Shoko

کاربر سایت
Nov 12, 2021
3
سلام دوستان من چند سال پیش یه بازی داشتم تو گوشی اپل که توی بیمارستان بود و یه مرد دست و پا چلفتی لاغر و دماغ دراز بود که این بازی مرحله های ماجراجویی داشت و فقط یه مرحله رو یادمه که این مرده به مدیر بیمارستان سیب داد و اون سیبه تو گلو مرده موند و داشت خفه میشد که این مرده باید نجاتش میداد و یه پرستار زن هم داشت نگاه میکرد و یه مرحله دیگه یادمه یه تخت بیمارستان دست مرده بود که باید از موانع جلوش مثل ادم ها یا چیزای دیگه میگذشت تا مریض رو به اتاق برسونه‌ کلا بازی ماجراجویی بود ممنون میشم اگر میدونید بهم بگید

Amir2434

کاربر سایت
Nov 12, 2021
1
سلام دوستان دنبال دو تا بازی هستم مشخصات بسیار کمی ازشون یادمه اولی:
یه بازی شوتر سوم شخص بود که اینطوری شروع میشد که با یک نفر دیگه با قایق میایم سمت اسکله پیاده میشیم )تویه هوای برفی بود( و میریم جلو.

بازی بعدی درباره ی موجودات فضایی بود بازی با کات سین شروع میشد که هیولا ها شخصیت بازی رو گرفتن و حرف میزدن و بعد فکر کنم میرفت گذشته که چه اتفاقی افتاده و حملشون رو نشون میده و بعد یه دستکشی گیرش میاد که میتونه جاذبه اشیا رو از بین ببره یا جاذبشون رو زیاد کنه
امدوارم کافی بوده باشه اطلاعات😅😅

Mohamad dj

کاربر سایت
Oct 25, 2021
5
سلام وقتتون بخیر
بازی اول تفنگی بود باید پشت سنگر بودی و میتونستی بالا و پایین بری و اسلحه رو ارتقا بزنی و دشمنان با مرحله ها بیشتر میشن و گرافیک هم نداشت بازیهه
باز دوم یه پسر بود که با شمشیر با اسکلت ها و چیزای دیگه می‌جنگید که قسمت دوم یه مرد هم بود و گرافیک خاصی نداشت و فقط چپ و راست میرفت و میتونستی شمشیر و سپر های جدید بخری

• Like
Reactions: Javad1234

Mahan10

عضو جدید
Nov 21, 2021
1
سلام من دنبال یه معمایی بازی میگردم که توش یه دختره وارد یک قصر میشه و اونجا اتفاقات رخ میده
چیزه دیگه که یادم اینه یه دنبال یه عروسک دلقک سیاه و سفید میگرده
در ضمن دختره توی قصر تنهاست و اول بازی بیرون قصر جای یه گاری شروع میشه

Mohamad dj

کاربر سایت
Oct 25, 2021
5
سلام وقتتون بخیر
دنبال یه بازی موبایلم حدود ۷ سال پیش بازی می‌کردم سبک بازی پلتفرم بود
یه پسر بود پوست روشن و رنگ موی طلایی یا قهوه ای یادم نیس شمشیر و سپر داشت باید اسکلت میکشت و مرحله های بعدی چیزای مختلف اضافه میشد
بعد میتونست سلاح هاش و آپگرید کنه و چیزای جدید بخره
گرافیکش خیلی ساده بود و فقط چپ و راست میرفت
قسمت ۲ بازی رو که ساختن یه مرد دراکولا هم اضافه شده بود
یه چیزی تقریبا مثل بازی wonder blade هست
تروخدا اگه کسی میدونه بگه مژدگانی هم میدم

Javad1234

عضو جدید
Nov 24, 2021
1
سلام دوستان چند سال پیش من یه بازی داشتم که اسمش یادم نیست . ولی بازی اینجوری بود که با موجودات عجیبی می‌جنگیدی و آخر هر مرحله هم یک غول بود که باید میکشتیش .
یه تفنگ داشت که که دشمنو خشک میکرد.
دیوار ها یه هو فرو میریختن و اسکلت هایی بیرون می آمدند و یه نوع پرنده های از آسمون می اومدند که آتیش مینداختند و موش هایی بودند که اگه بهت می‌خوردن میترکیدن

ritercrew

کاربر سایت
Nov 26, 2021
2
سلام خسته نباشید در دهه هشتاد یک برنامه کامپیوتر ایرانی داشتیم موزیکال بود بازی داشت نمیدونم اسمش رنگین کمان بود یا رنگارنگ یا یه همچین اسمی داشت از آهنگاش گل گندم شکفته گل گندم یار .داستان ها و حکایاتش آستین نو بخور پلو و آهنگ
های آموزش زبان انگلیسی داشت

tmtsjim7

کاربر سایت
Nov 26, 2021
3
سلام دوستان
ببخشید اگه جای درستی پیاممو ننوشتم

من دنبال یه بازی میگردم که تو ژانر واحشت هست و اسمش رو نمیدونم و ممنون میشم اگه کسی میدونه بگه

این بازی رو حدودا 15 سال پیش یه نفر تو گیم نت داشت بازی میکرد اونجا دیدم و خوشم اومد .( یه چیزی تو مایه های فضای بازی های resident evil 4 یا cold fear هست) قهرمان بازی یه پسری بود که یه موجوداتی رو میکشت که نا مرئی بودن و وقتی نزدیکش میشدن رد پاهاشون روی زمین مشخص میشد و از اون طریق اونا رو میدید و بهشون شلیک میکرد البته گاهی اوقات اون موجودات ظاهر میشدن و دوباره نامرئی میشدن که فضای بازی رو ترسناک میکرد. بعد یه جایی از بازی میره تو یه اتاق یه دختره رو تخت دراز کشیده که میره بهش نمیدونم امپول میزنه یا یه دارو تزریق میکنه و خودش انگار بیهوش میشه و وقتی دوباره به هوش میاد میبینه دختر رو تخت نیست.

لطفا هر کی میدونه اسمشو بگه

Shoko

کاربر سایت
Nov 12, 2021
3
سلام دوستان من چند سال پیش یه بازی داشتم تو گوشی اپل که توی بیمارستان بود و یه مرد دست و پا چلفتی لاغر و دماغ دراز بود که این بازی مرحله های ماجراجویی داشت و فقط یه مرحله رو یادمه که این مرده به مدیر بیمارستان سیب داد و اون سیبه تو گلو مرده موند و داشت خفه میشد که این مرده باید نجاتش میداد و یه پرستار زن هم داشت نگاه میکرد و یه مرحله دیگه یادمه یه تخت بیمارستان دست مرده بود که باید از موانع جلوش مثل ادم ها یا چیزای دیگه میگذشت تا مریض رو به اتاق برسونه‌ کلا بازی ماجراجویی بود ممنون میشم اگر میدونید بهم بگید
کسی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ALI2FAN

کاربر سایت
Dec 4, 2021
1
سلام من 5 ساله دنبال این بازیم هر جا و هر سایت و عکس دنبالش گفتم دیگه خسته شدم اخرین امیدم اینجا به شماهاست
بازی یادم نیست چه سالی ساختن من الان 24 سالمه وقتی 9 سالم بود بازیش کردم جزءیات که یادمه ایناست =
(بازی تنگفی بود و اکشن و یه بخش مولتی پلیر داشت که با بات هم میشد بازی کرد )
(بازی اولش شروع میشه تو یه قایق بادی هستی از یه کشتی بزرگ از نرده بودن میری بالا بعد یکی هست میکشی با زدن f میشد جنازه چرخشید و تیر برداشت
یکم میرفتی جولو یه گاو صندوق میترکوندی توش کارته باهاش در باز میکنی میری زیر کشتی و مرحله اخرش یه ساختمون در حال ساخته که میری اخرین طبقه و از یه چوب میپری تو هلیکوپتر و تموم میشه
و بازی 10 تا مرحه داره )

خواهش میکنم هرکی بازی کرده یا اسمی هرچی ازش میدونه بهم بگه کل خاطرات بچگیم با این بازیه 3>

ZEDZER0

کاربر سایت
Dec 10, 2021
1
سلام یک بازی با گرافیک خوب که من قبلا بازی کردم کاراکتری که باهاش بازی میکردیم یک ماشین سیاه بود که میتونست رو دو چرخش حرکت کنه و سلاح داشت و از اینها باید تو مراحل استفاده میکردیم و یکی از سخت‌ترین مراحلش هم این بود که باید یک هلیکوپتر رو میزدیم و برای هیل کردن خودمون باید از یک جایگاه بنزین استفاده میکردیم اما هر بار که می‌رفتیم برای هیل کردن هلیکوپتر جایگاه بنزین رو از بین میبرد و این سخنش میکرد اسمش رو کسی نمیدونه

Yashar noor mohamm

عضو جدید
Dec 12, 2021
1
سلام به همه
من قبلا یه بازی رو خیلی انجام میدادم حدود پنج شیش سال پیش رو تبلت لنوو بازیش میکردم
یه دختر بچه ای روی تختش میخوابیدوهمه چیز خوب بود تا میخوابید یه چند تا هیولا از درو دیوار میریختن و تو باید دستت رو روی صفحه میکشیدی تا اونها رو بکشی هر چقدر مرحله انجام میدادی میرفتی به عمق زمین یه مپش رو هم که یادمه یه کلاس درس ترسناک بود اگه کسی میدونه اسمشو بگه ممنون اها راستی مال اندروید بود

ritercrew

کاربر سایت
Nov 26, 2021
2
سلام خسته نباشید در دهه هشتاد یک برنامه کامپیوتر ایرانی داشتیم موزیکال بود بازی داشت نمیدونم اسمش رنگین کمان بود یا رنگارنگ یا یه همچین اسمی داشت از آهنگاش گل گندم شکفته گل گندم یار .داستان ها و حکایاتش آستین نو بخور پلو و آهنگ
های آموزش زبان انگلیسی داشت
کسی بلد نبود؟

• Like
Reactions: mqg1387

Mahdimahdim

عضو جدید
Dec 17, 2021
2
سلام من چند وقته دنبال یه بازی میگردم بازی به این شکل بود ک ادمک های قرمز بود یا سبز ک زامبی بودن دنبال ادمک های سفید میرفتن وقتی به سفیدا میخوردن انام اونجوری میشدن منم توی هلی کوپتر با تیر باره رگ باره نمیدونم اون زامبی ها رو از بالا میزدم به سفیدا نخورن تو اخر سفیدا توی یه هلی کوپتر میرفتن و زامبی ها میپریدن دنبالش میوفتادن پایین میدونم ک بازی اسمش یه zombie داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر