گرشاسپ... God Of War ایرانی!

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
من مظورتون رو از معرفی این کتاب نفهمیدم
البته شاید به خاطر اینه باشه که سرسری خوندم لینکشو ....
می شه بیشتر توضیح بدین ؟

آخرین ویرایش:

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
سلام تبریک میگم به سازندگان بازی . این بازی از دیگر بازی های ایرانی یه سر و گردن بالا تره .:smile:
من تیزر بازی رو ندیدم ولی نظرم اینه که برای شمشیر ها یه افکت بزارید (البته نه از نوع شمشیر نادر) یعنی سایه هایی که دنبال شمشیر حرکت میکنه یه رنگی داشته باشه مثل رنگ بنفش . به نظر من هنگامی که ضربه می خوره به بدن دشمن یه مکث کوتاهی بشه که ضرب سنگین به نظر بیاد . موفق باشین

IV

کاربر سایت
Jun 11, 2009
98
نام
ALI
سلام
کسی درباره ی انتشار و تاریخ انتشار این بازی خبری نداره؟؟؟
در ضمن رو چه پلتفرومی میاد؟؟؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام تبریک میگم به سازندگان بازی . این بازی از دیگر بازی های ایرانی یه سر و گردن بالا تره .:smile:
من تیزر بازی رو ندیدم ولی نظرم اینه که برای شمشیر ها یه افکت بزارید (البته نه از نوع شمشیر نادر) یعنی سایه هایی که دنبال شمشیر حرکت میکنه یه رنگی داشته باشه مثل رنگ بنفش . به نظر من هنگامی که ضربه می خوره به بدن دشمن یه مکث کوتاهی بشه که ضرب سنگین به نظر بیاد . موفق باشین

به این افکت Weapon Trail میگن, داخل تریلر ها هم هستش.

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
هنگامی که ضربه می خوره به بدن دشمن یه مکث کوتاهی بشه که ضرب سنگین به نظر بیاد . موفق باشین

آره،موافقم،یه جوری باشه که ضربه ها پر قدرت و سنگین به نظر بیاد.

راستی توی مجله 40چراغ هم در مورده این بازی نوشته بود،اگه تونستم اسکن میکنم،میزارم اینجا. البته این مجله ماله بازی نیست.:biggrin1:

omid3098

کاربر سایت
Mar 10, 2009
47
نام
امید سعادت
ديدن لينك زير هم خالي از لطف نيست...

توی این لینک نوشته شده که موتور این بازی Orge هست.
این تیم فقط برای رندر گرافیکی از Ogre استفاده کردن..
اکثر قسمتهای انجین (مثل ادیتور و هوش مصنوعی بازی) رو خودشون نوشتن و برای بعضی قابلیت های خاص از ابزار های دیگه استفاده کرد (مثل فیزیک انجین، طراحی UI).

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
توی این لینک نوشته شده که موتور این بازی Orge هست.
این تیم فقط برای رندر گرافیکی از Ogre استفاده کردن..
اکثر قسمتهای انجین (مثل ادیتور و هوش مصنوعی بازی) رو خودشون نوشتن و برای بعضی قابلیت های خاص از ابزار های دیگه استفاده کرد (مثل فیزیک انجین، طراحی UI).
كلا 16 نفري كلي زحمت دارن ميكشن.
به خدا اگه از اين تيم هاي كوچيك حمايت بشه بازي هاي بزرگ رو ميشه انتظار داشت...:smile:

Rake

کاربر سایت
Sep 15, 2009
26
سلام
کسی درباره ی انتشار و تاریخ انتشار این بازی خبری نداره؟؟؟
در ضمن رو چه پلتفرومی میاد؟؟؟

بازی رو ظاهراً امیدوارن که خیلی زود بدن بیرون (مثلاً همین چندین هفته آینده) و فعلاً هم فقط و فقط روی Windows (فکر می‌کنم فقط XP و جدیدتر. یعنی 2000 پشتیبانی نمی‌شه.) ظاهراً خودشون بدشون نمیاد بازی رو روی Mac OS X و Linux هم بدن (این طور که می‌گفتن "پورت" کردن موتورشون چندان براشون سخت نیست) ولی با توجه به بازار بازی‌های PC غیر ویندوزی (که عملاً صفره) بعیده این اتفاق بیافته.
برای پورت کردن به کنسول‌ها هم که فعلاً اینقدر مشکلات تکنولوژیکی، فنی، سیاسی، قانونی و تجاری وجود داره که باعث بشه دست کم این بازی فعلاً از روی PC هیچ جا نره!

این حرفی که می‌زنم البته اطلاعیه رسمی از طرف تیم تولید گرشاسپ نیست، ولی من چون دورادور بچه‌های شرکت فن‌افزار شریف رو می‌شناسم لازم دونستم این حرفا رو که از خودشون شنیده بودم اینجا نقل کنم.

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
دوستان گرشاسپ توی نمایشگاه رسانه امسال هم غرفه داره. از در اصلی (همکف) که وارد بشید راهرو اصلی رو مستقیم باید برید تا نزدیکای آخرای سالن. غرفه گرشاسپ بعد از ورودی بازیهای رایانه ای توی همون راهرو اصلی هستش!
تریلرهایی که از بازی پخش میشه همه ingame هستش و فقط یه بخش کوچکش رندر شدس!
ظاهرا قراره چند روز دیگه playable باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر