گرشاسپ... God Of War ایرانی!

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
فقط من توش پیشرفت گرافیکی بین بازیهای ایرانی دیدم!!!
انصافت رو شکر!
و فقط تقلید!!!!!
فقط!!!؟
چیز جدیدی نداشت- به قول یک بنده خدایش POP3رو استاد کرده بودند!!
قاطعانه میگم گیم پلی بازی گرشاسپ فاصله خیلی زیادی از سری POP داره.
Combat system بازی کاملا متفاوت کار شده با POP و بیشتر به GOW نزدیک هست و بخش اصلیه دیگه POP که انواع Interaction با محیط هست اصلا تو گرشاسپ وجود نداره به جز یه لبه گرفتن ساده و بالا رفتن از نردبان.
من نمیدونم چه چیزی همه رو انقدر یاد POP میندازه؟! محیط ها؟ موسیقی؟ انیمیشن ها؟ چی واقعا که باعث میشه اسم کار ما تقلیدمحض باشه؟
پرش های خنده دار!شکار هوای به جای کشتن دشمنان-
در مورد پرش ما هم تا حدودی با شما موافقیم و تا به حال نزدیک به 16 بار انیمیشن پرش تغییر کرده! و بیشتر مشکلمون Double jump هست که چون بعدا اضافه شده با بقیه انیمیشن ها همخوانی نداره، من همینجا قول میدم تا این یه رقم درست نشده بازی منتشر نیمشه.
از فیزیک تعطیل بازی باید تشکر کرد-گیم پلیش رو که تا تجربه نکردم نظری نمیدم!
فیزیک؟!!! شما چه قدر از فیزیک توی بازی میدونید واقعا؟ شما اصلا میدونید ما از چه بخش هایی از PhysX استفاده کردیم؟
در مورد گیم پلی هم خوشحالم که تا بازی نکردید نظری ندادید.
محیطش به ایران جماعت نمیخورد!و دشمنانش هم فکر نمیکنم اصلا به گرشاسبنامه ربطی داشته باشند!!!
این یکی رو برای تمام جزئیاتش دلیل وجود داره که جاش اینجا نیست که راجع به تک تک محیط ها و دشمن ها بخوام توضیح بدم، اگر کارت شخصیت ها رو از غرفه گرفته باشی یه چیز خیلی کوچیک در مورد هر شخصیت هست که فکر میکنم برای روی کارت و کسانی مثل شما کافی باشه.

و در کل :اصلا دیگه روش حساب نمیکنم(کلا افکارم در بارش عوض شد،
پ.ن:کاش ندیده بودمش)
ممنون.

در آخر هم اضافه کنم که واقعا کار ما پر از نقص هست و واقعا نقد بدون غرض بسیار با ارزش هست برای ما.

تیم ساخت این بازی با احتساب کسایی که part time یا به صورت out source کار میکردن به زحمت به عدد 15-16 میرسه و فکر میکنم در مورد سرمایه مالی که روی پروژه گذاشته شده هم بازی های زیاد ایرانی هستن که بیشتر از این روشون سرمایه گذاری شده.
این رو گفتم که یه زمانی اگر کسی خواست ما رو با تیم های بزرگ و معروف دنیا مقایسه کنه حواسش به این مطالب باشه.

از همین جا هم از همه کسایی که با دقت بیشتر به مسائل توجه میکنن و همه موزاییک های کف اتاق رو با هم میبینن تشکر میکنم.

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
با اینکه خیلی کار داره تا یه شاهکار جهانی بشه، ولی با وجود یه تیم خیلی کوچیک و بدون سرمایه درست حسابی و از همه مهمتر بدون هیچ تجربه ای تجاری خیلی عالی و خیلی امیدوار کنندس! واقعا به خالقشون تبریک میگم

فقط کاش به قول دوستان یه طراح هنری هم وارد این تیمتون میکردین تا محیط بازی رو هم رئالتر کنه چون محیط بازیتون فوقالعاده بی روحه! راستی برای دابل جامپ فکر میکنم بتونین "از یک پرش و بعد یک معلق" در هوا استفاده کنین هرچند اینم زیاد واقعی نیست ولی اصلا دیگه به چشم نمیاد

Rake

کاربر سایت
Sep 15, 2009
26
محیطش به ایران جماعت نمیخورد!و دشمنانش هم فکر نمیکنم اصلا به گرشاسبنامه ربطی داشته باشند!!!

نمی‌دونی من چقدر خوشحال می‌شم که می‌بینم یه جوون ایرانی گرشاسپ‌نامه و اوستا و شاهنامه و بقیه منابع اساطیر ایرانی رو خونده و کاملاً باهاشون آشنایی داره.
ببینم، شما گرشاسپ‌نامه رو خوندی دیگه نه؟ بقیه رو چی؟ اصلاً چند نفر اینجا هستن که بتونن هفت خان رستم رو به ترتیب اسم ببرن (البته از حفظ!) اصلاً "به ترتیب" رو بیخیال. چند نفر می‌دونن کل هفت خان چی بودن؟

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
نمی‌دونی من چقدر خوشحال می‌شم که می‌بینم یه جوون ایرانی گرشاسپ‌نامه و اوستا و شاهنامه و بقیه منابع اساطیر ایرانی رو خونده و کاملاً باهاشون آشنایی داره.
ببینم، شما گرشاسپ‌نامه رو خوندی دیگه نه؟ بقیه رو چی؟ اصلاً چند نفر اینجا هستن که بتونن هفت خان رستم رو به ترتیب اسم ببرن (البته از حفظ!) اصلاً "به ترتیب" رو بیخیال. چند نفر می‌دونن کل هفت خان چی بودن؟
هفت خان چيز خوبي بود :biggrin1:
چه ربطي به اينجا داره ؟!؟ :confused:

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
بعضي از دوستان چرا متوجه نيستن كه اين يك بازي ايراني هست؟؟ تو پست قبل هم گفتم با بازي هاي ديگه ي ايراني مقايسه كنيد متوجه ميشيد كه اين بازي يك جهش بزرگ هست!!!.....

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
هفت خان چيز خوبي بود :biggrin1:
چه ربطي به اينجا داره ؟!؟ :confused:
ربطش به پستیه که شما دقیقا نخوندی !
بعضي از دوستان چرا متوجه نيستن كه اين يك بازي ايراني هست؟؟ تو پست قبل هم گفتم با بازي هاي ديگه ي ايراني مقايسه كنيد متوجه ميشيد كه اين بازي يك جهش بزرگ هست!!!.....
اون دسته از دوستان که شما میگی متوجه موضوع هستن
می خوان بگن " ما هم اینجاییم " و یه خودی نشون بدن !
البته ایراد فنی بگیرن خوبه ها ! اینا اصلا ایراد نمیگیرن ... فقط می کوبونن !

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
می خوام بگم نسبت به اون دوستان که با برنامه اماده گیم می سازن و کلیم ادعاشون می شه کارتون واقعا درسته و کلا تو این سایت یه عده عادت دارن اشکال تراشی کنن با اینکه خالی از اشکال نیس کارتون اما نسبت به مکان و زمانی که توشیم یه سرو گردن بالاتره.و یه درخواست متاسفانه من وقت نکردم برم نمایشگاه امکان اینکه اون کارت شخصیت و پوسترها و کلا اطلاعاتی که ارایه کردینو یه جا upload کنین مشتاقم ببینم;)

ma)-(di

کاربر سایت
May 16, 2007
160
نام
مهدی
منم این بازی رو توی نمایشگاه دیدم!!!!!!!!
بسی مشعوف شدم از اینکه این کار توی ایران درب و داغون ما انجام شده!
خدا رو شکر...

راستش زیاد دور نبود، سال 86 بود!
بچه های شرکت رسانا افزار شریف یه بازی در دست تولید داشتن که به هیچ وجه قابل مقایسه نبود با این بازی ای که من توی این نمایشگاه دیدم!

به گفته ی خودشون اولین بازی سه بعدی کاملاً ایرانی یا یه چیزی تو این مایه جات بود!

حالا نمی دونم این شرکت فن افزار شریف، همون شرکته؟؟؟؟؟!

خلاصه کاری ندارم اینا چی نوشتن، چی ننوشتن، موتور بازی (که نمیدونم و دوستم ندارم بدونم چیه!) مال خودشونه یا نیست!!
به قول اون دوستمون که توی صفحه ی اول تاپیک گفته بود بیایم یه ماشین حساب بنویسیم!
اون وقت می بینیم اینا چه زحمتی کشیدن، راستش خودم دانشجوی ترم 5 کامپیوترم!!!
خدایی نمیتونم یه ماشین حساب ساده بنویسم!
:eek:

وقتی دیدم بچه های ایرانی این بازی رو ساختن، خدایی داشتم شاخ در میاوردم!
حدود یه ربع، به مسئول غرفه گیر داده بودم، آقا خدایی این ایرانیه؟؟؟؟؟!
:biggrin1:
3 بار رفتم برگشتم که صحنه های بازی رو ببینم، بعد از مسئولش بپرسم آقا این واقعاً ایرانیه؟!
:cool:

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
سلام قبول دارید این بازی در مقایسه با بازی هایی که دارن میان تو بازار قابله مقایسه نیس ؟ نمیگم بازی بدی هست عالی هستش ولی به نظر من خیلی دیگه مونده تا برسن به غربی ها ! :-"

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
اونا هم از اون اول بازی شاخ نساختن که ، با بازیهای دو بعدی روی کنسولهای 16 بیتی به اینجا رسیدن.......
امیدوارم بچه های ایرانی هم با بازیهای ایرانی (مثل گرشاسب :love:، نه بازیهایی مثل نجات غزه :sick:) به جایگاهی که شرکتها غول دارن برسن..........

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
من که عکس ها رو دیدم فو قولاده بود ای خدا چی میشه ما هم پیشرفت کنیم مثل بازی های خارجی ارزو به دل موندم یه بازی انجام بدم زبان خود بازی فارسی باشه که کاملا بفهمی چی میگن اصلا داستان فارسی ای خدا ولی کارشون فو قولاده فکر نمی کردم خوب باشه ولی ایول دارید بابا;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر