کلیفی و ستایش PS3!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
CliffB.jpg

درود.

کلیفی بلیزینسکی-خالق سری Gears of War-در آخرین مصاحبه خود کنسول PS3 و بازی های مربوط به این کنسول را مورد ستایش و تقدیر قرار داد.

در مصاحبه ای با Play Magazine گفت:" من فکر میکنم که طرفداران Xbox 360 دچار اشتباه شده اند. PS3 کنسول بزرگی با عناوین و سری های بسیار خوبی است. شخصا علاقه زیادی به تجربه کردن بازی های این کنسول بر روی باقی پلتفرم ها دارم ". با توجه به اینکه وی از سازندگان یکی از بزرگترین عناوین انحصاری 360 است، هضم کردن سخنانش کمی سخت به نظر می رسد.

با توجه به ساختار موتورهای گرافیکی استودیو Epic و سازگاری آن با دیگر کنسول ها، تصور ساخت بازی هایی مولتی پلتفرم از سوی بلیزینسکی چندان غیر قابل تصور به نظر نمیاد.

منبع

• Like
Reactions: SHePArd

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
نه عزیز اتفاقا صنعت گیم یعنی پول سازنده بازی میسازه که پول در بیارن اگه پولی نباشه عاشق چش و ابروی من یا شما نیستن .;)

دوست عزيز چه ربطي داره؟
رفتگر محله ي ما هم برا پول خيابون رو جارو ميكنه، عاشق چشم و ابروي ملت نيست كه !!!
يه شغل مثال بزن كه هدفش جز پول باشه !!

يه چي ميگينا !

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
در این که gew برای ngp ساخته میشه شکی نیست چون خود اپیک اعلام علاقه مندی کرده فک کنم این کلیف دلش میخواد واسه PS3 گیرز 3 رو بسازه اما نمیدونه چجوری بگه:d
اما بدون شوخی احتمالش زیاده gew3 روی PS3 بیاد
بابا به پیر به پیغمبر ناشر ۳ گانه گیرز مایکروسافت هست!
اپیک بخواد هم از این کارا نمیتونه بکنه! شاید نسخه ها فرعی مولتی پلتفرم بشه ولی ۳ گانه اصلی غیر ممکن و همیشه هم انحصاری میمونه.

• Like
Reactions: u.s.a

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دوست عزيز چه ربطي داره؟
رفتگر محله ي ما هم برا پول خيابون رو جارو ميكنه، عاشق چشم و ابروي ملت نيست كه !!!
يه شغل مثال بزن كه هدفش جز پول باشه !!

يه چي ميگينا !

خوب خودت جواب خودت رو دادی پس تمام بازی ساز ها برای پول بازی میسازن این که بگیم این پولکی نیست اون هستش اون نیست اصلا معنی نداره .

کوجیما وقتی میاد بازی MGS 4 رو زد خودش گفت با توجه به قرار داد های تبلیغاتی و... که با سونی داشته و داره و رابطه ای که با سونی از انحصاری زدن MGS4 برای شرکت سود داره این کار رو میکنه .

وگرنه کوجیما هم ماکروسافت پول بده و کلی قرار داده .... با KONAMI ببنده بازی انحصاری براش میسازه بازم ربط داره به پول .

وقتی مقام های EPIC میاد و میگه با توجه به صحبت های ما با ماکروسافت و قرار دادی که با این شرکت داریم و پشتیبانی که از ماکروسافت میشیم بازی GEOW انحصاری برای 360 هستش خوب شما بهش چی میگین .

نکنه کوجیما و کلیفی عاشق سونی و ماکروسافت هستن نه خیر بلکه هر جای که برای شرکت سود بیشتر و پول بیشتر باشه شرکت همون جا هستن .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خوب خودت جواب خودت رو دادی پس تمام بازی ساز ها برای پول بازی میسازن این که بگیم این پولکی نیست اون هستش اون نیست اصلا معنی نداره .

کوجیما وقتی میاد بازی MGS 4 رو زد خودش گفت با توجه به قرار داد های تبلیغاتی و... که با سونی داشته و داره و رابطه ای که با سونی از انحصاری زدن MGS4 برای شرکت سود داره این کار رو میکنه .

وگرنه کوجیما هم ماکروسافت پول بده و کلی قرار داده .... با KONAMI ببنده بازی انحصاری براش میسازه بازم ربط داره به پول .

وقتی مقام های EPIC میاد و میگه با توجه به صحبت های ما با ماکروسافت و قرار دادی که با این شرکت داریم و پشتیبانی که از ماکروسافت میشیم بازی GEOW انحصاری برای 360 هستش خوب شما بهش چی میگین .

نکنه کوجیما و کلیفی عاشق سونی و ماکروسافت هستن نه خیر بلکه هر جای که برای شرکت سود بیشتر و پول بیشتر باشه شرکت همون جا هستن .

خب منم همينو گفتم ديگه !!
چرا اعصاب نداري؟ :d
دارم ميگم همه براي كسب سود زندگي ميكنن !

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خب منم همينو گفتم ديگه !!
چرا اعصاب نداري؟ :d
دارم ميگم همه براي كسب سود زندگي ميكنن !

من که این همه اعصاب دارم .:d نه بعضی وقت ها من بد تایپ میکنم طرف مقابل فکر میکنه من اعصاب ندارم .:d

اتفاقا اگه من رو ببینی همیشه در حال خنده هستم خیلی کم میشه بی اعصاب بشم که خیلی کم بازم میشم .:d

• Like
Reactions: koorosh sh

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
من نمیدونم ما طرفدارای 360 باید دلمون به چی خوش باشه :(
دیوید کیج میاد ps3 رو ستایش میکنه اونوقت کلیفی میاد میگه : من فکر میکنم که طرفداران Xbox 360 دچار اشتباه شده اند.
این چه وضعیه ؟؟؟ :d

دوست عزیز پرچمت بالا باشه، نگران نباش. حرف مفت زده!!!! :gunner:

• Like
Reactions: S.dante

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
تا دیروز که سر تا پای PS3 و میترکوند شده بود آقا پرستش , ولی حالا چون تعریف میکنه میشه آقای چت زن :))
اصلا کاری با حرف هایی که زده ندارم.چرا داره حرف های سابق حودشو کاملا خراب می کنه؟
پ.ن:نه که شما همین چیزا را راجع به کوجیما نگفتید...

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
اصلا کاری با حرف هایی که زده ندارم.چرا داره حرف های سابق حودشو کاملا خراب می کنه؟
پ.ن:نه که شما همین چیزا را راجع به کوجیما نگفتید...

من غلط کردم :d چرا حرف دهن من بدبخت میذاری :d هر کسی مسئول کار خودش هستش فلان بازی بخواد روی 360 هم بیاد ربطی به من نداره بخوام حرف از کوجیما بزنم ! شاید یادم رفته پستی که این حرف و زدم نشون میدی !
خوبه خودت هم گفتی حرفهای سابق خودش و خراب میکنه , حالا بنظرت این خوبه ؟
-----------------
تا دیروز همه میگفتن کلیفی کبیر حالا که از PS3 تعریف میکنه میشه چرت گو محض !

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
تا دیروز همه میگفتن کلیفی کبیر حالا که از PS3 تعریف میکنه میشه چرت گو محض !

آخه بیشتر صحبت هاش که بگیم 99% ش که اصلا ربطی به بازی که ساخته نداره فقط چرت و پرت هستش که فقط تیتر خبر ها باشه همین و..... .

یک مشت ادم .... رو به جون هم انداخته بود که برای بازی خودش تبلیغات کنه و با فروش بازیش حال کنه فقط همین یک مشت ادم .... هم سر صحبت های خنده دار روز مره این آقا با هم دعوا میکردن و میکنن .

از قبل یک عده اون صحبت ها رو درست میگفتن الان میگن داره چرت و پرت میگه من که میگم تمام صحبت هاش جز اون بخشی که داره در مورد بازی که میسازه صحبت میکنه چرت وپرت هستش و فقط برای این هستش که از تیتر خبر ها جدا نشه همین حالا 2 دفعه به اون تیکه میندازه یک دفعه هم به این و..... ماجرا .

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
بابا به پیر به پیغمبر ناشر ۳ گانه گیرز مایکروسافت هست!
اپیک بخواد هم از این کارا نمیتونه بکنه! شاید نسخه ها فرعی مولتی پلتفرم بشه ولی ۳ گانه اصلی غیر ممکن و همیشه هم انحصاری میمونه.

بابا چند وقت پیش رئیس اِپیک گفت IP مال ماست هر کاری که عشقمون بکشه باهاش میکنیم...

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
بابا چند وقت پیش رئیس اِپیک گفت IP مال ماست هر کاری که عشقمون بکشه باهاش میکنیم...

آره مال Epic هست اما برای 3شماره قرارداد دارن با مایکرو ! بنابراین بعد از این شماره هرکاری بخوان میتونن بکنن ! اما به هر حال این 3 شماره امکان نداره برنامشون عوض بشه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
این سه نسخه که رسما مال مایکروسافت و در خواب هم نمی تونید روی کنسول دیگه ای ببینید یک.

دوما تا وقتی اپیک نره زیر مجموعه ی یه کمپانی دیگه شما در خواب هم Gears Of war رو برای کنسول مورد علاقتون نمی بینید اینقدر بال بال نزنید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر