کدام region را بخرم ؟

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
ps3 که کپی خور نشده واسه چیته؟!;)
کپی هم خور هم بشه واسه چیته؟:biggrin1: اخه بلوری گرونه و باید چند سالی بگزره که شاید تو ایران ارزون بشه...
پس چرا تو نیم ساعت داشتی با من راجب کپی خور شدن ps3 و ارزون شدن blue-ray بحث می کردی؟ :) ;)

mohammad20

کاربر سایت
Aug 26, 2006
398
الان NTSC-J:هایی که تو بازار هستن کنترل دارن
امکان داره مثلا من ntsc بگیرم ولی تلویزیونم pal باشه و بهش نخوره تلویزیونم پارس گراندیک مدلشم رمیس هست تو دفترچش چیزی در این باره ننوشته
ممنون

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
یکی به من بگه j بهتره یا uc بازی های کدوم بیشتر گیر میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راستی ممکنه بعده ها یه بازی بیاد و فقط مال یه رجیون نیاد مثلا re5 واسه j نیاد :cheesygri ؟؟؟؟؟؟؟

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
الان NTSC-J:هایی که تو بازار هستن کنترل دارن
امکان داره مثلا من ntsc بگیرم ولی تلویزیونم pal باشه و بهش نخوره تلویزیونم پارس گراندیک مدلشم رمیس هست تو دفترچش چیزی در این باره ننوشته
ممنون

مال من که نداشت . کنترل میخوای چی کار . کنسولو عشق است :p
من تلوزیونم پال بود وقتی وصل میکردم تصویر سیاه و سفید بود ولی بازم من گرز رو سیاه و سفید بازی کردم و وقتی کابل VGA گرفتم دوباره رفتمش .:laughing:
این مشکلات قابل حله :cool:

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
یکی به من بگه j بهتره یا uc بازی های کدوم بیشتر گیر میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راستی ممکنه بعده ها یه بازی بیاد و فقط مال یه رجیون نیاد مثلا re5 واسه j نیاد :cheesygri ؟؟؟؟؟؟؟

هیچ فرقی نمیکنه ولی بازی های J بیشتر و بهتر گیر میاد اگه درایوتم SAM باشه که معرکه هست دیگه .
همه بازی ها هم روی هر دو تا میاد ... مشکلی نیست ...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
بازی های معروف همشون روی هر دو ریجن میان!
ولی یه سری بازی هستن که زیاد معروف نیستن که ms فقط واسه ژاپن میزنش که وضعیت ریجنش معلومه...

naeemtop

کاربر سایت
Mar 30, 2007
97
region ntsc j ba asia j fargh dare?man az hooman asia j begiram nemitonam bazihaye ntsc j mesle blue dragon ro ejra konam?ya inke bazihaye hamo ejra mikonan?
age nemishe man age asia j begiram nemitonam az next gen ke faghat ntsc j dare bazi begiram?

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
region ntsc j ba asia j fargh dare?man az hooman asia j begiram nemitonam bazihaye ntsc j mesle blue dragon ro ejra konam?ya inke bazihaye hamo ejra mikonan?
age nemishe man age asia j begiram nemitonam az next gen ke faghat ntsc j dare bazi begiram?
همونطوری که دوستان گفتند همه ی بازی ها (تقریبا همه) بر روی همه ی ریجن ها میاد... از این بابت نگران نباشید... اکثر بازی ها j/asia هم روی j اجرا میشه... بازی های خدا هم که بیشترشون free هستند... شما نگران نباش همون j/asia رو بخر حالشو ببر... ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر