یک ساعت و نیم 40 دلاری: مدت زمان گیم پلی MGS V: Ground Zeroes مشخص شد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

metal_gear_solid_5_ground_zeroes_snake.jpg

به تازگی مجله Game Informer مقاله ای 20 صفحه ای در مورد Metal Gear Solid V منتشر و اطلاعات جالبی از این عنوان فاش کرده است. به گفته GI آنها به مدت 4 ساعت نسخه ای نزدیک به Build نهایی از عنوان Ground Zeroes را بازی کرده و توانستند در همین مدت کوتاه بخش داستانی بازی را به اتمام برسانند! اگر فکر میکنید 4 ساعت مدت زمان کمی برای این عنوان است پس آماده شوکه شدن باشید زیرا به گفته نویسندگان گیم اینفرمر گیم پلی بازی بسیار کمتر از 4 ساعت میباشد.

Tim Turi و Dan Ryckert طی ویدئویی در مورد تجربه این عنوان صحبت کرده اند و به گفته هر دوی آنها پس از حدود یک ساعت و نیم بازی کردن (با احتساب کات سین ها) توانستند ماموریت های اصلی و بخش داستانی بازی را به اتمام برسانند! این در حالیست که به گفته Ryckert وی حتی عجله ای در تمام کردن ماموریت ها نداشته و به صورت طبیعی بازی میکرده است.

انتشار این خبر سر و صدای بسیار زیادی در میان گیمران به وجود آورده و باعث عصبانیت تعداد کثیری از آنان شده است. Ground Zeroes مقدمه ای برای Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain به حساب آمده که قرار است در اواخر ماه مارچ به صورت جداگانه و با قیمت 40 دلار به فروش برسد. پیش تر کوجیما خالق سری MGS گفته بود که GZ هواداران را ساعت ها سرگرم کرده و ارزش مبلغی که بابت آن پرداخت میکنند را دارد.

نظر شما در این مورد چیست؟! آیا حاضرید 40 دلار بابت یک ساعت و نیم گیم پلی هزینه کنید؟!

منبع

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,055
جدیدا فن های آقای کوجیما هم دارن سخت گیرانه عمل می کنن و دیگه نمیشه از استادشون انتقاد کرد!
سریع جبهه می گیرین!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
الان یعنی میخوای با این حرفا بگی که کوجیما، همه کاره MGS و kojima Productions که هیچ کس اونجا بدون اجازه اش آب هم نمیخوره و مو به موی MGS تو دستشه، مخالف این قضیه بوده ولی کونامی مجبورش کرده:-/
پ.ن: الان میگه: "من!!!!:-o من کِی اینا رو گفتم!!!!؟:-o" !8-| :D
خب کجا من این رو گفتم آخه !؟ :)) خدا وکیلی ای مردم ای مسلمین من اصلاً حرفی از کوجیما و مخالفتش زدم !؟ :|
قیمتش رو کونامی مشخص میکنه غیر از اینه !؟ :D یعنی اینکه کونامی میگه 40$ در صورتی که خیلی شیک میتونست بگه مثلاً 20 دلار !!!

من مثل تو نیستم منکر همه چی بشم ;;) دزدی دزدیه میخواد TES O باشه میخواد MGS:GZ باشه !! :| :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
TCSCELL

چرا اینقدر دیر کردی ؟ :D

الان مثلا DmC واسه یه جفت جوراب هم تو بازی 20 دلار پول میگیره به نظرت تقصیر Ninja Theory هست یا Capcom ـه فلان فلان شده ؟

چرا وقتی به کوجیما میرسه منطق کور میشه و همه چیزو رو به هم مخلوط میکنی ؟ :D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,812
نام
مراد حلیمی
دوستان خدای نکرده اطلاع دارن که یه Developer داریم یه Publisher:)

بعد Marketing گردن اون پابلیشره نه سازنده 8-|

خدای نکرده شما هم فکر نمی کنید که کوجیما بازی رو ساخته داده دست کونامی و گفته :از من سازنده تموم شد حالا هر جور میخواهین بفروشین؟:d

مطمینا ادمی با اعتبار کوجیما و ناشری در حد و اسم کونامی طی پروسه ساخت بازی می شینن با هم حرف میزنن که اپیزودی بکنن نکنن dlc بسازن نسازن کجا رو اپیزودی یا dlc کنن و .........این 2 ساعت رو هم مطمینا با هم به توافق رسیدن(مگر اینکه مثه گفته سطر اولم باشه که اونم خیلی خیلی نامحتمل میرسه واسه افرادی در این سطح تو این صنعت)

.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خدای نکرده شما هم فکر نمی کنید که کوجیما بازی رو ساخته داده دست کونامی و گفته :از من سازنده تموم شد حالا هر جور میخواهین بفروشین؟:d

مطمینا ادمی با اعتبار کوجیما و ناشری در حد و اسم کونامی طی پروسه ساخت بازی می شینن با هم حرف میزنن که اپیزودی بکنن نکنن dlc بسازن نسازن و .........این 2 ساعت رو هم مطمینا با هم به توافق رسیدن(مگر اینکه مثه گفته سطر اولم باشه که اونم خیلی خیلی نامحتمل میرسه واسه افرادی در این سطح تو این صنعت)

.
من فقط بحثم قیمته وگرنه دادن GZ به این صورت فکر میکنم تابلوئه که ایده ی خود کوجیماس :D

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,719
نام
عرفان
یعنی همه ی شما میخواید نسخه ی نسل بعد اونم فیزیکیش اونم اورجینال!!! رو بگیرید که اینقدر 40 دلار 40 دلار میکنید؟!:d بخدا بازی رو با 19 دلار میشه به صورت دیجیتالی برای همین نسل بخرید دیگه گیم پلیش که از journey بیشتره! چرا واسه اون اینقدر داد و بیداد نکردید؟!:d فقط کافی پسوند کوجیما پشت بازی باشه تا از لباس شخصیت ها و رنگ موی اسنیک!!!:d هم ایراد گرفته بشه!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
ترول کردن هم حدی داره خسته نمی شد به خدا ! هر کی دوست داره می ره پول می ده می گیردش هر کی هم دوست داره پول نمی ده
هر کی دوست داره بازیش می کنه هر کی هم دوست داره بی خیالشش میشه دیگه
همین که ی متال گیر جدید می تونید رو تو کمتر از 2 ماه دیگه بازی کنید برید خدا را شکر کنید
زنده باد استاد کوجیما

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خب کجا من این رو گفتم آخه !؟ :)) خدا وکیلی ای مردم ای مسلمین من اصلاً حرفی از کوجیما و مخالفتش زدم !؟ :|
قیمتش رو کونامی مشخص میکنه غیر از اینه !؟ :D یعنی اینکه کونامی میگه 40$ در صورتی که خیلی شیک میتونست بگه مثلاً 20 دلار !!!

من مثل تو نیستم منکر همه چی بشم ;;) دزدی دزدیه میخواد TES O باشه میخواد MGS:GZ باشه !! :| :D
همه چی رو که نباید بگی:D وقتی میخوای از گردن کوجیما وازش کنی یعنی همون:D

TCSCELL

چرا اینقدر دیر کردی ؟ :D

الان مثلا DmC واسه یه جفت جوراب هم تو بازی 20 دلار پول میگیره به نظرت تقصیر Ninja Theory هست یا Capcom ـه فلان فلان شده ؟

چرا وقتی به کوجیما میرسه منطق کور میشه و همه چیزو رو به هم مخلوط میکنی ؟ :D
جفتشون:)
یعنی همه ی شما میخواید نسخه ی نسل بعد اونم فیزیکیش اونم اورجینال!!! رو بگیرید که اینقدر 40 دلار 40 دلار میکنید؟!
yahoo_4.gif
بخدا بازی رو با 19 دلار میشه به صورت دیجیتالی برای همین نسل بخرید دیگه گیم پلیش که از journey بیشتره! چرا واسه اون اینقدر داد و بیداد نکردید؟!
yahoo_4.gif
فقط کافی پسوند کوجیما پشت بازی باشه تا از لباس شخصیت ها و رنگ موی اسنیک!!!
yahoo_4.gif
هم ایراد گرفته بشه!
یه بابایی رفته یه بانکی رو تو جزایر فارو زده، 1 میلیون دلار دزدیده، 5 نفر رو هم کشته. نه پول ما بوده، نه اونا فامیلای ما بودن. من نمیتونم در مورد نفس عمل دزدیش حرف بزنم چون پولم نبوده و طرف هم فامیلم نبوده که مُرده!؟:-/
بازم میگم، متاسفانه با این حرفا نمیشه اصل قضیه رو ماست مالی کرد:D

آخرین ویرایش:

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,194
نام
احمد
با اینکه برای کوجیما احترام زیادی قائلم اما این رفتار اصلا جالب توجه نیست!و اینکه ی سری میگند ما کپی استفاده میکنیم دلیل نمیشه نتونیم نظر بدیم!تازه تو متن گفته شده ۲ ساعت با دمو هاش شده!بنظر من که بیشتر محک زدن گیمرهاست و یه ارزیابی از بازخورد گیمرها نسبت به فانتوم پین هست!احتمالا تغیرات زیادی دازه و میخوان با یه پیشدرامد جلو یه شکست رو بگیرند

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,833
نام
بردیا دلوشی
[QUOTE=hosein me;3075395]ترول کردن هم حدی داره خسته نمی شد به خدا ! هر کی دوست داره می ره پول می ده می گیردش هر کی هم دوست داره پول نمی ده
همین که ی متال گیر جدید می تونید رو تو کمتر از 2 ماه دیگه بازی کنید برید خدا را شکر کنید
زنده باد استاد کوجیما

[/QUOTE]

دمت گرم حسین !
وافعا حرف دلم رو زدی بیشتر !!
باید حرفت رو طلا بگیرن بزنن بالای این تاپیک من این کار رو میکنم !!!
خدایی معقول ترین حرف رو زدی حسین داداشم !!!!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
ترول کردن هم حدی داره خسته نمی شد به خدا ! هر کی دوست داره می ره پول می ده می گیردش هر کی هم دوست داره پول نمی ده
زنده باد استاد کوجیما

همین سرتون رو بندازین پایین، حق نقد ندارید. بذارید بیان سواری بگیرن خوبه حال میده

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
بابا Ninja Theory میتونه همه چیزو تو همون نسخه Retail بزاره و پولشو از Capcom بگیره و بره خونشون :D به NT چه ربطی داره مثلا شمشیری که طراحی کرده چند دلار خواهد بود ؟!
خودت جواب خودت رو دادی دیگه:D
کوجیما هم میتونه همه چیز رو بذاره تو همون نسخه Retail در کنار PP. مثل همون کاری که با MGS2 کرد.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دمت گرم حسین !
وافعا حرف دلم رو زدی بیشتر !!
باید حرفت رو طلا بگیرن بزنن بالای این تاپیک من این کار رو میکنم !!!
خدایی معقول ترین حرف رو زدی حسین داداشم !!!!
الان مثلا حرفش رو کردی تو آب طلا؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر