کلیفی و ستایش PS3!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
CliffB.jpg

درود.

کلیفی بلیزینسکی-خالق سری Gears of War-در آخرین مصاحبه خود کنسول PS3 و بازی های مربوط به این کنسول را مورد ستایش و تقدیر قرار داد.

در مصاحبه ای با Play Magazine گفت:" من فکر میکنم که طرفداران Xbox 360 دچار اشتباه شده اند. PS3 کنسول بزرگی با عناوین و سری های بسیار خوبی است. شخصا علاقه زیادی به تجربه کردن بازی های این کنسول بر روی باقی پلتفرم ها دارم ". با توجه به اینکه وی از سازندگان یکی از بزرگترین عناوین انحصاری 360 است، هضم کردن سخنانش کمی سخت به نظر می رسد.

با توجه به ساختار موتورهای گرافیکی استودیو Epic و سازگاری آن با دیگر کنسول ها، تصور ساخت بازی هایی مولتی پلتفرم از سوی بلیزینسکی چندان غیر قابل تصور به نظر نمیاد.

منبع

• Like
Reactions: SHePArd

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
نه به اون که میاد میگه " کنترار Move و کنسول PS3 یه چیز مسخره است " و نه به این که میاد میگه " کنسول PS3 قابل تقدیر است ! " ما واقعآ موندیم به کدوم ساز این برقصیم !

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
ما که نفهمیدیم .یه روز موو و کیلزون رو اشغال تلقی میکنه(که واقعا حرفش درست و با منطقه)یه روز از ps3 تعریف میکنه.این مایکروسافت باید سریع اپیک رو بخره داره از دست میده.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
ای بابا دوباره زیاد خورد که..!

گفته "دوست دارم بازی های انحصاری PS3 رو روی کنسولهای دیگه ببینم" یعنی میخواد چی کار کنه..؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab

گفته "دوست دارم بازی های انحصاری PS3 رو روی کنسولهای دیگه ببینم" یعنی میخواد چی کار کنه..؟
یه چیزی رو اضافه کنم. این ممکنه از ترنسلیت بد باشه. چون منبع پرتغالی هستش با یه مصیبتی میشه جمله بندی و اینا رو تشخیص داد. توی ترجمه یه همچین چیزی با جمله بندی شکسته اومده بود. حالا واقعا منظورش چیه من نفهمیدم!

MELIKA ZARGARA

کاربر سایت
Feb 25, 2011
124
نام
ملیکا

هیچی ولی من احتمال میدم که گیرز آو وار مولتی بشه احتمالا مایکرو خوب سابورتشون نمیکنه.

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
من نمیدونم ما طرفدارای 360 باید دلمون به چی خوش باشه :(
دیوید کیج میاد ps3 رو ستایش میکنه اونوقت کلیفی میاد میگه : من فکر میکنم که طرفداران Xbox 360 دچار اشتباه شده اند.
این چه وضعیه ؟؟؟ :d

MELIKA ZARGARA

کاربر سایت
Feb 25, 2011
124
نام
ملیکا
من نمیدونم ما طرفدارای 360 باید دلمون به چی خوش باشه :(
دیوید کیج میاد ps3 رو ستایش میکنه اونوقت کلیفی میاد میگه : من فکر میکنم که طرفداران Xbox 360 دچار اشتباه شده اند.
این چه وضعیه ؟؟؟ :d
بابا ولشون کن من خودم ۳۶۰ هم دارم و فکر میکنم \\ی اس ۳ به غیر از چند تا انحصاری چیزی نداره که اونم حالا بازی نکنی میمیری؟ ؟(دور از جونت)

• Like
Reactions: capitanrayan

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
تقریبا دیگه میشه مطمئن بود که گیرز برای پلی ترییم می یاد با توجه به اون همه شایعه شایعه هایی که وقتی متال گیر می خواست برای ایکس باکس بیاد یا مس ایفکت واسه پلی تری وجود داشت

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
حاشیه
چیزی که به جون این آقا افتاده و ولش هم نخواهد کرد
به نظرم یه بازی ساز بیشتر باید روی فضای بازیش تمرکز کنه و تو دنیای خودش سیر کنه تا اینکه هر دقیقه بیاد یه حرفی بزنه تجربه هم نشون داده بهترین بازی ساز ها اونایی هستن که کمتر تو حاشیه هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر