Aryazzzzaa

عضو جدید
Jan 27, 2022
1
سلام دوستان من ۸ سال پیش یه بازی داشتم اسمشو یادم نیست بازی هم اینجوریه که یه سری آدم سوار کشتی بودن کشتی شون خراب میشه و تویه یک جزیره گیر میفتن و برای درست کردن کشتی تلاش میکنن بازی شم ۲ بعدی هست پیکسلی هم نیست

• Like
Reactions: mqg1387

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
سلام.
وقت بخیر
من یادمه یه بازی بود که فکر کنم اوایل گیم تو یه جای خیلی مخروبه بودیم و یه راه طولانی رو سینه خیز میرفتیم. بعدش هم فکر میکنم یه اسنایپ خفن میداد تا یه نفر رو هدشات کنیم.
فکر میکنم اون کسی که دنبالش میرفتم کاپتان پرایس بود و اون بازی هم کال آف دیوتی ولی نمیدونم کدوم کالاف.
ممنون میشم اگه کسی میدونه اسم بازی رو بگه.
Call of Duty: Modern Warfare یه مرحله معروف داره که توش بهتون یه اسنایپر میده، یه مقداری سینه خیر می‌رید و یواشکی حرکت می کنید و آخرشم یه نفر رو به طرز جالبی اسنایپ می‌کنید که دستش قطع میشه.

maryamdhq

عضو جدید
Jan 29, 2022
1
سلام دوستان
من دنبال یه بازی هستم که حدودا 10 سال پیش با کامپیوتر بازی میکردم... فقط یادمه یه پسری بود که باید حروف کلمه password رو پیدا میکرد تا بتونه بره مرحله بعد
خیلی دنبالشم

• Like

Ahmad_Mirzaie

عضو جدید
Jan 31, 2022
1
سلام دوستان.دنبال اسم یه بازی استراتژی میگردم که حدود ۱۵ سال پیش بازی می‌کردم.شبیه وارکرافت بود یه سری منجنیق داشت که پشت بوفالو بسته بودند .تو نیروی اُرک ها یه خفاش بود که یه گابلین مانندی پشتش سوار بود و بومرنگ پرت میکرد.لطفا راهنمایی کنید پیدا کنم اسمشو خیلی وقته دنبالشم ولی چیزی پیدا نکردم.

• Like

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,529
نام
محمدقاسم
یه بازی بود که می‌شد بهش گفت مدیریت دشت یه جورایی مثل بازیه the sims بود منتهی برای حیوانات توش می‌تونستی حیوون و برکه و دریاچه و درخت و اینا بخری وقتی هم مثلا فیل می‌خریدی صدای فیل پخش می‌شد یا وقتی دریاچه می‌خریدی صدای آب می‌اومد توی منوشم عکس یک محیط بان چیزی بود که دوربین داشت اسم با‌زی چیه؟
یه بازی دیگم بود در سبک pickman که سه‌بعدی بود و یکی از کاراکتراش کله‌اش طرح پوست هندوانه داشت؟
بازی اولی شاید animal crossing بوده(رو چه کنسولی بازیش کردی؟)

mardin nba

عضو جدید
Sep 28, 2021
5
دوستان نزدیکای سال 2010 الی 2015 دقیق سالشو یادم نیس یه بازی میکردم که شروعش اینجوری بود انگار تو یه رویا بودی یه زره سفید با شمشیر خودتو با چنتا سرباز میدیدی که دارن به یه موجوداتی حمله میکنن به سمت یه غولی میری که بکشیش فک کنم دقیق یادم نیس بعد زدنش اوار سرت میریزه بیهوش میشی فک کنم اینجوری بود که یه دفعه از خواب بیدار میشی یه مرده نجاتت داده و تو خونشی بعد انتخواب ظاهر کاراکترت{ریش.خالکوبی.چهره}از خونه میزنی بیرون خودتو تو یه دهکده میبینی دور تا دورش دیوار کشیده شده اسلحه فروشیو گوشت فروشیو معجون فروشیو این چیزارم داره نمیدونم خودت اول کار داری یا بهت پول میده که بری بخری خب وقتی از دروازه شهر بری بیرون همه جور حیوون و هیولایی توش داره همون اول کار موشای بزرگو میبینی گوزن که میتونی گوشتشو بخوری و بفروشی و درضمن بازی خیلی گسترده و بزرگی هستش گرافیکشم دقیق یادم نیس ولی فک کنم در حد ویچر 2 و اینا شایدم بالاتر باشه یه بازی نقش افرینی لذت بخش بود از نظر من ممنون میشم اگه میدونید بهم بگید
ببخشید کسی میدونه این کدوم بازی جهان باز بود یا اگه نمیدونید لطفا یکی تو همین مایه ها پیشنهاد بدید.

• Like

Tisa

عضو جدید
Mar 2, 2022
1
سلام دوستان من یه بازی رو قبلا بازی کرده بودم که اندروید بود
بازی اینجوری بود که یه مرد سیاه پوش با شنل تو جنگل میدویید پشت سرش هم یه سایه سیاهی بود و باید از دستش فرار میکرد
تم بازی شبیه بازیه vector بود
لطفا کمک کنین و اسمشو بهم بگین

• Like

farziin_m

عضو جدید
Mar 3, 2022
1
سلام دوستان سالها پیش یه بازی داشتم اکشن اول شخص بود فکر کنم . خیلی چیزی ازش یادم نیست ولی یادمه دستگاه های خفنی داشت و فیلد بازی شلوغ بود. یه آپشن داشت شخصیت بازی که به موشها بمب وصل میکرد و با وسیله ای کنترلشون میکرد تا جایی ک میخواست منفجر کنه . هرچی میگردم چیزی پیدا نمیکنم . اگه کسی میدونه ممنون میشم کمکم کنه :)

• Like

susanzk

عضو جدید
Mar 8, 2022
2
سلام به همگی. من حدودا 10 یا 12 سال پیش یه بازی کامپیوتری داشتم که اینجوری شروع میشد که چندین هرم مثل اهرام مصر وجود داشتن که یکیش یا دوتاش باز بود و با پیشرفت تو بازی بقیه شون برات باز میشدن. وارد هر هرم که میشدی یک بت با سر متفاوت داشت و نوع متفاوتی از بازی فکری توش بود. وقتی 10 مرحله یا شاید بیشتر از یه هرم رو انجام میدادی یه سوسک هایی ظاهر میشدن که فکر کنم طلایی رنگ بودن و بت اون هرم رو کمی صیقل میدادن و طلایی رنگش میکردن. یه صدای خیلی محکمی هم بود که چیزمیزای بازی رو اعلام میکرد. یازی های هر هرم خیلی خاص بودن و آسون نبود انجام دادنشون. خیلی ابهت داشت بازیه مخصوصا اون سوسک های طلایی و یشمی طور و صدا ها و من همون موقع هم معتادش شده بودم. حدود یک ساعته دنبالش میگردم اما هیچی به هیچی تا این گفتگو رو پیدا کردم. لطفا، لطفا، لطفا اگه اسمشو میدونید یا پیداش کردین برام بنویسید.

• Like

susanzk

عضو جدید
Mar 8, 2022
2
سلام به همگی. من حدودا 10 یا 12 سال پیش یه بازی کامپیوتری داشتم که اینجوری شروع میشد که چندین هرم مثل اهرام مصر وجود داشتن که یکیش یا دوتاش باز بود و با پیشرفت تو بازی بقیه شون برات باز میشدن. وارد هر هرم که میشدی یک بت با سر متفاوت داشت و نوع متفاوتی از بازی فکری توش بود. وقتی 10 مرحله یا شاید بیشتر از یه هرم رو انجام میدادی یه سوسک هایی ظاهر میشدن که فکر کنم طلایی رنگ بودن و بت اون هرم رو کمی صیقل میدادن و طلایی رنگش میکردن. یه صدای خیلی محکمی هم بود که چیزمیزای بازی رو اعلام میکرد. یازی های هر هرم خیلی خاص بودن و آسون نبود انجام دادنشون. خیلی ابهت داشت بازیه مخصوصا اون سوسک های طلایی و یشمی طور و صدا ها و من همون موقع هم معتادش شده بودم. حدود یک ساعته دنبالش میگردم اما هیچی به هیچی تا این گفتگو رو پیدا کردم. لطفا، لطفا، لطفا اگه اسمشو میدونید یا پیداش کردین برام بنویسید.
جستجو هایم نتیجه دادند و یاففتتتمممم. خدا نصیب همه تون کنه خلاصه✨✨
اسم مبارکش :
Ancient Quest of Saqqarah

Attachments

• ancient_quest_saqqarah.jpg
    ancient_quest_saqqarah.jpg
    21.9 KB · مشاهده: 3
  • Like

Noob18383

عضو جدید
Mar 11, 2022
1
سلام بچه
بمولا من تقریبا ۷,۸ سال پیش یه بازی استراتژیک بازی میکردم مثل قلعه ولی فرقاشون این بود که اینی که بازی میکردم گرافیک و چمنش مثل dota 1 بود ...
حالا خود بازی رو اگه اشتباه نکنم
اولاش با یه ژنرال یا همون شوالیه شروع میکردیم(بدبخت و حقیر بودیم) بعد میرفتیم نقشه رو میگشتیم و چند تا ادم که سرباز بی طرف بودن پیدا و صاحب خودمون میکردیم و ... بعدش تو منطقه ای دیوارای بلند و قلعه میساختیم .
حالا احتمالا کلش اف کلنز که بازی کردین؟
تو این بازی که میگم مثل کلش اگه میخواسیم سرباز تهیه کنیم یه سرباز خانه مخصوصی داشت و... سرباز تولید میکردیم و میتونسیم نقشه رو خوب بگردیم و قلعه ها یا مزاحمایی که تو راه بودن رو از بین ببریم(حتی میتونسیم دفاعم کنیم)

در کل میخوام بگم اسم این بازیو مثل چی میخوام دمتون گرم اگه فهمیدین چی گفتم و جواب بدین
.✨

• Like

tyach

عضو جدید
Mar 14, 2022
1
سلام
من حدود چهار پنج سال پیش یه بازی میکردم که فکری بود عکس تصویرش یه ادم بود که موهاش زرد چتریش تا پایین چشمشو گرفته بودن بعدش با یه لباس سیاه کلاه دار و با فکر کنم سنجابش میرفتن دزدی یعنی دزدی نه یجور بازی معمایی بود
خیلی وقته دنبالشم اگه کسی میدونه ممنون میشم بگه..

• Like

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,141
نام
آریا
یه بازی سگا بود یه کاراکتر رو فقط هدایت میکردیم بعد یادمه خیلی سختم بود مرحله هم زیاد داشت جون هم پر نمیشد با همون جونی که هرمرحله ازت کم میشد مرحله بعد ادامه میدادیم

دقیقا یادم نیست که آخر مرحله یا کلا یه مرحله جدا باس فایت داشت

بعد باساش یذره آخر از جونشون که میشد نمیمردن تا ضربه نهایی بزنیم تا بمیرن

دقیقا یادم نیست چجوری بود ولی اینو مطمئنم که تا اون ضربه نهایی رو نمیزدیم نمیمردن (یجورایی مثه حرکت های فینیشینگ مورتال کمبت هم بود)

ضربه نهایی ام اینجوری بود که یعالمه مشت و لگد انقد میزد تا فقط پاهاشون میموند.

• Like

Shah123

عضو جدید
Mar 14, 2022
1
من یه بازی داشتم شمشیری بود سه بعدی اولین شمیر بازی چوبی بود بعد داخلش موجودات اسرار آمیز میکشتی بعد اونا رو می فروختی لباس یا شمشیر میگرفتی که بعدش می تونستی شمیر آهنی بگیری کمان هم داشت و موجوداتش مثل زنبور غول پیکر
یا سوسک یا مار یا عقرب بود خرس هم داشت هر مرحله هم یک غول داشت که غول مرحله اول عنکبوت بزرگی بود اندازه دوتا ساختمون
بازی هم ماله شرکت گیم لافت بود و شخصیت اصلیش گوشاش دراز بود مثل إلف ها.
هرکی اسم بازی رو می دونی بگه خیلی ممنون میشم🙏
MA1383Sh@gmail.com
جیمیلم هست ☝️

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر