Amur

کاربر سایت
Sep 6, 2019
8
سلام خدمت دوستان من یک بازی رو حدود ۱۰ سال پیش به این صورت که یک بازی شبیه مکس پین بود با این تفاوت که اول بازی توی خیابون بود و یک دزد سعی میکرد یک زن رو اذیت کنه ولی نقش اصلی بازی میتونه بگیره و پرتش کنه یه طرف دیگه یا دزد رو به حالت human shield بگیره. توی قسمت دیگه بازی من یادم میاد که توی یه بار نشته و کسی باهاش کاری نداره ولی وقتی شات گان رو بر میداره همه بهش حمله میکنن. توی یه مرحله دیگه بازی یه جا بایه مرد قوی هیکل با مو های بلوند یه جا گیر میفتی و تنها باید با چوب بیسبال مرد رو بزنین. نکته دیگه در مورد این بازی اینه که میتونین مثلا دشمنا رو بندازین تو شومینه یا اذیتشون کنین تا تسلیم شن. لطفا راهنماییم کنین.

Amur

کاربر سایت
Sep 6, 2019
8
سلام خدمت دوستان من یک بازی رو حدود ۱۰ سال پیش به این صورت که یک بازی شبیه مکس پین بود با این تفاوت که اول بازی توی خیابون بود و یک دزد سعی میکرد یک زن رو اذیت کنه ولی نقش اصلی بازی میتونه بگیره و پرتش کنه یه طرف دیگه یا دزد رو به حالت human shield بگیره. توی قسمت دیگه بازی من یادم میاد که توی یه بار نشته و کسی باهاش کاری نداره ولی وقتی شات گان رو بر میداره همه بهش حمله میکنن. توی یه مرحله دیگه بازی یه جا بایه مرد قوی هیکل با مو های بلوند یه جا گیر میفتی و تنها باید با چوب بیسبال مرد رو بزنین. نکته دیگه در مورد این بازی اینه که میتونین مثلا دشمنا رو بندازین تو شومینه یا اذیتشون کنین تا تسلیم شن. لطفا راهنماییم کنین.

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
سلام
Punisher یحتمل ؟

Pouria__hdr

عضو جدید
Dec 26, 2021
1
سلام من دنبال ی بازی موبایل میگردم ک خیلی وقت پیش بازی میکردم مشخصاتشم
لوگو بازی سر ی پسر بچه بود
بازیم هم حالت سرعت عمل بود و اگ میباختی نشون میاد بچهه رو انداختن زندان
یکی از مراحلش بود که ی پسره خوابش برده بود و باید مواظب میبودیم اب دماغش تو سوپ نریزه باید تعادل سرشو حفظ میکردیم
ی مرحله دیگ هم پسره انگولی میندازه بزنه و باید ۵۵ تا چک بزنیم تو گوش پسره ولی عدد تعداد شو نشون نمیده و سریع و شانسی باید بزنیم

Mahdimahdim

عضو جدید
Dec 17, 2021
2
سلام من چند وقته دنبال یه بازی میگردم بازی به این شکل بود ک ادمک های قرمز بود یا سبز ک زامبی بودن دنبال ادمک های سفید میرفتن وقتی به سفیدا میخوردن انام اونجوری میشدن منم توی هلی کوپتر با تیر باره رگ باره نمیدونم اون زامبی ها رو از بالا میزدم به سفیدا نخورن تو اخر سفیدا توی یه هلی کوپتر میرفتن و زامبی ها میپریدن دنبالش میوفتادن پایین میدونم ک بازی اسمش یه zombie داشت
میگین اسمشو یا نه😶😶

amirorreza

عضو جدید
Feb 24, 2020
1
سلام یه بازی داشتم دقیق یادم نمیاد برای کی بود بازی شوتر اول شخص بود و مثل کانتر بود دوتا تیم آبی و قرمز هم داشت که اسکین های هردو تیم مثل هم بودن و اسکین هاش رو به یاد نمیارم فقط یکیش بوفالو بود ممنون میشم کمکم کنید

• Like
Reactions: mqg1387

Mehdikdf

کاربر سایت
Jan 8, 2022
2
سلام دنبال یه بازی استراتژیک قدیمیم خیلی جزئیاتش یادم نمیاد فقط درهمین حدکه واسه پول دراوردن یسری میمون میزاشتی میرفتن الماس و جواهرات گرون درمیاوردن و اینکه ادمای جنگیتم غول یا انسان اولیه بودن گرز دستشون بود. ممنون میشم راهنماییم کنید

• Like

Behrad1

کاربر سایت
Jan 9, 2022
3
نام
بهراد
خواهش میکنم کمک کنین یک بازی دو بعدی که تو بچگی بازی میکردم عکسش یک مرد بود که داشت می خندید و تو بازی تو یک قصر بودی که باید ادم اهنی هاش رو میکشتی
ادم خودمون خم یک زره شبیه شوالیه ها داشت و یک شمشیر

آخرین ویرایش:

Behrad1

کاربر سایت
Jan 9, 2022
3
نام
بهراد
یه بازی بود 10-15 سال پیش که سوم شخص بود تنفگی و اینا بعد میرفتی یه جایی شبیه سازمان ازمایشگاه بود بعد یه سری موجود عجیب مثل دایناسور اینا مرحله اول دایناسورای سبز که کوچیک بودن و راحت میمردن بعد هی در هارو وا میکردی و چراغ روشن میکردی و میرفتی مرحله بعد . بعد پولم داشتی تفنگ و لوازم میخریدی . یه شخصیت دختر بودو یدونه پسر میتونستی انتخاب کنی . اح... :-??:-??:-??
میدونم چیرو میگی

Behrad1

کاربر سایت
Jan 9, 2022
3
نام
بهراد
سلام من دنبال یک بازی میگردم که دو بعدی بود عکسش یک مرد بود که داشت لبخند میزد و توش ادم ما یک زره شبیه شوالیه ها داشت و یک شمشیر هم داشت تو بازی باید میرفتی تو یک قصر که انگار ادم اهنی ها اونو گرفته بودن و باید ادم اهنی هارو میکشتی لطفا لطفا جواب بدین ممنون

amirreza2112

عضو جدید
Jan 14, 2022
1
سلام
یه بازی fps بود که تقریبا میشه گفت شبیه بازی کرایسیس بود
اول بازی شما تو پایگاهتونید و دشمنا بهتون حمله میکنند بعد حین حمله موشک میزنند و دوستتون گیر میوفته وقتی میرید کمکش میمیرید و بعدش وقتی دوباره بیدار میشین
میبینین دستاتون که قطع شده بود به جاش دست رباتی گذاشتن و شما رو تبدیل به نیمه ربات نیمه انسان کردن
یادمه بازی یه تفنگ هم داشت که میتونستی با هاش ربات ها رو حک کنی
خیلی دنبالشم مغزمو درگیر کرده ممنون میشم کمکم کنید

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
سلام
یه بازی fps بود که تقریبا میشه گفت شبیه بازی کرایسیس بود
اول بازی شما تو پایگاهتونید و دشمنا بهتون حمله میکنند بعد حین حمله موشک میزنند و دوستتون گیر میوفته وقتی میرید کمکش میمیرید و بعدش وقتی دوباره بیدار میشین
میبینین دستاتون که قطع شده بود به جاش دست رباتی گذاشتن و شما رو تبدیل به نیمه ربات نیمه انسان کردن
یادمه بازی یه تفنگ هم داشت که میتونستی با هاش ربات ها رو حک کنی
خیلی دنبالشم مغزمو درگیر کرده ممنون میشم کمکم کنید
Call of Duty : Black Ops III

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
خواهش میکنم کمک کنین یک بازی دو بعدی که تو بچگی بازی میکردم عکسش یک مرد بود که داشت می خندید و تو بازی تو یک قصر بودی که باید ادم اهنی هاش رو میکشتی
ادم خودمون خم یک زره شبیه شوالیه ها داشت و یک شمشیر

Ghosts 'n Goblins?

• Like

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
293
سلام.
وقت بخیر
من یادمه یه بازی بود که فکر کنم اوایل گیم تو یه جای خیلی مخروبه بودیم و یه راه طولانی رو سینه خیز میرفتیم. بعدش هم فکر میکنم یه اسنایپ خفن میداد تا یه نفر رو هدشات کنیم.
فکر میکنم اون کسی که دنبالش میرفتم کاپتان پرایس بود و اون بازی هم کال آف دیوتی ولی نمیدونم کدوم کالاف.
ممنون میشم اگه کسی میدونه اسم بازی رو بگه.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر