلا چرا عنوان متال گیر 5 به خودش گرفته؟!!!برای من که اورجینال بازی میکنم باید بگم عطایش را به لقایش بخشیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر