Ali_culture

عضو جدید
Jul 28, 2020
1
من خیلی وقت تو کف یه بازیم قبلا بازی کردم در دوران طفولیت ولی اسمشو یادم نیس میتونی یه کمکی کنی پیداش کنم .
خیلی تو کَفِشَم.... فک کنم تو دوره ای بود که بازی های پرنس اف پرشیا میومد.
یه بازی شمشیری فکری بود که طرف به وسیله شمشیر به دنیای ارواح و اینا میرفت .فکر کنم اسلحه هم داشت طرف .
بازیشم سوم شخص بود. بازی دویل می کرای هم نبود. هرچی سرچ میکنم پیداش نمیکنم. یه شمشیر شبیه قرون وستا همیشه دنباش بود. بین سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ بود. طرف تو زمان حال بود ولی یکدفه میرفت تو دنیای ارواح و اینا

hblue

کاربر سایت
Jul 23, 2009
10
نام
hossein
سلام وقتتون بخیر
دنبال یه بازی نسبتا قدیمی میگردم دلیل اینکه اسمشو پیدا نمیکنم چون به زبانی غیر از انگلیسی بود حالا نمیدونی روسی یا المانی اینجوری
بازی شوتر سوم شخص بود و محیط مثل رزیدنت ایول سا بیشتر شبیه بازی cold fear که یجور محیط زامبی گونه ای داشت
بخش جذاب بازی یه بومرنگ سه تیغه در دست دیگش بود که مثلا یه اتیش میزدی بومرنگ لتیش میگرفت و میتونستی دشمناتو با بومرنگ اتیشی از بین ببری یا مثلا به کمپرسور یخ میزدی که بومرنگ یخ میزد و به هر چی میزدی منجمدش میکرد
ممنون میشم اسم بازیشو بهم بگین

ویرایش: با موضوع بومرنگ گشتم پیدا شد اسمش dark sector بود ! ممنون

آخرین ویرایش:

hblue

کاربر سایت
Jul 23, 2009
10
نام
hossein
من خیلی وقت تو کف یه بازیم قبلا بازی کردم در دوران طفولیت ولی اسمشو یادم نیس میتونی یه کمکی کنی پیداش کنم .
خیلی تو کَفِشَم.... فک کنم تو دوره ای بود که بازی های پرنس اف پرشیا میومد.
یه بازی شمشیری فکری بود که طرف به وسیله شمشیر به دنیای ارواح و اینا میرفت .فکر کنم اسلحه هم داشت طرف .
بازیشم سوم شخص بود. بازی دویل می کرای هم نبود. هرچی سرچ میکنم پیداش نمیکنم. یه شمشیر شبیه قرون وستا همیشه دنباش بود. بین سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ بود. طرف تو زمان حال بود ولی یکدفه میرفت تو دنیای ارواح و اینا
Legacy of Kain: Soul Reaver

Ebo1363

عضو جدید
Aug 4, 2020
2
سلام من 15 سال پيش ي بازي روي كامپيوترم نصب كردم . بازي مرحله اي بود و از اين قرار بود كه ي پسر بايددر اولين مرحله توي ي اتاق پر آب ي سري جعبه رو كنار هم ميچيد تا بتونه به طناب برسه كه بتونه بره مرحله بعد و در مراحل بعد و در ي مرحله هم بايد چند تا ستون كه نور داشتن رو بهم وصل ميكرد تا به ي نقطه متصل بشه و درب باز بشه . حالا اسم اون بازي رو نميدونم دنبالش ميگردم پيدا نميكنم

saeed5946

عضو جدید
Aug 5, 2020
1
سلام خدمت دوستان
چندین سال پیش یه بازی بود برای کامپیوتر و من الان دنبال اسمشم.
اگر بتونین کمک کنین اسم رو پیدا کنم ممنون میشم.
بازیش هم به این صورت بوده محیطش مثل زمان قدیم و قلعه و .. داشت.
اولش یه مردی رو نشون میده میخوان اعدامش کنن فکر کنم؛ که بین گزینه ها میتونین انتخاب کنین برای صحبت کردن.

خود بازی هم اینجور بود داخل قلعه ها میرفتین کم کم سرباز و کارگر میخریدین و اسپل جادو یاد میگرفتین و بعدش میتونستین برین کم کم اون سرزمین رو فتح کنین.
مثلا یه تیکه از زمین دست یه ارگ بوده باهاش میجنگین و بدست میارین اونجارو یسری گنجینه هم بدست میاد.
اخرین مرحله اش هم فکر کنم یه اژدها داشته که اونم شکست بدین فکر کنم بازی تموم شه
در کل بازی سرگزم کننده ای بود
هرجا از سرزمینش مبتونستین بگردین و فتح کنین
موقع راه رفتن تو بازی ب صورت سوم شخص مشاهده میکردین
موقع جنگ هم حالت استراتژیک پیدا میکرد.
مثلا میتونستین مشخص کنین کماندار کجارو بزنه
گرافیک جالبی هم داشت بازی
ممنون میشم اسمش رو میدونین بگین.

sclvrFox

عضو جدید
Aug 8, 2020
2
سلام عزیزان.
من حدود ۱۰ سال پیش یه گیمی داشتم دنبال اون میگردم. ولی متاسافنه اطلاعات زیادی ازش یادم نمونده. امیدوارم بتونید با همینا کمکم کنید.
سبک بازی اکشن و شوتر بود و درباره یه سربازی که هلی کوپترش سقوط کرده. توی بازی هم میتونستی سوار وسایل نقلیه ای که هست بشی.
تو مرحله اولش باید از محلی که هستی خارج میشدی و برای اینکارم باید مینشستی و از دیوار شکسته شده عبور میکردی.
بعد از رد کردن چند مرحله میرفتی رفیقتو نجات میدادی و باهم دشمنارو میکشتین.
متاسفانه همینا یادم مونده :(

Ali Reza N

عضو جدید
Jun 25, 2020
2
سلام خیلی وقت پیش تقریبا ۱۲ سالی میشه که من یه بازی میکردم اکشن اول شخص بود نمیدونم اسمش چی بود اگه کمکم کنید اسمشو پیدا کن ممنون میشم برای واضح شدن باید بگم که مرحله اول که شروع میشد دونفر بودند یکی از اونا میره زیر هواپیما بعد محافظی رو که اونجاس با تفنگش خفه میکنه در تمام مدت نفر دومی که بازیکن باشه با دوربین تفنگش اونو زیر نظر داره بعد اینکه محافظ کشته میشه نفر دوم با سرعت خودشو به هواپیما میرسونه و هر دوشون سوار میشن اولی تو راه کشته میشه و بازیکن باید تا آخر باری تنها پیش بره، آخر مرحله رسیدن به قسمت خلبانه که وقتی اونجا رسید هواپیما سقوط میکنه بازیکن دوباره که به هوش میاد داخل بیمارستانه.
مرحله دومش از داخل هلی کوپتر شروع میشه که دارن برای ماموریت جدید میرن...
حالا اگه کسی اینو بازی کرده لطفا به منم اسمشو بگید خیلی دنبالش گشتم ولی نتونستم پیدا کنمش.
بچه ها کمک کنید بخدا خیلی دنبالشم.

Ebo1363

عضو جدید
Aug 4, 2020
2
سلام من 15 سال پيش ي بازي روي كامپيوترم نصب كردم . بازي مرحله اي بود و از اين قرار بود كه ي پسر بايددر اولين مرحله توي ي اتاق پر آب ي سري جعبه رو كنار هم ميچيد تا بتونه به طناب برسه كه بتونه بره مرحله بعد و در مراحل بعد و در ي مرحله هم بايد چند تا ستون كه نور داشتن رو بهم وصل ميكرد تا به ي نقطه متصل بشه و درب باز بشه . حالا اسم اون بازي رو نميدونم دنبالش ميگردم پيدا نميكنم

• Like
Reactions: Bizhanl

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
ی بازی برا سگا بود ژوراسیک پارک ک از بالا نشون میداد و میشد برای دینوها تله کاشت یا تو قفس ببریشون اسم کامل چی بود

Amir200624

عضو جدید
Aug 20, 2020
2
سلام من حدود 10 سال پیش یک بازی می کردم که حالت نمای بالا بود یک شوالیه بودی که باید اول از یک نقطه شروع می کردی و همه جا تاریک بود مثلا می رفتی داخل قلعه ها و آدم پیدا می کردی (قلعه ها کوچک بودند)و وقتی کلیک کی کردی میتونستی آدم کارتی بخری . میرفتی مبارزه می کردی یا هم داشتی توی مبارزه آدم های کارتی به دشمن حمله می کردند و نوبتی بود وهرکس که شوالیه اش می مرد بازنده بود (کارت شوالیه از بین می رفت بازنده بود ) خلاصه همین دیگه اگر عزیزی اسم این بازی می دونه تقبل کنه بفرماید

Amir200624

عضو جدید
Aug 20, 2020
2
سلام من حدود 10 سال پیش یک بازی می کردم که حالت نمای بالا بود یک شوالیه بودی که باید اول از یک نقطه شروع می کردی و همه جا تاریک بود مثلا می رفتی داخل قلعه ها و آدم پیدا می کردی (قلعه ها کوچک بودند)و وقتی کلیک کی کردی میتونستی آدم کارتی بخری . میرفتی مبارزه می کردی یا هم داشتی توی مبارزه آدم های کارتی به دشمن حمله می کردند و نوبتی بود وهرکس که شوالیه اش می مرد بازنده بود (کارت شوالیه از بین می رفت بازنده بود ) خلاصه همین دیگه اگر عزیزی اسم این بازی می دونه تقبل کنه بفرماید
لطفا اگه هرکسی میدونه بگه. مدیونش می شم خیلی مردِ .

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
دوستان دنبال اسم ی بازی هستم شهرسازی بود روی pc شهر می‌ساختم بعد مردم شورش میکردن فضایی ها حمله میکردن کسی میدونه اسمش رو؟

parham1383

عضو جدید
Aug 24, 2020
2
با سلام . من دنبال یه بازی می گردم حدود سال های 90 بود که بازی می کردم . جزئیاتش رو میگم خواهشا برام پیداش کنید که انقدر تو اینترنت گشتم حالم داره به هم می خوره .
توی بازی شما نقش یه زنی رو داشتید که اول بالای یه پشت بوم ایستاده بعد ( عین جی تی ای وی که بغل ماشین قایم میشه) همونطوری از بغل دیوار می رفت جلو و جلوش یک میله بود . اون میله رو می گرفت و چند دور میزد بعد خودش رو روی پشت بوم بعدی می انداخت . در ادامه هم که می رفت توی ساختمان ها و توی لوله های کولر سینه خیز می رفت جلو . یه اسلحه هم داشت که شوکر داشت و وقتی به طرف نگهبانای توی ساختمان پرت می کرد اونا بیهوش می شدن . اسمش رو اصلا یادم نیست ولی باید بگم گرافیکش در زمان خودش فوق العاده بود . خواهشا اگه بازی کردید اسمش رو بگید . ممنون

parham1383

عضو جدید
Aug 24, 2020
2
با سلام . من دنبال یه بازی می گردم حدود سال های 90 بود که بازی می کردم . جزئیاتش رو میگم خواهشا برام پیداش کنید که انقدر تو اینترنت گشتم حالم داره به هم می خوره .
توی بازی شما نقش یه زنی رو داشتید که اول بالای یه پشت بوم ایستاده بعد ( عین جی تی ای وی که بغل ماشین قایم میشه) همونطوری از بغل دیوار می رفت جلو و جلوش یک میله بود . اون میله رو می گرفت و چند دور میزد بعد خودش رو روی پشت بوم بعدی می انداخت . در ادامه هم که می رفت توی ساختمان ها و توی لوله های کولر سینه خیز می رفت جلو . یه اسلحه هم داشت که شوکر داشت و وقتی به طرف نگهبانای توی ساختمان پرت می کرد اونا بیهوش می شدن . اسمش رو اصلا یادم نیست ولی باید بگم گرافیکش در زمان خودش فوق العاده بود . خواهشا اگه بازی کردید اسمش رو بگید . ممنون
راستی زنه یه لباس سیاهم داشت

TORKOGHLAN

کاربر سایت
Jul 5, 2016
3
سلام دوستان
من قبلا توی کامپیوتر داییم یه بازی بود پلیسی-اکشن بود مرحله اولش آموزشی داشت آموزش پرتاب نارنجک و شلیک به آدمک های ثابت و متحرک آموزش باز کردن در بی سروصدا و با c4 و اینا بعدش 3 تا گروه بهش ملحق میشد میتونستی به هر کدوم از گروه ها یه دستوری بدی و بعدش بازی شروع میشد و هر مرحله بهت ماموریت میداد ک باید انجامش میدادی اگه اشتباه نکنم بازیش اول شخص بود اگه کسی بازی شبیه به این میدونه اسمش رو بگه ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر