tarannom

کاربر سایت
Jun 21, 2022
5
سلام منم دنبال یه بازی قدیمی هستم حدودا سال ۲٠۱۶ بازیش رو میکردم توی تبلت اندروید ۴ بود، بازیش جوری بود که یه دهکده بود یه سری آدما نمیدونم چی بگم آدم بودن الف بودن وایکینگ بودن آخه هیکلشون شبیه وایکینگ ها بود بعد گوششون به بزرگی الف ها و دراز بود شخصیت یه پسری بود که باید دهکده رو نجات میداد یعنی کمک به مشکلات اهالی دهکده میکرد تو بازیش چندتا غار بود که وقتی واردش میشد یه سرزمینای دیگه هم بود مثلا یه منطقه بیابونی یه منطقه سرسبز و یه منطقه جهنمی تقریبا و باید با موجودات هرمنطقه میجنگید تا لولش برفت بالا و قوی بشد کسی این بازی رو نکرده تاحالا اسمش رو نمیدودین خیلی دنبالشم ممنون میشم جواب بدین

• Like
Reactions: mqg1387

tarannom

کاربر سایت
Jun 21, 2022
5
سلام منم دنبال یه بازی قدیمی هستم حدودا سال ۲٠۱۶ بازیش رو میکردم توی تبلت اندروید ۴ بود، بازیش جوری بود که یه دهکده بود یه سری آدما نمیدونم چی بگم آدم بودن الف بودن وایکینگ بودن آخه هیکلشون شبیه وایکینگ ها بود بعد گوششون به بزرگی الف ها و دراز بود شخصیت یه پسری بود که باید دهکده رو نجات میداد یعنی کمک به مشکلات اهالی دهکده میکرد تو بازیش چندتا غار بود که وقتی واردش میشد یه سرزمینای دیگه هم بود مثلا یه منطقه بیابونی یه منطقه سرسبز و یه منطقه جهنمی تقریبا و باید با موجودات هرمنطقه میجنگید تا لولش برفت بالا و قوی بشد کسی این بازی رو نکرده تاحالا اسمش رو نمیدودین خیلی دنبالشم ممنون میشم جواب بدین

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
5,008
نام
U-N-3-S
دوستان ی سوال :D

بچه بودم ی بازی برایps2 بود عکس پوسترش ی مرد شکم گنده بود با تفنگ
گیم پلیش ام خیلی یادم نی ولی ی تو شهر می‌چرخیدی پایگا دشمن هارو میگرفتی :D کسی می‌ دونه چ بازی بود؟

• Like

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
دوستان ی سوال :D

بچه بودم ی بازی برایps2 بود عکس پوسترش ی مرد شکم گنده بود با تفنگ
گیم پلیش ام خیلی یادم نی ولی ی تو شهر می‌چرخیدی پایگا دشمن هارو میگرفتی :D کسی می‌ دونه چ بازی بود؟
State of Emergency؟ :D
مرد شکم گنده و گیم‌پلی چرخیدن توی شهر رو داره، ولی روی طرح جلد بازی خبری از تفنگ نیست! :D

d692019_.jpg

• Like
Reactions: NHM and mqg1387

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
5,008
نام
U-N-3-S
State of Emergency؟ :D
مرد شکم گنده و گیم‌پلی چرخیدن توی شهر رو داره، ولی روی طرح جلد بازی خبری از تفنگ نیست! :D

d692019_.jpg

اریا جان خدا خیرت بده :D i love u bro

پوستر نسخه دوم تفنگ دارع
137689--state-of-emergency-2.png

وای این‌قدر نوستالژیک بود گریم گرفت .

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
5,008
نام
U-N-3-S
این سه تا بازی ام امروز پیدا کردم.
چقدر چقدر خوب بودن.
مرحله اخر جت لی اندازه ۳۰ سال حرص خوردم :D

Attachments

• Screenshot_2022-06-21-16-05-02-145_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-06-21-16-05-02-145_com.android.chrome.jpg
    287.1 KB · مشاهده: 8
  • Screenshot_2022-06-21-16-04-12-642_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-06-21-16-04-12-642_com.android.chrome.jpg
    276.8 KB · مشاهده: 9
  • 51E5W3YGBRL.jpg
    51E5W3YGBRL.jpg
    47.6 KB · مشاهده: 10

m-atin

عضو جدید
Jun 22, 2022
1
دوستان حدود ۱۵ سال پیش یه نرم‌افزار برای بچه‌ها بود به اسم گلهای بهشت :)
یه بازی توش داشت به اسم تخم‌مرغ شکن که یه توپی بود باید بدون افتادنش میزدی به همه تخم‌مرغ‌هایی که بودن تا بشکنن :)
کسی اسم این بازی رو میدونه؟

E-haiFbXEAApeOl.jpeg E-haiFbXIAQmbay.jpeg

• Like

tarannom

کاربر سایت
Jun 21, 2022
5
سلام به همه.من یک بازی دو سه سال پیش میکردم که خیلی باحال بود حالا همینجوری دارم دنبالش میکردم لطفا جواب بدید اگه اسم بازیو بلدید.
اول بازی باید هشت عدد گل پیدامیکردی و به یک نفر میدادی بعد اون بهت یک شمشیر چوبی میداد . تو بازی می‌شد با زنبور،خرس،عقرب،غول یخی و...جنگید باید پیش ملکه میفرستی تا بهت ماموریت بده و انجام بدی بعدش بهت سکه میداد بعدش شمشیر و ضره خود را قوی میکردی .
مکان های مختلفی مثل جهنم ،جایی که سراسر برف بود ، یک رود خانه که باید ۳۰تا۴۰یاقوت از تو صدف جمع میکردی و یک جایی که یک زن و مرد را گرفته بودند که دوستانم معتقد بودند پسر و دختر اون ملکه هستن . هرکدام از مکان ها شمشیر قوی میفروخت و داخل بازی لولت که بالا میرفت میتونستی قابلیت ارتفاع بدی.
امیدوارم اطلاعات کافی داده باشم اطفا کمک کنید .
سلام وای منم دنبال همین بازی ام قبلا بازیشو تا تقریبا آهراش رفتم حالا دنبالشم کاملش کنم خیلی گشتم ندیدم اینجا هم پرسیدم هنوز جوابی نگرفتم شما هنوز پیداش نکردین به منم بگین

• Like

tarannom

کاربر سایت
Jun 21, 2022
5
سلام وای منم دنبال همین بازی ام قبلا بازیشو تا تقریبا آهراش رفتم حالا دنبالشم کاملش کنم خیلی گشتم ندیدم اینجا هم پرسیدم هنوز جوابی نگرفتم شما هنوز پیداش نکردین به منم بگین
نمیدونم چه موجوداتی بودن گوشاشون دراز بود مثل الف حتی درازتر بعد تو یکی از غار هار باید یه دختری رو نجات میدادی که توش پراز گابلین بود و باهات میجنگیدن

• Like

tarannom

کاربر سایت
Jun 21, 2022
5
سلام وقت بخیر من دنبال همون بازی هستم که یکی از پوستان به اسم زرتشت کبیر دنبال بازیش هستن یادم میاد عکس بازیش هم خود شخصیتی بود که باید تو بازی مرحله هارو باهاش پیش میرفتیم و با خرس و زنبور و عقرب میجنگیدیم

• Like

ali84-162091356

عضو جدید
Jun 23, 2022
1
سلام دنبال یک بازی قدیمی هستم که هم با شخصیت مرد یه سری از مرحله ها رو باید می رفتی و هم با شخصیت زن (مکس پین نیس)
تو یکی از مرحله ها که شخصیت اصلی زنه بود ، داخل مترو بودی و فقط یه شوکر تفنگی داشتی (شوکره سر یه سیم رو به سمت تن طرف پرت میکرد و شک بهش میداد)
تو کل مراحل هم یه جاهایی مثل باز کردن در ، خنثی کردن بمب و... باید کد میزدی

• Like

sajadshah

عضو جدید
Jun 26, 2022
1
سلام ، حدود 15 سال پیش یه بازی ترسناک داشتم که از داخل یه بیمارستان شروع میشد و نکته مهمش اینه که دشمنا یه موجودات سفید بودن که به جای دست و پا ، شمشیر بهشون وصل بود و خیلی سریع حمله میکردن ، کسی اسم بازی رو میدونه ؟

• Like

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
سلام ، حدود 15 سال پیش یه بازی ترسناک داشتم که از داخل یه بیمارستان شروع میشد و نکته مهمش اینه که دشمنا یه موجودات سفید بودن که به جای دست و پا ، شمشیر بهشون وصل بود و خیلی سریع حمله میکردن ، کسی اسم بازی رو میدونه ؟
احتمالا بازی the suffering رو میگید

• Like

Mahsa23

کاربر سایت
Jun 29, 2022
5
سلام لطفا لطفا کمکم کنید

من قبلا ی بازی شوتر اول شخص برا pcداشتم،گرافیکش در حد مثلا کانتر.
توی کره زمین بود ولی عملی تخیلی بود .ی کمپانی بودن ک با موجودات فضای میجنگیدن (یونیفرم دشمنا قرمز تیره مایل به سیاه بود).
تو دیوارا واژه های چینی نوشته شده بود،نمیدونم دیگه بازی چینی بود یا امریکایی.

اسلحه ها پیشرفته بودن.
تو بازی ربات بود،حتی میتونستی سوار رباتا بشی و حتی کنترلشونو بدست بیاری.

ی مرحله هم داشت طرف برگشت به پایگاهشون دید قبل از اینکه بیاد گرفتن کل پایگاهو و فرماندشون رو هم کشتن
یه بازی fps بود که تقریبا میشه گفت شبیه بازی کرایسیس بود
اول بازی شما تو پایگاهتونید و دشمنا بهتون حمله میکنند بعد حین حمله موشک میزنند و دوستتون گیر میوفته وقتی میرید کمکش میمیرید و بعدش وقتی دوباره بیدار میشین
میبینین دستاتون که قطع شده بود به جاش دست رباتی گذاشتن و شما رو تبدیل به نیمه ربات نیمه انسان کردن( داخل دستاش یه نور رگه های آبی بود)
یادمه بازی یه تفنگ هم داشت که میتونستی با هاش ربات ها رو حک کنی(تفنگش یه تیر مثل سوزن پرت میکرد که اگه به ربات میزدی کنترلش میکرد)

میشه بهم کمک کنید؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر