یک ساعت و نیم 40 دلاری: مدت زمان گیم پلی MGS V: Ground Zeroes مشخص شد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت

metal_gear_solid_5_ground_zeroes_snake.jpg

به تازگی مجله Game Informer مقاله ای 20 صفحه ای در مورد Metal Gear Solid V منتشر و اطلاعات جالبی از این عنوان فاش کرده است. به گفته GI آنها به مدت 4 ساعت نسخه ای نزدیک به Build نهایی از عنوان Ground Zeroes را بازی کرده و توانستند در همین مدت کوتاه بخش داستانی بازی را به اتمام برسانند! اگر فکر میکنید 4 ساعت مدت زمان کمی برای این عنوان است پس آماده شوکه شدن باشید زیرا به گفته نویسندگان گیم اینفرمر گیم پلی بازی بسیار کمتر از 4 ساعت میباشد.

Tim Turi و Dan Ryckert طی ویدئویی در مورد تجربه این عنوان صحبت کرده اند و به گفته هر دوی آنها پس از حدود یک ساعت و نیم بازی کردن (با احتساب کات سین ها) توانستند ماموریت های اصلی و بخش داستانی بازی را به اتمام برسانند! این در حالیست که به گفته Ryckert وی حتی عجله ای در تمام کردن ماموریت ها نداشته و به صورت طبیعی بازی میکرده است.

انتشار این خبر سر و صدای بسیار زیادی در میان گیمران به وجود آورده و باعث عصبانیت تعداد کثیری از آنان شده است. Ground Zeroes مقدمه ای برای Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain به حساب آمده که قرار است در اواخر ماه مارچ به صورت جداگانه و با قیمت 40 دلار به فروش برسد. پیش تر کوجیما خالق سری MGS گفته بود که GZ هواداران را ساعت ها سرگرم کرده و ارزش مبلغی که بابت آن پرداخت میکنند را دارد.

نظر شما در این مورد چیست؟! آیا حاضرید 40 دلار بابت یک ساعت و نیم گیم پلی هزینه کنید؟!

منبع

آخرین ویرایش:
نه من با کوجیما مشکلی ندارم......ولی با این طرز فکرش در مورد فروش و افراط گریهای طرفداراش مشکل دارم(نظر شخصیم هست و در چهارچوب قوانین سایت ابراز نظر کردم)
.
مسخره کردنش هم نظر شخصیه ? بعد از این همه مدت میشه پست معمولی رو از غیرمعمولی تشخیص داد :دی

آخه من کس خاصیو ندیدم کلا حمایت کنه از این کار، ولی اینکه میگید استاد انگار کوجیما سیاست اصلی فروش رو تعیین می کنه.
همین تاپیک 4 صفحه ای رو نگاه کنید تا حالا چند نفر به شدت حمایت کردن.....حتی گفتن 1 ثانیه باشه هم میخرم...چند دقیقه هم باشه 100 دلار میدم (در نتیجه تو کل دنیا چند میلیونی میفروشه همین 2 ساعت) ......کونامی و کوجیما هم آگاهن که اینجور ادما هستن و در نتیجه میخوان بندازن به ملت

در مورد سیاست فروش هم بله سیسات اصلی فروش دست ناشر ولی اینکه کوجیما هم مطیع هست و دخالتی نمی کنه رو قبول ندارم و بهرحال به پای ایشون نوشته میشه و تو کارنامه ایشون ثبت میشه

+

البته اگه فقط همین یه بازی باشه مشکلی نداره ولی اگه این رسم موفق عمل کنه مطمین باشین میشه یه چیزی مثه dlc و mt و صنعت بازی رو بیش از پیش به گند میشه

مسخره کردنش هم نظر شخصیه ? بعد از این همه مدت میشه پست معمولی رو از غیرمعمولی تشخیص داد :دی
من از فنای این بازی ام و همشم بازی کردم و دوسشم دارم.....اون لحن حرف زدن من خطاب به بعضی فنای دواتیشش بود که استاد استاد می کنن وگرنه خودم چاکر کوجیما هم هستم و یکی از بزرگترین افراد این صنعت میدونمش(گرچه به وقتش انتقادم می کنم ازش)

.

.

همه اینا به کنار امیدوارم مکان وقوع داستان همون کمپی که تو تمامی تریلرها نشون میده نباشه :| چون به قدری ویدئوهاش رو دیدم که همه جاشو از برم. اصلا کششی نسبت به خرید درم ایجاد نخواهد کرد. البته اگه به یاد قدیم VR Missions داشته باشه که با کله !!!! :d
در ضمن این سری ساخته کوجیماست و کونامی با اینکه ناشر هست ! اما بدون جلب رضایت کوجیما نمیتونه همچین کار شنیعی با ساختش و یکی ازبهترین بازی های تاریخ بکنه ! ملت زیر بار این برن فردا میان میگن یه کات-سین 2 ساعته 40 دلار !! همین اتفاقی که نسل قبلی و با پرداخت هزینه اضافی برای دسترسی (بازیهای دست دو) به محتوای آنلاین شد، تکرار میشه.

همه قبول دارن 40 دلار واسه دو ساعت خیلی زیاده سر این بحثی نیست .
کونامیبیشتر در مورد فروش تصمیم میگیره و به نظرم اینا متوجه اشتباهشون سر معرفی
PP شدن واسه همین GZ رو واسه طرفدارا دارن میدن بیرون . ولی این وسط فکر کاسه های داغ تر آش رو نکردخ بودن .

آخرین ویرایش:
غیر از یه سری از دوستان که از پستاشون معلومه بقیه همهدوستان میخواند کپی بازی کنند اگه خارج بودیم و قرار بود ارجینال بازی کنید فکر کنم میرفتید بکشید کوجیما رو ...

بازی 5 تا ماموریت فرعی داره تازه شاید طرف رو حالت easy رفته اینقدر شده!!! ولی به هرحال این از اول معلوم بود که GZ یه پیش درامدی هستش برای اشنایی بیشتر با موارد جدید اضافه شده به سری و یه مقدمه برای TPP...

انصافا دلم نیومد شما رو از فتوای فروبری بزرگ محروم کنم!:دی
یادمه یه مدت پیش که بازار DLC واسه بازی ها تازه داغ شده بود یکی به شوخی گفت تو نسل بعد اول DLC میاد بعد بازی اصلی. امروز متوجه شدم طرف پیش گو بوده :دی MGS V: GZ که GI گفته در عرض 1.5 ساعت تموم میشه همون DLC ـی هست که قبل از PP عرضه میشه. استاد مچکریم :دی

بعد از 5 سال قراره یه MGS بازی کنیما! :| اصلا 45 دقیقه، ولمون کنید! :d
متاسفانه با این حرفا نمیشه اصل قضیه رو ماست مالی کرد:دی
دوستان خدای نکرده اطلاع دارن که یه Developer داریم یه Publisher:)

بعد Marketing گردن اون پابلیشره نه سازنده 8-|
الان یعنی میخوای با این حرفا بگی که کوجیما، همه کاره MGS و kojima Productions که هیچ کس اونجا بدون اجازه اش آب هم نمیخوره و مو به موی MGS تو دستشه، مخالف این قضیه بوده ولی کونامی مجبورش کرده!؟:-/
پ.ن: الان میگه: "من!!!!:-o من کِی اینا رو گفتم!!!!؟:-o" !8-| :دی

به عنوان طرفدار این سری واقعا متاسفام 40$ فقط برای 2 ساعت بازی این دیگه دزدی تو روز روشنه از چند سال پیش که تنشون به تن یه بابای خورده بد جوری دارن وا میدن قبلا اینجوری نبودن .:|

دوستان خدای نکرده اطلاع دارن که یه Developer داریم یه Publisher:)

بعد Marketing گردن اون پابلیشره نه سازنده 8-|

به نظر من کوجیما اونقدر قدرت و نفوذ داره که هرکاری بگه اون پابلیشر انجام میده... اگه چیزی نگفته پس میشه گفت کرم از خودِ درخته:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or