کمک برای پیدا کردن اسم بازی

Zahragh

عضو جدید
May 9, 2020
2
سلام بچه ها من یه بازی حدود۱۰سال پیش بازی میکردم اول بازی چندتا اسب سوار درحال تیراندازی بودن ووقتی تیراندازی تموم شد فک کنم یکی از اسب سوارا که شخصیت اصلی بازی بود رفت درروستا وبه خونه ی یه زن وشوهر رفت وبعد صبح هویج میکاشت وبه اسبش میداد و توروستا اینور اونور میرفت به یه مدرسه رفت که یه دختر بچه روی تاب نشسته بود باهاش حرف میزد دوبلش فارسی بود وخیلی جالب بود به یه هتل میرفت وبایه مرد دوئل میکرد تلگراف میفرستاد اگه کسی بازی کرده واسمش رو میدونه لطفاکمکم کنه

Zahragh

عضو جدید
May 9, 2020
2
سلام بچه ها من یه بازی حدود۱۰سال پیش بازی میکردم اول بازی چندتا اسب سوار درحال تیراندازی بودن ووقتی تیراندازی تموم شد فک کنم یکی از اسب سوارا که شخصیت اصلی بازی بود رفت درروستا وبه خونه ی یه زن وشوهر رفت وبعد صبح هویج میکاشت وبه اسبش میداد و توروستا اینور اونور میرفت به یه مدرسه رفت که یه دختر بچه روی تاب نشسته بود باهاش حرف میزد دوبلش فارسی بود وخیلی جالب بود به یه هتل میرفت وبایه مرد دوئل میکرد تلگراف میفرستاد اگه کسی بازی کرده واسمش رو میدونه لطفاکمکم کنه
لطفا جواب بدین

Mohammada4p

عضو جدید
May 10, 2020
1
سلام دوستان
من چن سال پیش یه بازی بود خیلی دوسش داشتم
حالت شبی ساز بود
میشه گفت یجوراییم نبود
داستان اینجور بود تو منوی بازی یه عالمه مپ بود که مثلا یکی معموریت بود یکی عادی
تا اونجا که یادمه
یکیش این بود توی یه روستا مثل عربستان بودی تو بیابون بد دید در شبم داشتی شب بود
ولی نمیدونستم چکار کنم
یکیش یه کمپ نظامی بود یه خروار تانکو هلیکوپتر بود هرکدومو میخاسی ورمیداشتی هرجا میخاسی میرفتی
یکیم با تانک بود حالت دهاتو روستای خودمون سرسبزم بود باز دشمن نبود
یکیم بود وسط بیابون بودی پیاده
تروخدا اگر میدونید بگید

ali.kam

عضو جدید
May 11, 2020
1
نام
علی
سلام دوستان عزیز من علی هستم حدود شش سال پیش یه بازی دوبعدی استراتژیک داشتم که حذف شد الان اسمش یادم نیست بازی اینطوری بود که با استخون یه ماشین جنگی میساختی و روش سلاح نصب میکردی بعدش دکمه شروع رو میزنی تا با ماشین دشمن بجنگه اگه کسی اسمشو میدونه لطفا به من بگه ممنون میشم

m.persianking

عضو جدید
May 20, 2020
2
سلام دوستان
وقتتون بخیر
من یه مدت پیش یه بازی دانلود و بازی کردم که الان هرچی فکر میکنم اسمش یادم نیست.
یه بازی سبک استراتژیک برای pc بود. سبک بقا هم بود. در مورد زامبی ها. شما کنترل 4 نفر رو دارین که اینا رو میتونید به شکل رندوم پیدا کنید به مرور و مرحله رو ببرید جلو. ضمن اینکه بعضی جاها میگردین دنبال وسایل با بعضی گروه های دیگه برخورد میکنید و باهاشون معامله هم میکنید با زامبیا میجنگید میرید جلو از شهر میرید تا مراحل میرسه به تونل های مترو. آخرش با یه زامبی بزرگ میجنگین و بازی تموم میشه. تو حین بازی باید حواستون به این باشه که افرادت از گرسنگی نمیرن میتونید دارو هم پیدا کنید زخمی هارو درمان کنید. بعد کارکترا مختلفن مثلا آتش نشان و پلیس و آدم معمولی یا زندانی یا هرچی. و اینکه یه بخش craft هم داشت و افراد وسایل مورد نیاز رو اونجا میساختن
یه نقشه هم داشت که هرچی میرید جلو هی ضبدر میخوره بعد زامبی ها پشت سرتون میان و دیگه نمیتونین برگردین و مدام باید به جلو برین Judgment.Apocalypse.Survival.Simulation هم نیست

Ramsin320

کاربر سایت
May 22, 2020
4
نام
Ramsin
سلام یه بازی قبلا بازی میکردم گرافیک خوبی هم نداشت داستانش اینجوری بود که چند نفر کشتی شون خراب میشه و کشاورز دارن مهدس دارن کارگر دارن و تو باید اون جزیره رو آباد کنی و

Ramsin320

کاربر سایت
May 22, 2020
4
نام
Ramsin
و تو باید آون جارو آباد میکردی عکس یه قطب نما هم روش بود

Ramsin320

کاربر سایت
May 22, 2020
4
نام
Ramsin
سلام یه بازی استراتژی که چند نفر کشتی شون خراب میشه و مهندس دارن. کشاورزدارن .کارگردارن و لگوشم یه قطب نما بود و تو باید اونجارو آباد میکردی یه جزیره کوچیک بود لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه خیلی وقته دنبالشم وهی باید لول ساختمونارو بیشتر میکردی

Ramsin320

کاربر سایت
May 22, 2020
4
نام
Ramsin
سلام بازی که میگم لگوی قطب نما داره استراتژی هستش داستانش اینجوریه که :کشتی چند نفر خراب میشه و به جزیره میرسن و اونجا ساکن میشن و تبدیل میشن به گروه های مختلف کشاورز. کارگر.مهدس و باهم جزیره رو آباد میکنن و باید لول ساختمونارو بالا برد و باید راه هایی که به جاهای دیگه جزیره هستو بسازی

m.persianking

عضو جدید
May 20, 2020
2
سلام دوستان یادمه طرف سال 85 بود اگر اشتباه نکنم یه بازی استراتژیک بود به سبک Rise of Nations میتونستی با پیشرفت در بازی به عصر جدید تاریخی تمدنت رو وارد کنی از عصر انسان های نخستین شروع میشد تا می آینده و عصر رباتیت میرسید و این که استراتژیک همزمان بود نه نوبتی فقط این بازی از نظر تنوع نیرو خیلی تنوعش از Rise of Nations بیشتر بود می خواستم بدونم کسی از دوستان بازی به این سبک میشناسه؟

سری Empire Earth مخصوصا Empire Earth II نبود؟

Ermya

عضو جدید
May 27, 2020
1
سلام من حدود ۵ سال پیش یه بازی میکردم که سبک بقا بود اول بازی باید یه هیولا میساختیم بعد یه قبیله با هیولاها تشکیل میدادیم بعد میتونستیم با قبیله های دیگه یا دوست بشیم یا حمله کنیم بعد لول اپم که میشدیم مغزمون گنده تر میشد و کل بازیم فکر کنم ۳ قسمت بود که تو اخراش روباتم میتونستیم بسازی مثل هواپیما و تانک لوگوی بازی ام سبیه یه کهکشان مارپیچ بود فکر کنم حرف اول اسمشم s یا w بود خواهش میکنم کمکم کنید مرسی

Zahraw

عضو جدید
May 28, 2020
1
لطفاکمک کنید این بازیو پیدا کنم
سلام من چندین سال پیش یه بازی کردم و الان به شدت ذهنم درگیرش شده خیلی گشتم وپیدا نکردم لطفا کمکم کنید. کارکتر اصلی بازی یه دختر بود به لباس سبز ابی تنش بود و تو یه شهر کوچیک بود بعد هر جای مختلف شهر یه سری بازی های مختلف داشت تیر کمان و قایق رانی برای جمع کردن نیلوفر و.... حالا یه این وسط یه سری موجودات جالب شبیه پوکمون هم بودن رنگای مختلفی داشتن و یه چندنا بازی هم مختص اینا بود و تو این شهر ادامای دیگه ای هم بودن. کارکتر دختر لباسای مختلفی داشت.

rezabr1999

عضو جدید
May 29, 2020
2
سلام خیلی دوست دارم کمکت کنم ولی واقعا اطلاعاتی که دادی خیلی ناقص هستند و نمیتوم با این اطلاعات پیدا کنم بازی رو لطفا همه اطلاعات بازی رو بنویس مثلا:
1- سبک بازی فلان بود
2- زاویه دید دوربین فلان چیز بود ( همراه با مثال )
3- حدودا در چه سال هایی بود
4- اسم شخصیت های بازی چی بودن
5- بازی برای چه پلتفرمی بود
6- گرافیک بازی در چه حدودی بود

و....
منم در به در دنبال همین بازی که این دوستمون گفت میگردم.
- این بازی رو از بیرون نگاه میکردی و شخصیتش رو هدایت میکردی . زاویه دیدش تقریبا حالت بازی مورتال کمبته . سالش شاید 10 12 سال پیش بازی میکردم . اسماشونو یادم نمیاد فقط از رئیساش دوتا یادمه یکی نمادش ماهی قرمز بود یکیشونم یه بز زرد . واسه پی سی بود بازی . میتونستی سربازا رو جذب کنی میومدن پشتت . اول بازی لباس سفید تنشه بعدش یه کلاه پیدا میکنی میری میگیریش لباس پلی تنت میشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟