MOHAMMAD_mj

عضو جدید
Sep 1, 2020
1
سلام . خواهشا این بازی رو برام پیدا کنید چند روزه درگیرشم . وقتی بچه بودم یه بازی تو سیستم دایی بود که ازش اینارو یادمه
- یه بلزی جنگی بود از نوع تاریخی
- چند تا شخصیت داشت
- شخصیت اولش یه زن بود
- مثل جنگای صلیبی بود
- حالت دید نثل جی تی ای بود
- یه قعله داشت
- سوار اسب هم نیشد
- تو جنگل بود
- اولشو یادم میاد که از وسط جنگل شروع میشد و باید با چند نفر میجنگیدیم
- میشد سرباز جمع کرد توش مثلاسربازای تیر انداز
- کیفیتش خیلی خوب بود
- یادمه یکی از مرحله هاشم به قعله حمله کردن و ما باید مواظب مردم میبودیم تا مردمو نشکن .
- و اینکه در قعله رو میشد باز و بسته کرد
- با خراب کردن یه سری جعبه و بشکه سیب میداد و
باید از اصلحه خونه صلاح شمشیر و تیرکمون میخریدیم و سکه جمع میکردیم

خواهشا این بازی رو برام پیدا کنزد خیلی دنبالشم
بین سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۱۵ باید باشه
دقیقا مثل جنگای صلیبی بود اما یکم متفاوت تر بود
ممنون?

AmirAli.A

عضو جدید
Sep 2, 2020
1
سلام دوستان
یک بازی بود که محیط بازی در یک دودکش بود . کاری که باید می کردیم این بود که وسایلی که از قبل تعیین شده را با هم اتیش یزنیم تا جایزه بگیریم و بازی رو ادامه بدیم

Saghar1993

عضو جدید
Sep 7, 2020
1
سلام، من اون زمان که ویندوز xp تازه اومده بود یه بازی داشتم، هرچقدر تو نت گشتم پیداش نکردم، معمایی بود، یه شخص بودم با دوستم، یه صحنه هایی ازش یادمه، برای عبور از نگهبان یه سنگ پرت کردیم، نگهبان رفت، بعد برای باز شدن دری که به کشتی میرسید طناب و هویج رو به یه دستگاه وصل کردیم تا الاغ حرکت کنه و در باز بشه، قایمکی هم سوار کشتی شدیم، اسپانیایی یا ایتالیایی چیزی بود، یادمه اون دوستمم یه دستمال به سرش مثل رو سری بسته بود، اگه کسی متوجه شد چی گفتم، ممنون میشم کمکم کنید تا پیداش کنم، خیلی تو مخم رفته

Mehraaaan

عضو جدید
Sep 27, 2020
1
سلام به همگی من تقریبا 15 سال پیش ی بازی کامپیوتری داشتم که فیلم اولش یه بچرو از پدر مادرش میدزن بعد بازیکن در نقش پدر مادر بچه باید با دشمنا مبارزه کنه.ی بازی اکشن اول شخص خیلی سخت بود چون دشمناش تمومی نداشت و بیشترم شبیه حیوون بودن و گله ایی حمله میکردن.یادمه موزیکای بازیم همه راک بودن.و هدایت پدر مادر بچه رو باهم داشتم تو بازی.و زنه ی شلاقم داشت.
چند ماهه هرچی و به هر روشی سرچ میکنم نمیتونم پیداش کنم.خواهش میکنم هرکی اسمشو میدونه بگه بهم چون خیلی خاطره دارم با این بازی
منم خیلی دنبالشم ولی اسمشو نمیدونم اگه کسی میتونه کمک کنه

• Like
Reactions: Bizhanl

Amirajt

عضو جدید
Sep 30, 2020
1
سلام من دنبال یه بازی استراتژیگ میگردم ک چند سال پیش بازی کردم ولی الان ایمشو نمی دونم فقط از بازی اینو یادم میاد ک شخصیت اصلیش یه مرد بود که توی یه ربات بود

Pedram ag

کاربر سایت
Mar 19, 2013
101
نام
Ped2g
سلام دوستان
یه باری بود حدود قبل از ۲۰۱۰ که در مورد آقایی به اسم مایکل بود (فکر کنم) که یه ماشین سیاه خیلی پیشرفته داشت که حرف هم میزد ! تا جایی هم که یادمه ماشین بازی بود، کسی اسم بازی رو میدونه؟

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

• Like
Reactions: Bizhanl

amir_m23

عضو جدید
Oct 6, 2020
1
سلام ببخشید من دنبال یه بازی قدیمی میگردم سالشو نمیدونم ولی داستانش اینجوری بود که ما به عنوان عکاس به مصر صفر میکردیم برای عکاسی از چیزای زیرخاکی که کاوشگرا پیدا میکنن که همراهمون یه پیرمرد و دخترش همراهمون هستن بعد یهو طوفان میشه و یه عده صهرایی پیدا میشن و پیرمرده رو میکشن و دختره رو میدزدن و اونا با جادو و... فرار میکنن بعد یه نفر تقریبا مثل خدا طوری میاد و میگه من 3 تا قدرت میتونم بهت بدم جاودانگی و.. تا اینجاش فقط توضیحات بازی بود و با تفنگ توی قصر ها و تالار های قدیمی و باستانی میزد اسکلت هارو میکشت یا یه سری غول های کوچیک بودن که وقتی با تیر میزدیم از خونشون دوباره همونا ساخته میشدن یه مرحلشم یه غول بزرگ یه چشم داشت کسی میدونه اسمشو خیلی دنبالشم

MOHAMAD5667ghjh7

عضو جدید
Oct 6, 2020
1
سلام من یک بازی داشتم اول که وارد بازی می‌شد آواز می‌خوندند گل‌ها بعد یک ماشین قرمزی بود یکم انگلیسی حرف می‌زد بعد باید کار می‌کردیم تا می‌تونستم بریم رنگ ماشین رو عوض کنیم یا یه چیزی بخریم . بعد واسه کار کردن میرفتیم زمین های بقیه رو شخم میزدیم با ماشین و ازشون پول میگرفتیم. یادمه اگه زیر پای ماشین میخ میومد پنچر میشد باید میرفتیم لاستیکاش رو عوض میکردیم. کسی اسم بازی رو می دونه؟

Canopus13

عضو جدید
Oct 14, 2020
1
سلام. دنبال یه بازی بچگانه قبل ۲۰۱۰ می گردم. بازی سه بعدی بود و شخصیت اول یه موجود سبز رنگ قد کوتاه بود. یه چیزی شبیه تمساح تقریبا. محیط بازی هم توی یه باغ بود. چندین مرحله داشت و توی هر مرحله بازیکن با ۴ نوع دشمن روبه رو می‌شد. یکیشون قرمز رنگ بود و چنگال میزد. قیافش شبیه crash بود. یکی دیگه تقریبا زردرنگ بود؛ ظاهرش استخوانی بود و تیر میزد با تفنگش. سومی حالت روح مانند داشت. قدش سه چهار برابر شخصیت اول بود و جرقه می‌زد. چهارمی هم یه موجود گنده بود ک فقط مشت می‌زد.
تمساح هم واسه زدنشون سه نوع بمب داشت. بمب قرمز رو مستقیما پرتاب می کرد سمتشون. بمب نوع دوم زرد رنگ و زمان دار بود و بمب سوم رو هم باید کار میذاشتی یه جایی بعد یه دکمه دیگه می‌زدی که منفجر شه.
خلاصه توی این مراحل یا کارت این بود که همشونو بکشی یا ماموریت های خاصی انجام بدی. یه ماموریت مثلا این بود که باید باتری رو پیدا می کردی و کار میذاشتی توی یه دستگاه لیزر قوی. بعدش با آینه جهت لیزر رو منحرف میکردی سمت یه دشمن که بمیره. در همین حد یادمه.
ممنون میشم کمک کنین.
فقط بگم بازی croc نیست. گرافیکش خیلی بهتر بود.

ayni

عضو جدید
Oct 16, 2020
1
سلام
من دنبال ی بازی میگردم هرچی فک میکنم اسمشو یادم نمیاد
بازیه اینطوری بود ک: ی دهکده داغون بود باید دوباره درستش میکردی ینی ی سری پل و خونه و... شکسته بود باید بازسازی میشدن ی قسمت برای جمع کردن چوب و سنگ داشت برای بازسازی . تعداد ادمای دهکده اول کمه ولی تو بازی ی الاچیق ازدواج داشت ک ادمایی که ماه تولدشون ب هم میخورد میتونستن باهم ازدواج کننو بچه دار میشدن و حتی بعضیاشون میمردن
دیگه اینکه موقع باز سازیه بعضی جاها ی سری سنگ های قیمتی پیدا میشد ک نماد ماه تولد روشون هک شده بود و ی دایره سنگی بود توی دهکده ک محل قرار گرفتنه اینا بود
خیلی وقته دنبالشم میشه کمک کنین پیداش کنم؟

Mahdi.ghmp

عضو جدید
Oct 31, 2020
1
سلام خسته نباشید
یه بازی بود قبلا میکردم خیلی باحال بود
اول که وارد بازی میشدی باید از بین دو تا شوالیه و یا همون جنگجو یکی رو انتخاب میکردی بعدش که داخل بازی می رفتیم باید زامبی و یا اسکلت ها رو میکشتیم
هر مرحله ای رو هم که میبردیم یه مقدار پول میداد که میتونستیم با او برای خودمون زره یا شمشیر قوی تر بخریم
خیلی بازی باحالی بود ممنون میشم اگه بگید اسمشو خیلی دنبالشم

Garmadon

عضو جدید
Nov 5, 2020
1
سلام من چند سال پیش یک بازی ریخته بودم که الان هرچی دنبالش میگردم پیدا نمیکنم بازی اندرویدی بود
بازیشم اینطور بود که ما یک گوی سفید رنگ بودیم و یک سری ماهی خطی سفید هم سربازامون بودن ما باید میرفتیم و گوی سیاه که منشا تاریکی بود رو نابود میکردیم بازیش طولانی بود تو راه با گوی های قرمز و آبی و... آشنا میشدیم که اونا برای رسیدن به هدفمون خیلی کمکمون میکردن یادمه آخر بازی هم با مرگ گوی سفید و سیاه تموم شد کسی اسمشو میدونه؟

Taha._.naderi

عضو جدید
Nov 6, 2020
1
سلام من یه بازی بود که شخصیت اصلیش یه مرد مو کوتاه بود دوستشم یه سیاه پوست کچل بازی تو کره بود فک کنم با رباتم میجنگیدی شوتر سوم شخص انگار تو اینده بود فک کنم برا xbox بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر