A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
من سیتکام کم ندیدم و برام office واقعا خنده دارترینشون بود تا اینکه arrested development رو دیدم :D البته فصل ۴ و ۵ اش به دلایل سختی ضبط و... به خوبی فصل ۱ تا ۳ نبود اما فصل ۱ تا ۳ عجب چیزایی بودن:D احتمالا خیلیا اینجا دیدنش اما هرکس ندیدتش پیشنهاد میکنم بزارتش تو برنامه برا دیدن. فقط بدون زیرنویس ببینین چون خیلی جوک هاش رو با زیرنویس اصلا نمیشه متوجه شد.

تریلر starnger things هم دیدم. بنظرم این سریال نباید اینقدر کش میومد تا اینقدر بزرگ بشن این بچه ها. فصلای اولو بخاطر اون بچه ها دیدم اما فصل ۴ رو فک کنم بخاطر بانو وینونا ببینم:D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
من سیتکام کم ندیدم و برام office واقعا خنده دارترینشون بود تا اینکه arrested development رو دیدم :D البته فصل ۴ و ۵ اش به دلایل سختی ضبط و... به خوبی فصل ۱ تا ۳ نبود اما فصل ۱ تا ۳ عجب چیزایی بودن:D احتمالا خیلیا اینجا دیدنش اما هرکس ندیدتش پیشنهاد میکنم بزارتش تو برنامه برا دیدن. فقط بدون زیرنویس ببینین چون خیلی جوک هاش رو با زیرنویس اصلا نمیشه متوجه شد.

تریلر starnger things هم دیدم. بنظرم این سریال نباید اینقدر کش میومد تا اینقدر بزرگ بشن این بچه ها. فصلای اولو بخاطر اون بچه ها دیدم اما فصل ۴ رو فک کنم بخاطر بانو وینونا ببینم:D
گفتی از Office خوشت اومده و با Arrested Development حال کردی، ماعم الان این Arrested رو دانلود کردیم، البته قبلا هم دانلود کرده بودمش و به دلیلی که یادم نمیاد دراپش کردم ولی تصمیم گرفتم دوباره ببینمش بلکن تجربه سینفلد واسم تکرار شه...
دو قسمتش رو به زور دیدم :D از نظر من این اصلا کمدی نیست:D (مگه اینکه دارک کمدی باشه)
غیر جیسون بیتمن که با نوع بازی ـه کمدیش تو Game Night حال کرده بودم مابقی بازیگرای سریال از نظرم اصلا بامزه نیستن...(بعضی هاشون خیلی لوس هم هستن) هرچند همون جیسون بیتمن هم کاملا جدی بود تو این دو قسمت.
آیا در ادامه هم همین جوریه سریال؟

• Like
Reactions: A.M.K

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
این سریال هیلو چقد چرت و مسخره شده :| دیگه رغبتی ب دنبال کردنش ندارم و دراپش میکنم ، بنظرم کل ابهت مستر چیف و کورتانا و دکتر هالزی رفت زیر سوال -_-
اینجوری هم ک تو این قسمت دیدم بعید نیست کم کم شاهد المان ها lgbtq هم توش باشیم :|

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
گفتی از Office خوشت اومده و با Arrested Development حال کردی، ماعم الان این Arrested رو دانلود کردیم، البته قبلا هم دانلود کرده بودمش و به دلیلی که یادم نمیاد دراپش کردم ولی تصمیم گرفتم دوباره ببینمش بلکن تجربه سینفلد واسم تکرار شه...
دو قسمتش رو به زور دیدم :D از نظر من این اصلا کمدی نیست:D (مگه اینکه دارک کمدی باشه)
غیر جیسون بیتمن که با نوع بازی ـه کمدیش تو Game Night حال کرده بودم مابقی بازیگرای سریال از نظرم اصلا بامزه نیستن...(بعضی هاشون خیلی لوس هم هستن) هرچند همون جیسون بیتمن هم کاملا جدی بود تو این دو قسمت.
آیا در ادامه هم همین جوریه سریال؟
سریال سریع خیلی خوب میشه ادامه بده. بیشترین نوع جوک هاش inside joke هست و یا مثلا یه مسئله ای رو بیلد اپ می‌کنه برا اینده که یه جوک عالی بشه. ادامه بده عالیه جدا. فقط نکته ای که هست حتما انگلیسی ببین چون خیلی حرفایی که میزنن ۲ پهلوعه و با زیرنویس ممکنه اصلا متوجه جکهاش نشی
بازیگرا هم بیتمن رو ک میشناسی، ویل ارنت هم عالیه. بقیشون شاید زیاد مطرح نباشن اما سریع جا می افتن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر