Mad HT

عضو جدید
Jul 1, 2019
2
Fabel نیستش ؟ چون اونجا فقط آدم شاخ در میاره و شمشیر در سنگه ....اگه می خواهید بازیش کنید نسخه بازسازی شده اش با نام Anniversary هم موجوده...

h3ri_ssd.jpg
سلام بله خودشه. ممنونم.

mohammadmahdidh_

عضو جدید
Jul 9, 2019
1
دوستان چند سال پیش ی باز بود که اسمشو دقیقا یادم نیست ولی اول بازی تو ی سالن مانند بودیم بعد باید میرفتیم جلو دشمن میومد بعد ی دکمه میزدیم وقتی میخواست تیر بزنه رو هوا میپرید و صحنه اهسته میشد و تیر مزدیم اگه کسی میدونه کمک کنه برای پی سی هم بود

Arp

کاربر سایت
Apr 5, 2019
112
نام
علیرضا
ببخشید یه بازی بود چند سال پیش بازی میکردم کپی crash racing بود ولی شخصیت اصلیش خروس بود کسی اسمش رو بلده بگه

pc fan

کاربر سایت
Jul 25, 2018
143
نام
مازیار
سلام دوستان عزیز،من دنبال یک بازی استراتژیک هستم که گیم پلی بازی حیلی شبیهMen of War هستش داستانش مربوط به جنگی جهانی دوم میشد و۴کمپین داشت که ۱- روسیه۲-آلمان نازی۳-آمریکا۴-که یادم نیست:D و در مرحله اول کمپین روسیه باید یک تانک رو تعمیر میکردیم تا بعدش برم با آلمانی ها بجنگم و...
حالا کسی اسم بازی رو میدونه؟

Zartosht_kabir

کاربر سایت
Jun 6, 2019
3
با سلام
وقت بخیر ، قدیما یک بازی مزرعه داری بازی میکردم که ب حساب مدیر مدرسه یک دختر بود و بازی از نمای بالا بود . ما خودمون میبایستی کنترل کنیم بازی رو و در بازی اپشن های مختلفی مثل زنبور عسل داشت ک با خریدن کندو و بعد گذاشتن درخت زنبور ها از ان استفاده میکردند و عسل میدادن . مثلا در چند مرحله نشون میداد ک در یک مزرعه هواپیما سقوط کرده و هوا تاریک است و ما باید یک سری وسایل ک میگفت رو پیدا کنیم ، کار گر میتونستیم انتخاب کنیم و کلا خیلی بازی باحالی بود اما متاسفانه هرچی میگردم پیدا نمیکنم ، لطفا اگه کسی میدونه اسمش چیه بگه. جبران میکنم ، واقعا ممنون . خسته نباشید
سلام من هم اين بازى را قبلا بازى كرده بودم . ولى اسمش درست يادم نيست . برو تو گوگل سرچ كن sims بعدش بازى هاى شبيه اون رو پيدا كن . مطمعاً اون بازى پيدا ميشه

hasty714

کاربر سایت
May 10, 2018
6
سلام دوستان ... یه بازی حدود ده سال پیش انجام میدادم که اسمش رو یادم رفته. بازی در سبک ادونچر بود شاید یه جورایی شبیه ماریو. میشد هم با شخصیت دختر بازی کرد هم پسر. هرکدوم که انتخاب میکردی هیولا یا چیزی شبیه به این اون یکی رو میدزدید و باید نجاتش میدادی. مرحله اول بازی هم زیر زمین اتفاق میفتاد. ممنون میشم اگه کمکم کنید پیداش کنم.

Mohamadzazi

عضو جدید
Sep 1, 2019
1
سلام بچه ها من ۲۳ سالمه دنبال یه بازی خیلی قدیمی میگردم هیچجا پیداش نکردم واسه ۱۵ سال پیشه حداقل
بازیش یادمه ۲ بعدی بود
تصویر از دور بود اولش اینطوری شروع میشد یه چیزی میاد خونه ی شخصیت بازی رو خراب میکنه بعد این لباس فک کنم پلیس تنش میکنه میره دنبالش،چیز دیگه که یادمه تو بازی به جاهاییش پروانه داشت ینی مثلا یه صندوقو باز میکرد کلی پروانه ازش میومد بیرون
کسی این بازیو کرده یا اسمشو میدونه؟

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
سلام بچه ها من ۲۳ سالمه دنبال یه بازی خیلی قدیمی میگردم هیچجا پیداش نکردم واسه ۱۵ سال پیشه حداقل
بازیش یادمه ۲ بعدی بود
تصویر از دور بود اولش اینطوری شروع میشد یه چیزی میاد خونه ی شخصیت بازی رو خراب میکنه بعد این لباس فک کنم پلیس تنش میکنه میره دنبالش،چیز دیگه که یادمه تو بازی به جاهاییش پروانه داشت ینی مثلا یه صندوقو باز میکرد کلی پروانه ازش میومد بیرون
کسی این بازیو کرده یا اسمشو میدونه؟
فکر کنم handkerchief رو می گید
115130
Handkerchief
اینم اینک دانلودش :)

mgh3770

کاربر سایت
Dec 6, 2018
1
سلام.
یه بازی بود اکشن بود سالها پیش روی کامپیوتر و ps2 بازی میکردم.4 تا سرباز بودن که میشد همزمان که داری بازی میکنی شخصیتت رو عوض کنی و با هر 4 نفر بری جلو و مرحله هارو بگذرونی.میشد با یه نفر رفت جلو و کمین کرد و بعد شخصیتت عوض کنی و با بقیه بری جلو.میخواستم بدونم کسی اسم این بازی رو میدونه؟
با تشکر

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام.
یه بازی بود اکشن بود سالها پیش روی کامپیوتر و ps2 بازی میکردم.4 تا سرباز بودن که میشد همزمان که داری بازی میکنی شخصیتت رو عوض کنی و با هر 4 نفر بری جلو و مرحله هارو بگذرونی.میشد با یه نفر رفت جلو و کمین کرد و بعد شخصیتت عوض کنی و با بقیه بری جلو.میخواستم بدونم کسی اسم این بازی رو میدونه؟
با تشکر
Commandos

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر