Das23

عضو جدید
Dec 1, 2019
1
سلام.
حدود ۱۰ سال پیش، یه بازی داشتم که سبکش معمایی و سوم شخص بود.
داستانش اینطور بود که یه زن که انگار کاراگاهه رو کنترل می‌کردم. بازی از تو یه ساختمون شروع می‌شه که واسه پلیسه‌. بعد می‌ره بالا سر یه جنازه، مدارک و شواهد رو ثبت می‌کنه. بعد برمیگرده به همون ساختمون محل کارش.
یادمه همون اولای بازی، می‌رفتم پیش چند نفر صحبت میکردم و بعد باید می‌رفتم قهوه می‌خوردم.
یه چیز جالبی که داشت این بود که می‌تونستم لباسش رو عوض کنم. یه دست لباس پلیسی داشت و یه دست لباس مجلسی! سفید. که متناسب با مأموریتش باید عوض می‌کردم.
و دوربین حرارتی هم داشت.
اگر اشتباه نکنم اسم شخصیتش آلیس بود. مطمئن نیستم ولی.

ممنون می‌شم کسی راهنمایی کنه.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
سلام
بین ۶ تا ۹ سال پیش یه بازی کردم اول شخص هم شمشیر داشت هم تفنگ هم قدرت جادویی کا فکنم بادست چپش انجام میداد
اول داستانشم اینجوری بود که من از قایق پیاده می شدم به دختر بچه میومد طرفم بعد میرفتیم پیش مادرش که فکنم ملکه بود بعدش چندتا شمشیر به دست میومدن یکیشون با همون قدرتش از چند متری منو بلند می کرد و فقط باید تماشا میکردم اونا ملکه ر کشتن و اون دخترو بردن وبعد شخصت داستا بی هوش می شد
چند ماه بعد از تموم کردنش تو مجله بایت روزنامه خوراسان خوندم که قسمت ۲ هم ساخته شده
انرژی بازیم از یه کپسولایی شبیه باتری تامین مشد کا با یه مایع ابی رنگه پر میشد
باقدرتش که تو دستش بود می تونستی از دیوار بالا بری یعنی وقتی رو دیوار مگرفتی یه فلش ابی رو دیوار میومد
یه دستش معمولا شمشیر بود اونیکی دیگه تپانچه یا یه تیرکمون کلتی یا همون قدرت جادیی متونستی اتخاب کنی
اگه کسی اسمشو مدونست بگه که خیلی وقت دنبالشم دمتون گرم
Dishonored

• Like
Reactions: Z-fan

Hesamkkkoooppp

عضو جدید
Dec 31, 2019
1
سلام...من ۳ سال پیش یه بازی میکردم توش یه سفینه ی فضایی بودم هرجا تو کهکشان که میخواستم میتونستم برم...اون بازی رو توی مجموعه ی هفتاد بازی چلسی پیدا کرده بودم...میتونستم با سفسنه ی خودم نزدیک هر سیاره ای برم...اگه اونجا موجود زنده بود شناسایی کنم...خواهش میکنم کمکم کنید خیلی این بازی رو میخوام

Mr_Bony

عضو جدید
Jan 11, 2020
1
نام
Ali Jami
سلام به همه دوستان عزیز
من 18 سالمه و اهل شهرستان مرند استان آ.شرقی هستم. یه گیمر نیمه حرفه ای(بین حرفه ای و متوسط هستم) هستم.
من یادمه چند سال پیش حدودا 6 یا 7 سالگیم خونه یکی از فامیلامون یه بازی مثل منهانت بازی میکردم که اول شخص بود.
این بازی از یه خونه شروع میشد که دور و برش مثل مزرعه بود و هوا شدیدا مه آلود بود. بیرون خونه یه تراکتور بود که میتونتی برونیش و اونور تر از تراکتوره یه آدمی(تا جایی که یادم میاد شبیه زامبی ها بود) ایستاده بود که وقتی بطرفش میرفتی بت حمله میکرد.
حالا بریم داخل خونه بازی از طبقه همکف شروع میشد که یادم نیس چطور بود. طبقه دومو با پله ها میرسیدی بش بعد دو سه تا اتاق داشت. یکی از اتاقا یه دیوارش کج بود چون شیروانی خونه بود و یه صندلی و تخت هم داشت که کنارشون یه جعبه بود. جعبرو که باز میکردی توش یه شاتگان دولول با فشنگاش بود. اگه دیر میجنبیدی اون یارو بیرونیه از پشت سر میومد بت حمله میکرد.
چون تا از اینجا به بعد نتونستیم بریم تا اینجاش یادمه. لطفا اگه کسی بازی کرده اسمشو بگه.

aref123321

عضو جدید
Jan 14, 2020
3
سلام
من یه بازی حدود 10 15 سال پیش می کردم که اسمش یادم نیست.
این بازی رو از روی سی دی بازی SimCity یا Sims نصب کرده بودم. یعنی تو سی دی علاوه بر بازی اصلی یه بازی دیگه بود که البته نسخه کامل نبود(فقط 3 مرحله اولشو می تونستی بازی کنی).

بازی سبک استراتژیک بود. دو گروه بود که شما باید رییس کامپیوتر رو می کشتین تا برنده بشین. مرحله اول شما و کامپیوتر تو 2 تا جزیره متفاوت بودین. تو جزیره شما یه چیز بت مانندی بود که اونا باید میپرستیدن. بعد این رییسمون یه سری ویژگی ها داشت مثلن میتونست با هاش خشکی جدید درست کنین(که تو مرحله اول با این کار میرفتیم جزیره دشمن) و یا گردباد درست کنیم که ساختمونای دشمن رو خراب کنه. تو مرحله دوم یه سری آدم میتونستین تربیت کنین که یه کتاب میگرفتن دستشون و وقتی سربازای دشمن بهش نزدیک میشدن انگار به خواب میرفتن بعد تبدیل میشدن به سرباز خودمون. تو مرحله سوم یه سری سرباز میتونستم تربیت کنیم که آتیش پرتاپ میکردن.
اسم Population برای این بازی یادم هست ولی سرچ میکنم پیدا نمیکنم.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
سلام.
حدود ۱۰ سال پیش، یه بازی داشتم که سبکش معمایی و سوم شخص بود.
داستانش اینطور بود که یه زن که انگار کاراگاهه رو کنترل می‌کردم. بازی از تو یه ساختمون شروع می‌شه که واسه پلیسه‌. بعد می‌ره بالا سر یه جنازه، مدارک و شواهد رو ثبت می‌کنه. بعد برمیگرده به همون ساختمون محل کارش.
یادمه همون اولای بازی، می‌رفتم پیش چند نفر صحبت میکردم و بعد باید می‌رفتم قهوه می‌خوردم.
یه چیز جالبی که داشت این بود که می‌تونستم لباسش رو عوض کنم. یه دست لباس پلیسی داشت و یه دست لباس مجلسی! سفید. که متناسب با مأموریتش باید عوض می‌کردم.
و دوربین حرارتی هم داشت.
اگر اشتباه نکنم اسم شخصیتش آلیس بود. مطمئن نیستم ولی.

ممنون می‌شم کسی راهنمایی کنه.
درود
Still life
سلام
من یه بازی حدود 10 15 سال پیش می کردم که اسمش یادم نیست.
این بازی رو از روی سی دی بازی SimCity یا Sims نصب کرده بودم. یعنی تو سی دی علاوه بر بازی اصلی یه بازی دیگه بود که البته نسخه کامل نبود(فقط 3 مرحله اولشو می تونستی بازی کنی).

بازی سبک استراتژیک بود. دو گروه بود که شما باید رییس کامپیوتر رو می کشتین تا برنده بشین. مرحله اول شما و کامپیوتر تو 2 تا جزیره متفاوت بودین. تو جزیره شما یه چیز بت مانندی بود که اونا باید میپرستیدن. بعد این رییسمون یه سری ویژگی ها داشت مثلن میتونست با هاش خشکی جدید درست کنین(که تو مرحله اول با این کار میرفتیم جزیره دشمن) و یا گردباد درست کنیم که ساختمونای دشمن رو خراب کنه. تو مرحله دوم یه سری آدم میتونستین تربیت کنین که یه کتاب میگرفتن دستشون و وقتی سربازای دشمن بهش نزدیک میشدن انگار به خواب میرفتن بعد تبدیل میشدن به سرباز خودمون. تو مرحله سوم یه سری سرباز میتونستم تربیت کنیم که آتیش پرتاپ میکردن.
اسم Population برای این بازی یادم هست ولی سرچ میکنم پیدا نمیکنم.
درود
اگه اشتباه نکنم black & white

• Like
Reactions: aref123321

aref123321

عضو جدید
Jan 14, 2020
3
درود
Still life

درود
اگه اشتباه نکنم black & white

ممنون ولی این نبود!
سربازاتون آدم بودن نه حیوون:))! مرحله اول فقط یه سری بودن که شمشیر داشتن، مرحله بعد یه سری بودن که کتاب دستشون بود وقتی دشمن نزدیکشون بود به خواب میرفتن بعد تبدیل می شدن به نیروی خودی مرحله بعدی هم یه سربازایی که گلوگه آتش پرتاب می کردن اضافه می شد.
یه چیزی دیگه که یادم اومد در مورد بازی این که قبل از شروع بازی برای این که با ویژگیهای رییسمون آشنا بشیم یه سری مراحل کوچک داشت. مثلا رییسِ می تونست رعد و برق بزنه به دشمن یا گردباد ایجاد کنه و ...
و تو مراحل بازی هم اگه این رییس هم می مرد بعد از یه مدتی تو به محیط مشخص دوباره زنده میشد

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
سلام یه بازی بود حدودآ ده یا دوازده سال پیش سبک پلتفرمر و دو بعدی دو نفره هم میشد پلی داد شخصیتاش دو تا موجود گوژپشت مانند بودند که یکی سبز و یکی دیگه آبی بود اگه اشتباه نکنم و دشمنا هم یه سری گربه یا موجود روی این سکو ها میومدند بعد ما باید میزدیم زیر سکو بعد میرفتیم پیش اون دشمن تا از بین میرفتن مراحل مختلفی هم داشت از آتش فشان و صحرا و معدن و دریا و جنگل بگیر تا آخر بعد تمام کردن چندتا مرحله باس داشت یادمه یکی از باس هاش یه موش گنده و زشت بود که با سرعت رو سکو ها اینور و اونور میرفت که مثل بقیه دشمنا چند مرتبه باید میزدیم زیر سکویی که اون بود تا میمرد
battletoads

• Like
Reactions: ravi

BlackBeauty

عضو جدید
Feb 14, 2020
2
سلام دوستان امیدوارم که کمکم کنید
من ۸ یا ۹ سال پیش یه بازی نصب کردم الان هرچی دنبالش میگردم پیداش نمیکنم
یه بازی استراتژیک جنگی که بازی داستانش با ارتش امریکا شروع میشه یعنی جنگ مدرن هستش منظورم اینه که ماشینای جنگی مثل BTR و تانک های امروزی امریکایی درونش هستن و اینکه بازی SKIRMISH نداره و فقط داستان خود بازیه و مرحله اول اینطوری شروع میشه که در ابتدا یه گروه سه نفری از تکاور های امریکایی داخل یه پایگاه نظامی هستن زیر فرمان شما و گیم به شما نحوه تیراندازی به هدف رو نشون میده یعنی یادگیری هستش بعدش که یادگیری تموم شد شمارو به سمت شهر میبره و با نیروهایی که بیشتر به آشوبگر میخورن درگیر میشین و در مرحله های بعدی هم با ارتش روسیه درگیری ب وجود میاد و در مرحله های جلوتر فرماندهی ارتش المان رو ب دست میگیرید وباید فردی رو از بیمارستانی ک توسط روس ها حفاظت میشه نجات بدید...تکرار میکنم که بازی استراتژیک هستش و جنگ مدرن
ممنون !!!

BlackBeauty

عضو جدید
Feb 14, 2020
2
سلام دوستان امیدوارم که کمکم کنید
من ۸ یا ۹ سال پیش یه بازی نصب کردم الان هرچی دنبالش میگردم پیداش نمیکنم
یه بازی استراتژیک جنگی که بازی داستانش با ارتش امریکا شروع میشه یعنی جنگ مدرن هستش منظورم اینه که ماشینای جنگی مثل BTR و تانک های امروزی امریکایی درونش هستن و اینکه بازی SKIRMISH نداره و فقط داستان خود بازیه و مرحله اول اینطوری شروع میشه که در ابتدا یه گروه سه نفری از تکاور های امریکایی داخل یه پایگاه نظامی هستن زیر فرمان شما و گیم به شما نحوه تیراندازی به هدف رو نشون میده یعنی یادگیری هستش بعدش که یادگیری تموم شد شمارو به سمت شهر میبره و با نیروهایی که بیشتر به آشوبگر میخورن درگیر میشین و در مرحله های بعدی هم با ارتش روسیه درگیری ب وجود میاد و در مرحله های جلوتر فرماندهی ارتش المان رو ب دست میگیرید وباید فردی رو از بیمارستانی ک توسط روس ها حفاظت میشه نجات بدید...تکرار میکنم که بازی استراتژیک هستش و جنگ مدرن
ممنون !!!
یادم رفت بگم که دشمن شما از سلاحی که باعث ایجاد تندر و رعدوبرق و طوفان میشد استفاده میکنه داخل این گیم
بازم ممنون

Milad Mirnasiri

کاربر سایت
Oct 6, 2018
1
سلام دنبال یه بازی میگردم
ده سال پیش بازیش کردم چیز زیادی ازش یادم نیست
فقط سوم شخص بود یه آدم (حالا یکم حرفای غیرحرفه ای میزنم) توی مپ های مختلف و لول دار هم بود یکی از مپ هاش هم توی مصر بود
و اینکه ار مپ چیز های مختلف داشت باید سلاح و شمشیر و ... پیدا میکردی هیچ چیز دیگه ای از این بازی یادم نیست

Ali049

عضو جدید
Mar 4, 2020
1
سلام خدمت همه
دنبال یه بازی سبک شوتر ام که تقریبا 6 7 سال پیش بازی کردم
اسمشو یادم نیست
هرچی هم میگردم پیداش نمیکنم
بازی جنگی بین آمریکا و یه کشور عربی بود که 4 تا شخصیت داشت و هم تیمی بودن که میتونستی با هرکدوم بازی رو اجرا کنی
اگه کسی احیانا این بازی رو میشناسه ممنون میشم جواب بده
عذر اگه تو جای نامناسب هم تاپیک زدم

Amirho3ein_t

عضو جدید
Mar 7, 2020
1
سلام خسته نباشید ی بازی استراتژیک هس تو فاز جنگ های صلیبی که چهار قبیله هستند یکی مصری یکی یونانی یکی هم رومی اون یکیشو یادم نمیاد بعد این بازی رو تو سی دی بازی عصر اساطیر Age of Mythologyبود این بازی حدودا ۱۲ سال پیش بازی میکردم اگه کسی اسمشو میدونه بگه خیلی دنبالشم

Hooman.b3da

عضو جدید
Mar 9, 2020
1
سلام من حدود دو سه سال پیش یک بازی رو روی سیستم یکی از گیم نت ها دیدم ولی اونموقع زبان بلد نبودم و اسمو نتونستم بخونم، بازی سوم شخص بود و سبک gta بود با کیفیت در حد gta iv امکانات جالبی داشت مثلا برای سوار شدن ماشینی که در حال حرکته جفت پا میپرید توی شیشه جلو ماشین و سوار میشد یا داخل بازی توی بیمارستان میتونستی جنسیت رو عوض کنی یا تتو بزنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر