کمپین مبارزه با سیاست جدید پارس آنلاین

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
همون موقعی که (شاتر ، قاطر ، شاتل ) سیستم محدودیت رو اعمال کرد اومدم مخابرات
بیشتر آدم از این میسوزه که میگن بخاطر خود مشتریه
من بهشون گفتم شما سرعت رو با نرم افزار تقسیم میکنید پس دیگه اینکه میگید استفاده ی یک نفر باعث میشه بقیه مشتری ها فلج بشن بلکل اشتباهه
اون موقع یک عده اخمخ داشتیم فکر میکردن با وضع این محدودیت ها دنیا گلستان میشه
خلاصه همه همین فکر ( تحریم اون ISP ) رو کردن و اعتراض نکردن گفتن میریم یک جای دیگه ، از شاتل زدن بیرون و رفتن شرکت های دیگه
بعد اونجای جدید هم این محدودیت ها اعمال شد
یعنی همه هی اعتراض نمیکردن و ISP عوض میکردن
به آخرین ISP که محدودیت رسید تازه فهمیدن ای دل غافل ، عجب کلاهی سرمون رفت
همه رفتن مخابرات و پارس آنلاین
امیدوارم اینبار گول این حرکت رو نخوریم :( گرچه امیدی نیست :|

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
واقعا حرف حق رو زدی .
من همون اول گفتم عوض کردن ISP مرحله ی آخر هست . اگه همون اول مشترکین شاتل اعتراض میکردن شاید کار به اینجا نمی کشید .
الان پارس هم دلش خوشه میگه تمام ISP ها برداشتن منم برمی دارم کاربر دیگه تغییر نمیده ISP ـیش رو :|
ولی دوستان بازم اعتراضاتتون رو مطرح کنید شاید یه معجزه ایی شد .

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
تغییر در هدیه شبانه سرویسهای حجمی
بالاخره خبر رو گذاشتن و خیال همه رو رسما راحت کردن
یکی اینکه اینترنت دولتیه و این شرکتها هم از دولت میخرن و دولت میزاره هر کاری بکنن فقط بخرن پهنای باند رو
و این باعث این کار ها میشه
در راستای افزایش رضایتمندی کاربران عزیز و بهبود کیفیت اینترنت پرسرعت در تمامی ساعات شبانه روز، نحوه ارایه سرویس شبانه شرکت از تاریخ دهم آذر ماه 93 به شرح زیر تغییر خواهد نمود:

به ازای هر گیگابایت مصرف ترافیک از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح، یک سوم میزان ترافیک مصرف شده از حساب کاربری سرویس شما کسر خواهد شد. بعنوان مثال اگر قبل از شروع ساعات مذکور، ترافیک باقیمانده شما 10 گیگابایت باشد و در این ساعات 3 گیگابایت مصرف نمایید، بعد از ساعت 7 صبح، ترافیک باقیمانده شما 9 گیگابایت خواهد بود.
شما می توانید برای مشاهده میزان مصرف خود در ساعات شبانه و میزان کسر شده از حساب کاربری اینترنت پرسرعت خود از تاریخ اول آذر ماه، با ورود به صفحه گزارش مصرف مراجعه نمایید.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
همون موقعی که (شاتر ، قاطر ، شاتل ) سیستم محدودیت رو اعمال کرد اومدم مخابرات
بیشتر آدم از این میسوزه که میگن بخاطر خود مشتریه
من بهشون گفتم شما سرعت رو با نرم افزار تقسیم میکنید پس دیگه اینکه میگید استفاده ی یک نفر باعث میشه بقیه مشتری ها فلج بشن بلکل اشتباهه
اون موقع یک عده اخمخ داشتیم فکر میکردن با وضع این محدودیت ها دنیا گلستان میشه
خلاصه همه همین فکر ( تحریم اون ISP ) رو کردن و اعتراض نکردن گفتن میریم یک جای دیگه ، از شاتل زدن بیرون و رفتن شرکت های دیگه
بعد اونجای جدید هم این محدودیت ها اعمال شد
یعنی همه هی اعتراض نمیکردن و ISP عوض میکردن
به آخرین ISP که محدودیت رسید تازه فهمیدن ای دل غافل ، عجب کلاهی سرمون رفت
همه رفتن مخابرات و پارس آنلاین
امیدوارم اینبار گول این حرکت رو نخوریم :( گرچه امیدی نیست :|
من اول اومدم نوشتم تنها راه تحریم ISP ـه، بعد پستت رو دیدم و پستمو پاک کردم

یه سوال دارم
به نظرت اعتراض جواب میده ؟ تا چه حد به نظر و ناراحتی کاربرا اهمیت میدن؟ خونه آخرش میگن شرایط ISP ما اینه!
به حرف کی گوش دادن که به حرف من و شما گوش بدن؟
من خودم هزار بار برای مسائل مختلف اعتراض کردم
در مورد اکانت شبانه که میگن یه سرویس تشویقی هست و تضمین و تعهدی برای سرعت یا حجمی که به صورت هدیه استفاده میکنید نیست.
حتی برای سرعت روزانه و افت سرعت وقتی اعتراض میشه کسی جوابگو نیست، چه برسه به هدیه که بابتش طلبکار هم هستن و میگن همینه که هست!!

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
چماق و هویج - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

اکثر کارهای دولتی و غیر دولتی با استفاده از این سیستم صورت میگیره بعضی از دوستان میگن باید isp عوض بشه ولی تا چند isp میتونید عوض کنید وقتی این طرح بر روی کلیه isp ها اعمال بشه . به نظر شما شرکت خصوصی با توجه به چه چشمداشتی میتونه دست به این عمل بزنه من به شما می گم وقتی سیستم مدیریتی در کل کشور به اینصورت داره پیش میره شرکت های خصوصی هم واسه این که از این قافله عقب نمونن دست به انجام چنینی کارهایی میزنن . کل بحث فقط سره این هست که هر چه بیشتر بتونن جیب ملت رو خالی کنن

آخرین ویرایش:

hessam211

کاربر سایت
Jun 25, 2012
106
من از ساله 86 pars داشتم الان از تابستون پارسال مخابرات گرفتم واقعا راضیم . سرویس نامحدود ماهی هم 74 میدم 2مگ دقیق بدون افت سرعت گاهی اینترنت بخاطر تعمیر داستان شده مثلا از اول امثال 3 روز تعمیرات بود ریده بود ولی همیشه خوبه حتی اگه پینگ بالا بره سرعت ثابته . پینگ با 4.2.2.4 همیشه 110-130 تو دوتا 2 هم بین 120تا 190 با سرور های داخلی هم13-18 در کل راضیم هم تو بازی خیلی خوب جواب میده هم نامحدود میتونه بازیای انجین سورس رو با خیال راحت بازی کنی قعطی هم نداره . بدیشم اینه که یه سره شل مغز تو 2020 نشستن کلا امیدی به پشتیبانی نداشته باش

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
من از ساله 86 pars داشتم الان از تابستون پارسال مخابرات گرفتم واقعا راضیم . سرویس نامحدود ماهی هم 74 میدم 2مگ دقیق بدون افت سرعت گاهی اینترنت بخاطر تعمیر داستان شده مثلا از اول امثال 3 روز تعمیرات بود ریده بود ولی همیشه خوبه حتی اگه پینگ بالا بره سرعت ثابته . پینگ با 4.2.2.4 همیشه 110-130 تو دوتا 2 هم بین 120تا 190 با سرور های داخلی هم13-18 در کل راضیم هم تو بازی خیلی خوب جواب میده هم نامحدود میتونه بازیای انجین سورس رو با خیال راحت بازی کنی قعطی هم نداره . بدیشم اینه که یه سره شل مغز تو 2020 نشستن کلا امیدی به پشتیبانی نداشته باش
پس خوشانسی شما امروز 40 50 بار وسط بازی هی لگ بعد کیک کلا مدت طولانی من این داستان رو دارم با مخابرات
پینگ با 4.2.2.4 هم که ماشالا پر تایم اوت
می خوای نتم عوض کنی می گن پرت خالی ندارن
این O3b که می خوان به افغانستان بدن به ما هم بدن راحتشیم از دست این نت های باحال ایرانی =))

hessam211

کاربر سایت
Jun 25, 2012
106
پس خوشانسی شما امروز 40 50 بار وسط بازی هی لگ بعد کیک کلا مدت طولانی من این داستان رو دارم با مخابرات
پینگ با 4.2.2.4 هم که ماشالا پر تایم اوت
می خوای نتم عوض کنی می گن پرت خالی ندارن
این O3b که می خوان به افغانستان بدن به ما هم بدن راحتشیم از دست این نت های باحال ایرانی =))
البته بگم 2 ماهه بازی نکردم ... امان از این کنکور

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
البته بگم 2 ماهه بازی نکردم ... امان از این کنکور
منو که 2 روزه کامل لطف کردن سرویس فرمودن :|

- - -ویرایش - - -

این ISP ها اینقدر دارن لطف می کنن اگه یه همچین چیزایی مثل این Khabarfarsi واقعا اجرایی شه می خوان چیکار کنن ؟

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
من که در قسمت پیام شما یا همچین چیزی یه پیغام سراسر عصبانیت، البته با رعایت ادب براشون فرستادم. واقعا شرم نمی کنن.
البته رفتم سایر شرکت ها نگاه کردم همه شون بدترن! یعنی همه شون بدترن! اصلا با فاصله زیادی بدترن.

بهشون میگم این هدیه شبانه رایگان، کجاش هدیه و کجاش رایگانه؟ قبلا 6 ساعت بود الان شده 5 ساعت برای جلب رضایت مشتری!! قدیم هدیه دادنی 13 روز عید رو رایگان می کردن الان یک گیگ هدیه میدن! بعد هم فقط به اسم مشتری مداری جیب مشتری رو خالی می کنن.

آخه مسئله اصلی اینجاست که همه درآمد اینها از ترافیکه. درآمد که درواقع بخشی که سود هنگفتی بهشون می رسونه ترافیکه. بعد کلی ترفند زدن برای اینکه کاربرو مجبور کنن ترافیک بخره. از دزدی اتفاقی در اکانت (ایراد در سیستم و تغییر ساعت و اینها) بگیر تا سرویس سوپر پرسرعت سالیانه هزار تومن مودم رایگان نصب رایگان ترافیک 500 مگ! که همون دو ساعت اول تموم بشه بری ماهانه 50 تومن لااقل ترافیک بخری. الان می بینن که نه کاربرا اونطوری که اینا مد نظرشونه جیبشون رو پر نمی کنن چون که هرچی نباشه ما ایرونی هستیم و راه کنار اومدن و کمتر راه دادن رو پیدا می کنیم. یعنی یه طوری خودمون رو با همین کم مصرف کردن روز و دانلود شبانه می سازیم. الان دیدن که یه کاربر روزانه مثلا 200 مگ مصرف میکنه، ولی شب ها 5 گیگ مثلا دانلود داره (من خودم شبی 20 گیگ هم کردم). خوب چرا ازین پول در نیاریم! چرا که نه. جیب هاتون رو پرتر کنید با حقه بازی به اسم خدمات بهتر به مشتری.

واقعا شرم آوره. دست مریزاد واقعا ... جالبش اینجاست که نوشته در پیرو پیروی از روند کشورهای پیشرفته دنیا! دیگه نمی دونن چطوری دروغ سرهم کنن یعنی!

من فکر نمی کنم این ها با اعتراض تغییری تو سیستمشون بدن. ****زاده تر ازین حرفان.

یعنی همه جا شده همینطوری کلاه برداری قانونی. مثلا با کلی بدبختی و هزار تست و دمو و اینها امثال من میرن یه موسسه خیلی معتبر که تبلیغاتش گوش فلک رو پر کرده مشغول کار بشن، موسسه زبانی که هر ترم خداد تومن از شاگردهاش میگیره، بعد سر قرارداد بستن با ماها نه به ما نسخه ای قرارداد میده (این کار خلافه طبق قانون)، بیمه و اینها که هیچی اصلا بحثی هم نداره. بعد جلسه ای پول میدن اصلا بشنوین چقدر خندتون می گیره. داشتم با مصیبت اون رو هضم میکردم برای خودم که دیدم پارس آنلاین هم کلاه برداری قانونی خودشو گسترش داده... اصلا خیلی :(

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
از ماست که برماست .
این خودـه ما هستیم که میذاریم باهامون هر طور میخوان برخورد کنن .
بنده یک بار تعرفه های یک ISP ی خارجی رو دیدم اصلا سرویس محدود ارائه نمیکرن . همش نامحدود بود اونم با چه قیمت های نازلی
بعد اینجا نامحدودش هم محدودیت داره

mohammad227

کاربر سایت
Feb 3, 2012
21
نام
Mohammad
اگه این مردم حاضر میشدن 2 ماه ازینا اینترنت نگیرن، اونوقت میفهمیدن دنیا دست کیه، وقتی هر چی زور میگن صدامون در نمیاد اینام بدتر میکنن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر