Sobhanzarei

کاربر سایت
Aug 2, 2021
1
سلام دوستان من حدود ۱۰ سال پیش ی بازی میکردم که خیلی کیفیتش عالی بود سال ۹۳ یهو رفتم توی ی مغازه چشمم بهش خورد و فهمیدم هنوز سیدیش هست من بازی رو چون ویندوز رو عوض کردم حذف شد بازی از این قرار بود که فقط یک آدم بازی رو کنترل میکرد یعنی استراتژیک نبود بازی تفنگی جنایی معمایی بود که می‌تونستی بری آدم ها رو بکشی مثلاً من ی بار یادمه فرمانده دشمن که داشت تنهایی قدم میزد با چاقو کشتمش لباسش رو برداشتم خودم پوشیدم و کشوندمش و بردم انداختمش توی چاه و چون خودم رو مبدل کردم رفتم پیشه نیرو های دشمن اول متوجه نشدن بعدش با تفنگ همه شلیک کردن بهتون گفتم بازی تفنگی معمایی جنایی بود یادمه توی ی مرحله گیر کردم که توی ی رستوران دشمنا جمع شده بودن من باید ی طوری میرفتم داخلش کنار رستوران ی دستشویی بود که باید میرفتم اونجا ی کاری میکردم و چند دقیقه بعد باید میفرفتم کوچه پشتی و ی دشمن دیگه که میخاد بره رستوران رو بکشم لباسش رو خودم بپوشم و وارد رستوران بشم
بازی مرحله های زیادی داشت خیلی هم لذت بخش خواهشن اسم این بازی رو بهم بگین چون که سیدی این بازی رو دختر خالم موقع سرطانش بهم داد چون میدونست عاشق بازی هستم و متاسفانه دختر خالم دو روز بعدش فوت کرد خواهشن بگید اسم بازی رو کل گوگل و کل بازار تهران رو گشتم ولی نبود

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
نه
مراحل اولش تو آزمایشگاه بود
بعد یه جایی بود پیک نیک بود
کلا محیط های متنوع داشت
تو یه مجموعه بازی ۱۰۰تایی داشتمش

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
820
دوستان یه بازی زمان پی اس وان که سبک شرقی و شمشیرزنی و مخفی کاری داشت که میشد از روی دیوارای قصرها حرکت کرد و مخفیانه افراد داخل اون قصر هارو کشت لباس کاراکتر هم بنفش رنگ و از همون لباسای نینجا بود اگه اشتباه نکنم

• Like
Reactions: mqg1387

mehrdadmd27

کاربر سایت
May 10, 2021
3
سلام دوستان
یه بازی بود که حدودا سال 2009 تا 2011 منتشر شده بود روی پوسترش عکس یه مردی بود که یک چشمش زخمی شده بود و لوگوی بازی یه علامتی مثل علامت شات داون بود
بازی شوتر سبک بقا علمی تخیلی بود که توش ما در نقش ماموری بودیم که باید به تنهایی با ربات هایی که زمین رو تسخیر کردند میجنگیدیم بازی توی آینده بود تنها بازمانده بشریت ما بودیم
گیم پلی هم به این صورت بود که دوتا تفنگ داشتیم و فقط میتونستیم از همون ها استفاده کنیم اما تفنگ ها تلنت داشتن و قابل ارتقا و لول آپ بودن و با کلمات E و Q روی کیبورد عوض میشدن که یکی از تقنگ ها کلا از گلوله و تفنگ دیگه از نیروی الکتریسیته استفاده میکرد
بازی فضا و جو خیلی دارکی داشت و خیلی قشنگ بود اما با این که اطلاعات زیادی ازش دارم نمیدونم چرا نمیتونم پیداش کنم
ممنونم میشم کمکم کنید پیداش کنم

• Like
Reactions: mqg1387

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
سلام دوستان
یه بازی بود که حدودا سال 2009 تا 2011 منتشر شده بود روی پوسترش عکس یه مردی بود که یک چشمش زخمی شده بود و لوگوی بازی یه علامتی مثل علامت شات داون بود
بازی شوتر سبک بقا علمی تخیلی بود که توش ما در نقش ماموری بودیم که باید به تنهایی با ربات هایی که زمین رو تسخیر کردند میجنگیدیم بازی توی آینده بود تنها بازمانده بشریت ما بودیم
گیم پلی هم به این صورت بود که دوتا تفنگ داشتیم و فقط میتونستیم از همون ها استفاده کنیم اما تفنگ ها تلنت داشتن و قابل ارتقا و لول آپ بودن و با کلمات E و Q روی کیبورد عوض میشدن که یکی از تقنگ ها کلا از گلوله و تفنگ دیگه از نیروی الکتریسیته استفاده میکرد
بازی فضا و جو خیلی دارکی داشت و خیلی قشنگ بود اما با این که اطلاعات زیادی ازش دارم نمیدونم چرا نمیتونم پیداش کنم

Hard Reset

• Like
Reactions: NHM

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,685
نام
وحید
سلام دوستان
همونطور که بچه ها گفتن بازی هارد ریست هست
بسیار هم جذاب و خوب بود بازیش
نمیدونم چرا ادامه ش ندادن

fatemezahra.1502

عضو جدید
Aug 9, 2021
1
سلام من قبلا يه بازي داشتم كه يه پيرزنه يه باغ داشت توش گوجه و اينا ميكاشت كم كم فضا عوض ميشد بذر جديد بهش ميدادن و وسايل و آفت كش ميدادن يه لاكپشته هم كمكش بود ميوه جمع ميكرد هرچي فكر ميكنم اسمش يادم نيست ميشه بگيد.

Hiden.22

عضو جدید
Aug 11, 2021
1
سلام یه باضی بود ک چند سال پیش بازی میکردم سبک بقا بود اینجوری بود ک اولش از یه مترو میومدی فکنم و تو همون مترو کارکترت انتخواب میکردی و میساختیش و میرفتی تو یه مپ بزرگ ک توش دایناسور اینام بود و همه چی قدیمی تور بود مثل انسان هایه اولیه تقریبا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر