کلیفی و ستایش PS3!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
CliffB.jpg

درود.

کلیفی بلیزینسکی-خالق سری Gears of War-در آخرین مصاحبه خود کنسول PS3 و بازی های مربوط به این کنسول را مورد ستایش و تقدیر قرار داد.

در مصاحبه ای با Play Magazine گفت:" من فکر میکنم که طرفداران Xbox 360 دچار اشتباه شده اند. PS3 کنسول بزرگی با عناوین و سری های بسیار خوبی است. شخصا علاقه زیادی به تجربه کردن بازی های این کنسول بر روی باقی پلتفرم ها دارم ". با توجه به اینکه وی از سازندگان یکی از بزرگترین عناوین انحصاری 360 است، هضم کردن سخنانش کمی سخت به نظر می رسد.

با توجه به ساختار موتورهای گرافیکی استودیو Epic و سازگاری آن با دیگر کنسول ها، تصور ساخت بازی هایی مولتی پلتفرم از سوی بلیزینسکی چندان غیر قابل تصور به نظر نمیاد.

منبع

• Like
Reactions: SHePArd

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببنید مسئله پوله الان ایشون متن کامل صحبتشون این :

مایکروسافت، نیگا ما داریم برات G.O.W 3 میسازیم خب؟ بودجه کم آوردیم، راستشو بخوای الان پول نداریم یارانه هامون رو ندادن، باید یه عالمه اجاره خونه بدیم اون جیب مبارک رو سرش رو شل کن یک کم پول بده بیاد ...

این دقیقا همین بود :d.

پ.ن : JK برای طرفداران بی حد ایشون :d.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
در این که gew برای ngp ساخته میشه شکی نیست چون خود اپیک اعلام علاقه مندی کرده فک کنم این کلیف دلش میخواد واسه PS3 گیرز 3 رو بسازه اما نمیدونه چجوری بگه:d
اما بدون شوخی احتمالش زیاده gew3 روی PS3 بیاد

sadrakiller

کاربر سایت
Jan 20, 2011
16
ببنید مسئله پوله الان ایشون متن کامل صحبتشون این :

مایکروسافت، نیگا ما داریم برات G.O.W 3 میسازیم خب؟ بودجه کم آوردیم، راستشو بخوای الان پول نداریم یارانه هامون رو ندادن، باید یه عالمه اجاره خونه بدیم اون جیب مبارک رو سرش رو شل کن یک کم پول بده بیاد ...

.
=))بهترین نتیجه از صحبتاش همینه...بگو پول میخواد;;)

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
در این که gew برای ngp ساخته میشه شکی نیست چون خود اپیک اعلام علاقه مندی کرده فک کنم این کلیف دلش میخواد واسه PS3 گیرز 3 رو بسازه اما نمیدونه چجوری بگه:d
اما بدون شوخی احتمالش زیاده gew3 روی PS3 بیاد

نسخه سوم + دو تای قبلی به هیچ عنوان روی Ps نمیان ! قرارداد مایکرو و اپیک برای 3 نسخه بوده که تغییر نمیکنه
اگه قرار باشه بیاد ، میشه احتمال رو به نسخه های آینده GEOW داد

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
نسخه سوم + دو تای قبلی به هیچ عنوان روی Ps نمیان ! قرارداد مایکرو و اپیک برای 3 نسخه بوده که تغییر نمیکنه
اگه قرار باشه بیاد ، میشه احتمال رو به نسخه های آینده GEOW داد
دقیقا مثل شماره اول Mass Effect که چون ناشرش مایکروسافت بود، همچنان انحصاری موند.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دقیقا مثل شماره اول Mass Effect که چون ناشرش مایکروسافت بود، همچنان انحصاری موند.

البته امکان داره یک بازی دیگه بسازه با همین گیم پلی و شخصت های بازی رو تغییر بده با داستان بازی رو اما اسمش بازم GEOW باشه این هم میشه .

که من احتمالش رو 0% میدونم برای این که این مصاحبه فقط داره میگه ماکی جون پول بده وضع خراب هستش .

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
البته امکان داره یک بازی دیگه بسازه با همین گیم پلی و شخصت های بازی رو تغییر بده با داستان بازی رو اما اسمش بازم GEOW باشه این هم میشه .
IP متعلق به EPIC ـه، همین گیرز آو وار رو در نسخه چهارم اگر اراده کنه برای PS3 نیز خواهد ساخت (بر طبق حق انحصاریه 3 گانه GEOW برای MS البته).

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
هر کی پولکی باشه کلیف و کوجیما نیستن اینو توش شک ندارم.فقط میخواست اتیش فن های ps3 رو خاموش کنه چون با اون حرفاش دشمن زیاد جمع کرده بود

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
هر کی پولکی باشه کلیف و کوجیما نیستن اینو توش شک ندارم.فقط میخواست اتیش فن های ps3 رو خاموش کنه چون با اون حرفاش دشمن زیاد جمع کرده بود

نه عزیز اتفاقا صنعت گیم یعنی پول سازنده بازی میسازه که پول در بیارن اگه پولی نباشه عاشق چش و ابروی من یا شما نیستن .;)

دشمنی هم که برای خودش درست نکرده بود اتفاقا بعضی از صحبت هاش خودش رو مسخره کرده بود و یک عده رو سر کار همون جوری که نویل قبل از کلیفی از این حرف ها زیاد میزد.;)

عزیز مگه کلیفی آتش نشانه بعدشم اگه فن های PS3 قرار بود کسی آتیششون رو خاموش کنه باید نویل این کار رو میکرد هرچی باشه 1000 برابر کلیفی حرف زده بود و 10000 برابر کلیفی ... بود .

هیچ جا هم نه آتیش گرفته بود نه چیزی این یک روال معمول هستش که سازنده های انحصاری از این حرف ها زیاد میزنن که موجب تبلیغات و فروش بیشتر بازیشون بشن و بازیشون رو سر زبان ها بندازن همین .

واقعا فکر نمیکردم انقدر صحبت های یک سازنده برای دوستان مهم باشه . با صحبت راجب بازی اشتباه نشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر