کمپین مبارزه با سیاست جدید پارس آنلاین

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
دوستان ببخشید این حرف رو اینجا مطرح می کنم ٬ بهتر از اینجا پیدا نکردم
من زمانی که برای اولین بار زنگ زدم پارس انلاین و خواستم سرویس بگیرم گفتن با 512 می تونی در ماه 70 گیگ دان کنی ولی الان فکر کنم به 50 گیگم نرسه
حالا دو سه ماه دارم 256 می گیرم ولی این دیگه باز از اون بدتره به 20 گیگ هم نمیرسه:D
خواستم ببینم من باید چیکار کنم؟؟(فقط نگید مخابرات چون برام سرعت خیلی مهمه. الانم دارم با 400 دان می کنم همچنین نامحدود بودن ٬ مصرفم بالاس) تو گوش اینا اعتراض کردن نمیره که نمیره:D البته یه دوستی داشتم می گفت فامیلمون 128 نامحدود گرفته بود سریع سرعت رو کم کردن بعد فامیلمون زنگ زد تهدید کرد که ISP رو عوض می کنما!! بعد از این حرف یکم بهتر کردن ولی باز همچنان...

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
اگه این مردم حاضر میشدن 2 ماه ازینا اینترنت نگیرن، اونوقت میفهمیدن دنیا دست کیه، وقتی هر چی زور میگن صدامون در نمیاد اینام بدتر میکنن...

مردم یعنی کی؟ یعنی همه غیر از شما؟ تو همه چی هی مردم اگه فلان می کردن. خودمون کدوممون می تونیم دوماه اینترنت نداشته باشیم؟ بیشترمون هم آخر استفادمون گیم و ف ی س بوک و وایبر و فیلم و سریاله. صدای کسی در نمیاد چون هم همه فقط مشکل خودشون حل بشه اوکی ان، ایرونی هستیم به هر صورت، هم اینکه میدونیم فایده نداره، چون ایرونی جماعت رو می شناسیم که چه جونوریه.

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
همین الان زنگ زدم پارس انلاین تهران
گفتم ممنون از طرحهی که میخواین اجرا کنین و منم جهت تشکر از شما از فردای روزی که شما این طرحو فعال کنین کلاً میرم روی یک ISP دیگه اینو تضمین میدم
دوستان لطفاً تماس بگیرن و اعتراض کنن تا دهنشونو ...... کنیم

آخرین ویرایش:

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
منم زنگ زدم گفتم قضیه چیه... گفت ما نظر خواهی کردیم خیللیا راضی نبودن از سرعت نت شبانه به علت دانلود زیاد... منم گفتم اینجور فایده نداره دیگه.. اگه این کارو عملی کنن isp رو عوض میکنم.. هر کی ناراضیه نتش عوض کنه تا حالیشون بشه..

mohammad227

کاربر سایت
Feb 3, 2012
21
نام
Mohammad
مردم یعنی کی؟ یعنی همه غیر از شما؟ تو همه چی هی مردم اگه فلان می کردن. خودمون کدوممون می تونیم دوماه اینترنت نداشته باشیم؟ بیشترمون هم آخر استفادمون گیم و ف ی س بوک و وایبر و فیلم و سریاله. صدای کسی در نمیاد چون هم همه فقط مشکل خودشون حل بشه اوکی ان، ایرونی هستیم به هر صورت، هم اینکه میدونیم فایده نداره، چون ایرونی جماعت رو می شناسیم که چه جونوریه.
با ی گل بهار نمیشه داداش بعدم بعضیا گیر وایبر و این حرفا هست خیلی ها هم هستن که اینطوری نیستن بنده ماهی 1 بار اگه به فی.س بوق سر بزنم وایبر هم که برای گوشیه، با ی اینترنت با سرعت 5 کیلوبایت هم جواب میده، برای فیلم و سریال هم کسی تا حالا واسه دو ماه یا چند ماه فیلم ندیدن چیزیش نشده، من خودم خوره فیلم و سریال و انیمه دارم ولی انقدی تحمل دارم که واسه دفاع از حقم چند ماه از این چیزا دست بکشم تا دست کم چند سال خیالم راحت باشه...

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
ترافیکم تموم شد :| رفتم بخرم برام پیام اومد که این طرحو از 10 آذر میخوان عملی کنن:|
اول اینکه من قرار داد 4 ماه با اون شرایط با اینا بستم :| نمیشه وسط کار یهو شرایط عوض بشه :|
همه فردای روزی که این طرحو اجرا کردن isp رو عوض کنید تا حساب کار دستشون بیاد :|

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
ترافیکم تموم شد :| رفتم بخرم برام پیام اومد که این طرحو از 10 آذر میخوان عملی کنن:|
اول اینکه من قرار داد 4 ماه با اون شرایط با اینا بستم :| نمیشه وسط کار یهو شرایط عوض بشه :|
همه فردای روزی که این طرحو اجرا کردن isp رو عوض کنید تا حساب کار دستشون بیاد :|
هروقت بخواید میتونید اتمام قرارداد بدید و هزینه رو بر میگردونن
من خودم 2 مگ 1 ساله دارم که تازه 5 ماهش گذشته ولی به محض اینکه فعال کنن این طرحو فرداش isp رو عوض میکنم

maemo.him

کاربر سایت
Sep 17, 2014
2
یک ماه پارس آنلاین داشتم . مطمینا بدترین ماه اینترنتیم بود. موقع خرید خیلی دروغ تحویلم دادن ولی هیچ کدوم عملی نشد.
مثلا تو سایتش زده سرعت تا 9 مگ باز هست ، کاملا دروغه. سرعت من رو یک مگ بود و اکثر اوقات 120 کیلوبیت بیشتر نمیرفت. شبانه هم بهم گفتن زیر 200 نمیاد ، همیشه حدود 40 بود. تو سایت زده آپلود رایگان ، ولی قرون به قرونشو حساب کردن.
پارس آنلاین دزدترینه...
الآن آسیاتک دارم و در مقایسه با شاتل و پارس آنلاین و مبین نت و صبانت میتونم بگم آسیاتک بهترینشون هست.

PejmanX

کاربر سایت
Mar 14, 2010
1
نقطه سوزش ادم اونجاست که میگن برای جلب رضایت کاربران این کار رو کردیم
اولا سرویس های نا محدودشون که تو روز هم نصف سرویس های حجمی سرعت دارن ِ دوما ساعت 2 تا 8 صبح کدوم اوسکولی بیداره که از سرعت شکایت کنه؟
بهترین راه اینه که اشتراک ها رو تمدید نکنیم ِ الان تری جی ایرانسل طرح یه ماهه داره 2 تا 8 هم رایگانه فکر میکنم بصرفه
من دارم تحقیق میکنم اگه شد اینترنت ماهواره ای راه بندازم چون با این داستان هایی که هر روز درمیاد کلا به جنگ اعصابش نمیرزه از این ای اس پی به اون ای اس پی رفتن
دوستانی که میتونن یه پیج اعتراضی هم تو فیسبوک بزنن

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن
نقطه سوزش ادم اونجاست که میگن برای جلب رضایت کاربران این کار رو کردیم
اولا سرویس های نا محدودشون که تو روز هم نصف سرویس های حجمی سرعت دارن ِ دوما ساعت 2 تا 8 صبح کدوم اوسکولی بیداره که از سرعت شکایت کنه؟
بهترین راه اینه که اشتراک ها رو تمدید نکنیم ِ الان تری جی ایرانسل طرح یه ماهه داره 2 تا 8 هم رایگانه فکر میکنم بصرفه
من دارم تحقیق میکنم اگه شد اینترنت ماهواره ای راه بندازم چون با این داستان هایی که هر روز درمیاد کلا به جنگ اعصابش نمیرزه از این ای اس پی به اون ای اس پی رفتن
دوستانی که میتونن یه پیج اعتراضی هم تو فیسبوک بزنن
کی گفته 3جی ایرانسل شبا رایگانه؟
ایرانسل 1کیلوبایت هم اینترنت رایگان نداره

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
- پارس آنلاین بفرمایین.
- سلام آقا خوب هستین؟ ما چند وقت پیش تماس گرفته بودیم بابت سرعت کم اینترنت ساعت 2 تا 7 صبح. ما این ساعت می خوایم بریم تو اینترنت بگردیم ولی سرعت اونطوری که می خوایم نیست. خواستم بدونم چه کاری برای بهبودش انجام دادین.
بله. شما به وب سایت ما سر نزدید؟ تیم پارس آنلاین بعد ساعت ها مشورت با متخصصان خود در اتاق های فکر پارس آنلاین، در راستای حفظ حقوق مشتری و پایبندی به اساس و مفاد قرارداد و پیرو اصل 592 قانون اساسی و اصل 918 قانون حمایت از شهروندان مجازی تصمیم گرفته تا به جهت ارائه ی سرویس مناسب تر با کیفیت برتر که در سطح استاندارد های جهانی و بلکم بالاتر از آنها باشه، علی الخصوص برای عزیزانی که گشت و گذار اینترنتی خود را به شبانهنگام موکول می کنن، اینترنت هدیه ی رایگان شبانه رو هم تا قسمتی پولی کنه.
- یعنی ما شبا هم باید بابت اینترنت پول بدیم؟
- بله ولی در قیاس با کیفیت سرویسی که دریافت می کنین مبلغ بسیار ناچیزیه. در واقع ما شب ها هم ازتون پول می گیریم و مشکل اینترنت شما هم برطرف میشه.
- آقا من واقعا نمی دونم چطور باید از شما تشکر کنم. واقعا پارس آنلاین بهترینه. خیلی ازتون ممنونم.
- خواهش میکنم. لطف کنین تلفن رو قطع نکنین و آخرش امتیاز هم بدین.
- بله بله حتمن چشم. خدافظ.
...

یعنی مردم رو چی فرض کردن؟ یعنی دروع پشت دروغ. یعنی کسایی هستن که 19 ساعت شبانه روز پول سنگین اینترنت پارس آنلاین رو می دن ولی فقط 5 ساعت استفاده می کنن اونم 2-7 صبح! دروغ! بعد اینها سرعت اینترنتشون مناسب نیست اون ساعت. بازم دروغ! من با 10 مگ دارم دانلود میکنم و باز هم تو اینترنت سرچ خودمو میکنم. بعد اینها تماس گرفتن گفتن که سرعت اینترنت شبانه مون کمه. درستش کنین. اونها هم برای رضایت این عده قلیل بی مغز که کل روز خدا رو ول کردن و مصرف اینترنتشون رو فقط شبا انجام میدن، تصمیم گرفتن از اینها و از باقی کاربرا پول بگیرن و الان اون عده از این تصمیم راضی ان! دروووغ!

بعد ما ها که از دست این بی مغزها مدام سرویس هامون داره دچار تغییر میشه مهم نیستیم؟ رضایت ما مهم نیست؟ ساعت 1-6 شد 2-7. الانم که گیگی 1200 دارن به زور شبانه ازمون پول میگیرن از 10 آذر. این یعنی امثال من که 32 تومن ماهانه پول اینترنت میدن (دو سه برابر همه دوستام) بابت شبی حتی گیگ دانلود باید 6 هزار تومن پول زور بدن. یعنی ماهی 180 تومن نه 100 تومن اگه هر شب دانلود نکنم باید اضافه بدم که پارس انلاین حقوق مشتری رو حفظ کرده باشه؟ **** زادگی چقدر آخهههه؟! چقدر دروغ آخه تحویل ما میدن برای پر کردن جیب هاشون؟ رضایت ماها مهم نیست؟ ما همه زنگ بزنیم بگیم ازین تغییرتون ناراضی هستیم حمایت از حقوق مشتری شامل حال ما نمیشه؟ یعنی ...

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
رفتم حضوری هم صحبت کردم... همون.... ها رو تحویلم داد، مثل.. دارن دروغ میگن.. منکه 100% عوض میکنم isp رو... هر کی نا راضیه همین کارو کنه حساب بیاد دستشون..

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
- پارس آنلاین بفرمایین.
- سلام آقا خوب هستین؟ ما چند وقت پیش تماس گرفته بودیم بابت سرعت کم اینترنت ساعت 2 تا 7 صبح. ما این ساعت می خوایم بریم تو اینترنت بگردیم ولی سرعت اونطوری که می خوایم نیست. خواستم بدونم چه کاری برای بهبودش انجام دادین.
بله. شما به وب سایت ما سر نزدید؟ تیم پارس آنلاین بعد ساعت ها مشورت با متخصصان خود در اتاق های فکر پارس آنلاین، در راستای حفظ حقوق مشتری و پایبندی به اساس و مفاد قرارداد و پیرو اصل 592 قانون اساسی و اصل 918 قانون حمایت از شهروندان مجازی تصمیم گرفته تا به جهت ارائه ی سرویس مناسب تر با کیفیت برتر که در سطح استاندارد های جهانی و بلکم بالاتر از آنها باشه، علی الخصوص برای عزیزانی که گشت و گذار اینترنتی خود را به شبانهنگام موکول می کنن، اینترنت هدیه ی رایگان شبانه رو هم تا قسمتی پولی کنه.
- یعنی ما شبا هم باید بابت اینترنت پول بدیم؟
- بله ولی در قیاس با کیفیت سرویسی که دریافت می کنین مبلغ بسیار ناچیزیه. در واقع ما شب ها هم ازتون پول می گیریم و مشکل اینترنت شما هم برطرف میشه.
- آقا من واقعا نمی دونم چطور باید از شما تشکر کنم. واقعا پارس آنلاین بهترینه. خیلی ازتون ممنونم.
- خواهش میکنم. لطف کنین تلفن رو قطع نکنین و آخرش امتیاز هم بدین.
- بله بله حتمن چشم. خدافظ.
...

یعنی مردم رو چی فرض کردن؟ یعنی دروع پشت دروغ. یعنی کسایی هستن که 19 ساعت شبانه روز پول سنگین اینترنت پارس آنلاین رو می دن ولی فقط 5 ساعت استفاده می کنن اونم 2-7 صبح! دروغ! بعد اینها سرعت اینترنتشون مناسب نیست اون ساعت. بازم دروغ! من با 10 مگ دارم دانلود میکنم و باز هم تو اینترنت سرچ خودمو میکنم. بعد اینها تماس گرفتن گفتن که سرعت اینترنت شبانه مون کمه. درستش کنین. اونها هم برای رضایت این عده قلیل بی مغز که کل روز خدا رو ول کردن و مصرف اینترنتشون رو فقط شبا انجام میدن، تصمیم گرفتن از اینها و از باقی کاربرا پول بگیرن و الان اون عده از این تصمیم راضی ان! دروووغ!

بعد ما ها که از دست این بی مغزها مدام سرویس هامون داره دچار تغییر میشه مهم نیستیم؟ رضایت ما مهم نیست؟ ساعت 1-6 شد 2-7. الانم که گیگی 1200 دارن به زور شبانه ازمون پول میگیرن از 10 آذر. این یعنی امثال من که 32 تومن ماهانه پول اینترنت میدن (دو سه برابر همه دوستام) بابت شبی حتی گیگ دانلود باید 6 هزار تومن پول زور بدن. یعنی ماهی 180 تومن نه 100 تومن اگه هر شب دانلود نکنم باید اضافه بدم که پارس انلاین حقوق مشتری رو حفظ کرده باشه؟ **** زادگی چقدر آخهههه؟! چقدر دروغ آخه تحویل ما میدن برای پر کردن جیب هاشون؟ رضایت ماها مهم نیست؟ ما همه زنگ بزنیم بگیم ازین تغییرتون ناراضی هستیم حمایت از حقوق مشتری شامل حال ما نمیشه؟ یعنی ...

اینا همش بازیه خودشونه . آخه مگه چند نفر ساعت 2 تا 7 وب گردی می کنن ؟ بعدشم من تو همون ساعات شبانه که دارم دانلود میکنم پیج ها رو با سرعت قابل قبولی
باز می کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر