..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
چیزی به عنوان پشم نمیزاره این narcos mexico!
سلام..
روی چه حساب؟ کل سری؟ 30 قسمت؟؟

پ.ن: برای اینکه اشتباه برداشت نشه: دوست دارم بدونم برای چی اینجوری فکر میکنین با توجه به اینکه من کاملا با شما مخالم:-?

Origami 2008

اقا کلا اشتباه شد...من متن کامنت شما رو اشتباه خوندم..در واقع بر عکس فکر کردم..ینی به این صورت که:
نمیزاره ==> نمی ارزه
خوانده شد... عذر میخوام :D :">:">:">

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: Origami 2008

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
Narcos یکی از بهترین سریالهای توی ژانر خودش هست و دیدنش بسیار لذت‌بخش هست فصل جدید هم عالیه دو قسمت مونده تمامش کنم و تا اینجا کاملا عالی بوده
زبان اسپانیولی هم یاد گرفتیم این وسط 😅

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
Narcos من سری اصلیشو به شدت دوست دارم جزو تاپ ترین سریال هاییه که دیدم.ولی مکزیکو یخورده برام خواب آوره.فصل یک بعضی قسمتاش حالا خوب بود ولی این فصل دوشو یه قسمت دیدم خسته شدم ادامه ندادم.نمره ی قسمتاش تو imdb هم خیلی جالب نمیزنه.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Narcos من سری اصلیشو به شدت دوست دارم جزو تاپ ترین سریال هاییه که دیدم.ولی مکزیکو یخورده برام خواب آوره.فصل یک بعضی قسمتاش حالا خوب بود ولی این فصل دوشو یه قسمت دیدم خسته شدم ادامه ندادم.نمره ی قسمتاش تو imdb هم خیلی جالب نمیزنه.
والا نارکوهای مکزیک به کلمبیا نمی رسه ولی بازم خیلی زیباست . من فصل سوم توی دو روز دیدم

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
دوستانی که فصل سوم narcos mexico رو دیدن نظرتون راجع به سکانس اخر چیه ؟شما هم به همون چیزی که من فکر میکنم فکر میکنید؟

با توجه به تطابق تاریخی که نارکوس به آن وابسته است، فوئنتس (ارباب آسمان ها) بر اثر عمل جراحی روی آن انجام شد، مرد. حالا سریال به نحوی نشان داد که ما احساس کنیم که فوئنتس می تواند زنده باشد و هویت خود را سال ها نیز پنهان کرده است. شبه کاری که گویا حدس و گمان از فرار هیتلر به یک کشور دیگر کرده بودند. قضیه هم روشن است، ال چاپو رئیس کارتل سینولا شد (همانند تاریخ)و همچنان جنگ مواد مخدر در مکزیک تا کنون ادامه پیدا کرده. یکی دیگه میره، یکی دیگه میاد و چرخه قاچاق همچنان ادامه دارد.

• Like
Reactions: bayern_vahid

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
با توجه به تطابق تاریخی که نارکوس به آن وابسته است، فوئنتس (ارباب آسمان ها) بر اثر عمل جراحی روی آن انجام شد، مرد. حالا سریال به نحوی نشان داد که ما احساس کنیم که فوئنتس می تواند زنده باشد و هویت خود را سال ها نیز پنهان کرده است. شبه کاری که گویا حدس و گمان از فرار هیتلر به یک کشور دیگر کرده بودند. قضیه هم روشن است، ال چاپو رئیس کارتل سینولا شد (همانند تاریخ)و همچنان جنگ مواد مخدر در مکزیک تا کنون ادامه پیدا کرده. یکی دیگه میره، یکی دیگه میاد و چرخه قاچاق همچنان ادامه دارد.
بستگی داره که چقدر گفتگوی مامورین dea تو سکانس یکی به اخر حقیقت داشته باشه به نظر من اگر واقعیت تاریخی باشه احتمال زنده موندنش کم نیست چون هم جنازه ش روز بعدش گم شده هم اون دو تا دکتر هم که تنها شاهد داستان بودن کشته شدن و توی فیلم امریکایی ها ازش به عنوان انتقام برادر فونتس ربط دادن ولی به نظر من منطقی نیست و یه نکته تاریک دیگه هم داره که میگن یه تماس ناشناس مکان فونتس توی بیمارستان رو لو داده که اونم خیلی مشکوکه

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
بستگی داره که چقدر گفتگوی مامورین dea تو سکانس یکی به اخر حقیقت داشته باشه به نظر من اگر واقعیت تاریخی باشه احتمال زنده موندنش کم نیست چون هم جنازه ش روز بعدش گم شده هم اون دو تا دکتر هم که تنها شاهد داستان بودن کشته شدن و توی فیلم امریکایی ها ازش به عنوان انتقام برادر فونتس ربط دادن ولی به نظر من منطقی نیست و یه نکته تاریک دیگه هم داره که میگن یه تماس ناشناس مکان فونتس توی بیمارستان رو لو داده که اونم خیلی مشکوکه

به تقریب تمام رسانه های آن موقع خبر مرگش رو نیز تایید کردند. حالا این که اطلاعات تازه به دست آمده و سازندگان موثق و غیرموثق آن پی نبردند و نشانی از نحوه مرگ فوئنتس نداند، بحث دستکاری پیش میاد که خود سریال نیز برخی از حقایق تاریخ را تحریف میکنه. این اتفاق پس از فصل سوم نارکوهای کلمبیا بیشتر رخ داد.
1636440123431.png

• Like
Reactions: bayern_vahid

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر