کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
تمام قطعات رو از دستگاه جدا کردم ولی باز هم همون مشکل پیش اومد - هارد روی دستگاه دیگه هم باعث E68 شد - در نتیجه طبق راهنمایی شما هارد خرابه که باید یکی دیگه تهیه کنم

آقا خلیل خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
0110 خطای RAM, علت این مشکل اتصال لحیم پل شده روی تراشه RAM است.
این Error چطور درست میشه؟؟ کنسولم یک بار 3 چراغه داده و دادم NG تعمیر شده! ولی دیروز این ارور رو داد

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
پست اول همین صفحه ی 18 رو بخوانید
من خودم دوست عزیز

سوالم این بود که این مشکل می تونه باعث 3 چراغه شدن دستگاه بشه؟؟

واسه اینکه دستگاه رو از نوسانات برق محافظت کنم باید چی کار کنم؟دستگاه خاصی باید بخرم

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
من خودم دوست عزیز

سوالم این بود که این مشکل می تونه باعث 3 چراغه شدن دستگاه بشه؟؟

واسه اینکه دستگاه رو از نوسانات برق محافظت کنم باید چی کار کنم؟دستگاه خاصی باید بخرم

خوب حالا شد....!!!

خطاهای هارد ارتباطی به سه چراغ قرمز معروف به طور مستقیم نداره...موارد خطاهای هارد هم معمولاً خاص هستند.

برای جلوگیری از مشکلات برق شهری، خرید یک محافظ برق PC هستش که میتونه جلوی صدمه به پاور کنسول و یا دستگاه رو بگیره.

البته تا الان مشکل جدی از طرف اعضا گزارش نشده که با نوسان برق و یا قطع شدن مشکلی برای کنسول پیش امده
که معمولاً با روشن کردن کنسول، یک بار سه چراغ قرمز میزنه و با خاموش و روشن کردن دوباره چراغ سبز میده.
که موضوع خطرناکی برای کنسول نیست

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
خوب حالا شد....!!!

خطاهای هارد ارتباطی به سه چراغ قرمز معروف به طور مستقیم نداره...موارد خطاهای هارد هم معمولاً خاص هستند.

برای جلوگیری از مشکلات برق شهری، خرید یک محافظ برق PC هستش که میتونه جلوی صدمه به پاور کنسول و یا دستگاه رو بگیره.

البته تا الان مشکل جدی از طرف اعضا گزارش نشده که با نوسان برق و یا قطع شدن مشکلی برای کنسول پیش امده
که معمولاً با روشن کردن کنسول، یک بار سه چراغ قرمز میزنه و با خاموش و روشن کردن دوباره چراغ سبز میده.
که موضوع خطرناکی برای کنسول نیست
ممنون از پاسخ گویی

ولی یک مشکل دیگه این این ارور E68 به طور مداوم داده میشه یا همین بار اول بود؟منظورم اینه که چند روز بعد هم امکان داره که دوباره این کد خطا داده بشه؟

مثل اینکه یکی از دوستان توی چند صفحه پیش گفته بودن که باید دوباره درایو دستگاه رو آپدیت کنم ولی درایو من Benq هست و چند روز پیش توسط آقای دادگر آپدیت شده

ممنون میشم جواب بدید

mld

کاربر سایت
Apr 10, 2008
120
نام
milad
اساتید لطفا راهنماییم کنید من 5دقیقه بازی کردم یه دفعه تصویر قطع شد وسه چراغ قرمز چشمک زن کنسول شروع به چشمک زدن کرد بعد از ترس کنسولو خاموش کردم چند دقیقه بعد که روشن کردم مشکلی نداشت ولی باز از ترسم همین که بازیرو اجرا کرد خاموشش کردم در ضمن کنسولم جاسپر و روزی بیشتر از یکی دو ساعت بازی نمیکنم

hadi117

کاربر سایت
Sep 22, 2008
75
نام
هادی
سلام!
من دیروز بعد تقریبا 1 سال 360 ام دوباره اررور 0102 داد. به نظرتون الان بدم درستش کنن یا یکی دیگه بگیرم؟ میترسم بعد تعمیرهم بالای 2 3 ماه دووم نیاره.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
اساتید لطفا راهنماییم کنید من 5دقیقه بازی کردم یه دفعه تصویر قطع شد وسه چراغ قرمز چشمک زن کنسول شروع به چشمک زدن کرد بعد از ترس کنسولو خاموش کردم چند دقیقه بعد که روشن کردم مشکلی نداشت ولی باز از ترسم همین که بازیرو اجرا کرد خاموشش کردم در ضمن کنسولم جاسپر و روزی بیشتر از یکی دو ساعت بازی نمیکنم

نمیشه از روی این مشاهده ی شما نظری داد...هر سه چراغ قرمزی، سه چراغ قرمز معروف نیست که کنسول خراب شده باشه.

شما مثل قبل با کنسول بازی کنید، پست اول تاپیک رو بخوانید تا یاد بگیرید که چطوری کد ثانی چراغ قرمز رو بدست بیارید.

اگر بازم در حین بازی و یا موقع روشن کردن سه چراغ قرمز داد با توجه به چیزی که یاد گرفتید کد ثانی اون رو بدست بیارید تا بشه گفت که مشکل چی میتونه باشه.

سلام!
من دیروز بعد تقریبا 1 سال 360 ام دوباره اررور 0102 داد. به نظرتون الان بدم درستش کنن یا یکی دیگه بگیرم؟ میترسم بعد تعمیرهم بالای 2 3 ماه دووم نیاره.

در مورد کد خطای 0102 در پست اول تاپیک توضیح کاملی داده شده...نیازی به توضیح نمیبینم.

معمولاً خرابی های بار دوم عمر به نسبت کوتاه تری دارند...باید کنسول بررسی بشه و دوباره تعمیر بشه.

اگر خودتون توانایی باز کردن و بررسی دارید...خودتون دستی بهش بزنید در غیر این صورت بیرون بدید بهتر هستش.

(تو گوگل اگر سرچ کنید open xbox 360 برای باز کردن و برای تعمیر هم 360 X-Clamp Xbox جستجو کنید...کلی آموزش و کلیپ تصویری پیدا میکنید که به شما در تعمیر صحیح کمک میکنند..تو فروم سایت و در همین بخش Repair & Problems Solution یک آموزش برای باز کردن کنسول و سه آموزش درباره ی تعمیر به روش X-Clamp وجود دارد)

ولی چیزی که معلوم هستش با روش های تعمیری معمولی بازم خراب میشه، چقدر طول بشکه که دوباره خراب بشه چیزی نیست که بشه راحت نظر داد.

در مورد خرید یک کنسول جدید، فعلاً بازار وضعیت جالبی نداره و قیمت ها رو به افزایش هستش ولی به زودی دوباره قیمت ها به حالت قبلش بر میگردد...
قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
من یک تغییر دکراسون دادم برای XBOX و tv بعد فرداش که دستگاه رو روشن کردم 1 چراغ چشمک زن قرمز مییاد و روی TV ارور e74 رو میده تمام اتصالات رو چک کردم با کبال AV و hd هم تست کردم درست نشد دستگاه رو باز کردم چیز مشکوکی ندیدم به نظرتون چه خاکی تو سرم کنم؟؟؟؟
باید ببریش پیش یک تعمیر کار
به امضام نگاه کن ... مال خودم هم E74 داده بود

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
کار زیاد سختی نباید باشه متاسفانه من اهواز هستم و کسی کار بلد نیست خودم از همه بهترم فکر کنم
تو مقالات که خودندم مروبط میشه به GPU اما مقاله ارسالی خلیل مربوط هست به cpu من اون چکی رو چطور سفتش کنم؟؟

دوست عزیز وقت کنم یک جواب خوب ارسال میکنم....سعی میکنم آخر شب انلاین بشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر