یک ساعت و نیم 40 دلاری: مدت زمان گیم پلی MGS V: Ground Zeroes مشخص شد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

metal_gear_solid_5_ground_zeroes_snake.jpg

به تازگی مجله Game Informer مقاله ای 20 صفحه ای در مورد Metal Gear Solid V منتشر و اطلاعات جالبی از این عنوان فاش کرده است. به گفته GI آنها به مدت 4 ساعت نسخه ای نزدیک به Build نهایی از عنوان Ground Zeroes را بازی کرده و توانستند در همین مدت کوتاه بخش داستانی بازی را به اتمام برسانند! اگر فکر میکنید 4 ساعت مدت زمان کمی برای این عنوان است پس آماده شوکه شدن باشید زیرا به گفته نویسندگان گیم اینفرمر گیم پلی بازی بسیار کمتر از 4 ساعت میباشد.

Tim Turi و Dan Ryckert طی ویدئویی در مورد تجربه این عنوان صحبت کرده اند و به گفته هر دوی آنها پس از حدود یک ساعت و نیم بازی کردن (با احتساب کات سین ها) توانستند ماموریت های اصلی و بخش داستانی بازی را به اتمام برسانند! این در حالیست که به گفته Ryckert وی حتی عجله ای در تمام کردن ماموریت ها نداشته و به صورت طبیعی بازی میکرده است.

انتشار این خبر سر و صدای بسیار زیادی در میان گیمران به وجود آورده و باعث عصبانیت تعداد کثیری از آنان شده است. Ground Zeroes مقدمه ای برای Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain به حساب آمده که قرار است در اواخر ماه مارچ به صورت جداگانه و با قیمت 40 دلار به فروش برسد. پیش تر کوجیما خالق سری MGS گفته بود که GZ هواداران را ساعت ها سرگرم کرده و ارزش مبلغی که بابت آن پرداخت میکنند را دارد.

نظر شما در این مورد چیست؟! آیا حاضرید 40 دلار بابت یک ساعت و نیم گیم پلی هزینه کنید؟!

منبع

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
این کار از طرف هر بازیسازی صورت بگیره اشتباه هست. الان یک بازی مثل مس افکت 2 یا 3 به قیمت 60 دلار بعد یک بازی کوتاه که حتی یک اپیزود هم نیست 40 دلار؟!!! دوستانی که میگن کال او یا بتل فلان هساتند مثل اینکه یادشون رفته اون دو بازی یک بخش چند نفره مفصل دارند که ساعت ها بازیاز را سرگرم میکنه نه یک بازی مثل متال گیر که ذاتا تک نفره هست و حتی سریع تر از کال او هم تموم میشه!!!!اصلا چرا عنوان متال گیر 5 به خودش گرفته؟!!!برای من که اورجینال بازی میکنم باید بگم عطایش را به لقایش بخشیدم

اتفاقا خود كوجيما هم توضيح داده كه بازي فقط همين يك ساعت و نيم نيست و خيلي مسائل جانبي داره بنظرم بايد منتظر بود و ديد كه اول چي هست بعد يه طرف بريم به قاضي الان قضاوت خيلي زوده

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
876
نام
محسن
من که شخصا اعتراضم رو همون اول اعلام کردم، ولی کسانی که کپی بازی می کنن اصلا جای هیچ گله و شکایتی ندارن.
البته کسی که اورجینال بازی می کنه هم جای گله و شکایت نداره چون میتونه نخره! منتها بحثی که اینجا هست نقد یک سیاسته نه گله و شکایت که لزومی نداره طرف اورجینال باز باشه تا این کار رو بکنه.
هرچند خود من هم با این پیش ذهنیت که دارن مردم رو می چاپن میخوام بخرم بازیو!

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
به قول یکی از دوستان ویدیو شو از یوتیوب دانلود می کنیم و نیگا می کنیم . فقط راک استار . هر 5 سال یه بار یه بازی بیرون میده 5 سال باهبش زندگی می کنی

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
دوستان کورکورانه طرفداری نکنید الان اکثر فن های متعصب متال گیر هم قبول دارند که ساخت این نسخه کاملا اشتباه بوده .....

من خودم خیلی ضدحال خوردم با این خبر :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر