کمک برای پیدا کردن اسم بازی

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
6,191
3,879
هیچ کدومشون نیست همشون رو نگاه کردم ولی سبک و گرافیکشون شبیه ایناست ولی جنگ جهانی دوم بود گیم
چون من خیلی استراتژی باز نیستم, این آخرین کمکی هست که میتونم بکنم. این لیست تعدادی از استراتژی های جنگ جهانی دوم مربوط به 10-20 سال قبله. ببین شاید یکی از اینا باشه:

Men of War
Theatre of War
Blitzkrieg
R.U.S.E.
Soldiers: Heroes of World War II
Faces of War
Order of War
War Front: Turning Point

• Like
Reactions: pc fan

Saleh ch

کاربر سایت
Sep 6, 2018
3
0
سلام یه بازی شوتر خیلی سال قبل بود اول بازی از هلی کوپتر میای پایین تو مصر هستی باید بری تو اهرام گروگان هارو ازاد کنی. اسمش رو میخوام

bhsp

کاربر سایت
Feb 10, 2019
1
0
سلام به همگی من تقریبا 15 سال پیش ی بازی کامپیوتری داشتم که فیلم اولش یه بچرو از پدر مادرش میدزن بعد بازیکن در نقش پدر مادر بچه باید با دشمنا مبارزه کنه.ی بازی اکشن اول شخص خیلی سخت بود چون دشمناش تمومی نداشت و بیشترم شبیه حیوون بودن و گله ایی حمله میکردن.یادمه موزیکای بازیم همه راک بودن.و هدایت پدر مادر بچه رو باهم داشتم تو بازی.و زنه ی شلاقم داشت.
چند ماهه هرچی و به هر روشی سرچ میکنم نمیتونم پیداش کنم.خواهش میکنم هرکی اسمشو میدونه بگه بهم چون خیلی خاطره دارم با این بازی

Zartosht_kabir2

عضو جدید
Jun 7, 2019
2
0
سلام به همه.من یک بازی دو سه سال پیش میکردم که خیلی باحال بود حالا همینجوری دارم دنبالش میکردم لطفا جواب بدید اگه اسم بازیو بلدید.
اول بازی باید هشت عدد گل پیدامیکردی و به یک نفر میدادی بعد اون بهت یک شمشیر چوبی میداد . تو بازی می‌شد با زنبور،خرس،عقرب،غول یخی و...جنگید باید پیش ملکه میفرستی تا بهت ماموریت بده و انجام بدی بعدش بهت سکه میداد بعدش شمشیر و ضره خود را قوی میکردی .
مکان های مختلفی مثل جهنم ،جایی که سراسر برف بود ، یک رود خانه که باید ۳۰تا۴۰یاقوت از تو صدف جمع میکردی و یک جایی که یک زن و مرد را گرفته بودند که دوستانم معتقد بودند پسر و دختر اون ملکه هستن . هرکدام از مکان ها شمشیر قوی میفروخت و داخل بازی لولت که بالا میرفت میتونستی قابلیت ارتفاع بدی.
امیدوارم اطلاعات کافی داده باشم اطفا کمک کنید .

Mehrabroein

عضو جدید
Jun 21, 2019
1
0
سلام دوستان.من دنبال یه بازی اندرویدم ولی اسمشو یادم نمیاد.تعریف میکنم بازیو شاید کسی بشناسه.یه شخصیته در زمان های گوناگون میخواد دشمنش رو ترور کنه.یه دفعه تو جنگ جهانیه و با تک تیر انداز یه تیر در میکنه و ما باید تیر رو هدایت کنیم تا به هدف بخوره.یه دفعه تو ژاپنه و نینجاست و چاقو پرتاب میکنه.باید این تیر و چاقو و ... رو هدایت کنیم.اگه کسی میشناسه بازیو بهم بگه

belangel

عضو جدید
Jun 28, 2019
1
0
سلام
یه بازی سبک استراتژیک قدیمی حدودا 10 12 سال پیش بود.خیلی از تمدن هارو داشت مثل روم یونان فرانسه و .. با امپراطوری ها و ساختمونای مخصوص خودشون
هرکدوم و میتونستی انتخاب کنی مال زمان قرون وسطی بود ساختمونا همه قدیمی و به مرور زمان پیشرفت میکردی اول کالسکه و اسب از دور دهکدت رد میشد کم کم جاده تشکیل میشد و بعد خطوط راه اهن و قطار و ...
خیلی جنگ محور نبود البته جنگ اتفاق میافتاد و بهت حمله میکردن اما بیشتر جزییات نقشش و ساختموناش و گیم پلی جذابش تو ذهنم مونده.حتی فکر میکنم نشون میداد یه دسته دام توی مپ میدیدی و میکشتیشون یا بوته های میوه که میچیدی
خیلی معروف نبود اما گیمر ها شاید بشناسن
اگه کسی به خاطرش اومد لطفا راهنماییم کنه ممنونش میشم.

mohammadmahdidh_

عضو جدید
Jul 9, 2019
1
0
دوستان چند سال پیش ی باز بود که اسمشو دقیقا یادم نیست ولی اول بازی تو ی سالن مانند بودیم بعد باید میرفتیم جلو دشمن میومد بعد ی دکمه میزدیم وقتی میخواست تیر بزنه رو هوا میپرید و صحنه اهسته میشد و تیر مزدیم اگه کسی میدونه کمک کنه برای پی سی هم بود

Arp

کاربر سایت
Apr 5, 2019
80
32
نام
علیرضا
سلام یه بازی شوتر خیلی سال قبل بود اول بازی از هلی کوپتر میای پایین تو مصر هستی باید بری تو اهرام گروگان هارو ازاد کنی. اسمش رو میخوام
Delta force فکر کنم اخرین نسخه

Arp

کاربر سایت
Apr 5, 2019
80
32
نام
علیرضا
ببخشید یه بازی بود چند سال پیش بازی میکردم کپی crash racing بود ولی شخصیت اصلیش خروس بود کسی اسمش رو بلده بگه

pc fan

کاربر سایت
Jul 25, 2018
125
139
نام
مازیار
سلام دوستان عزیز،من دنبال یک بازی استراتژیک هستم که گیم پلی بازی حیلی شبیهMen of War هستش داستانش مربوط به جنگی جهانی دوم میشد و۴کمپین داشت که ۱- روسیه۲-آلمان نازی۳-آمریکا۴-که یادم نیست:D و در مرحله اول کمپین روسیه باید یک تانک رو تعمیر میکردیم تا بعدش برم با آلمانی ها بجنگم و...
حالا کسی اسم بازی رو میدونه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟