کدام region را بخرم ؟

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
J or UC

با اجاره مدیران بازیسنتر خواستم این بخش رو راه بندازم که به کمک همدیگر بچه ها رو از اشتباه در بیاریم.

ببینید دوستان اینکه j بگیریم یا Asia یا UC هیج مهم نیست و این به خوب یا بد بودن دستگاه شما ربطی نداره بلکه هر کدم از اینها سفارش کشور های کختلف هست پس مهم نیست که چه مدلی بخرید جون از نظر کیفیتی فرقی با هم ندارن . ولی بعضی دوستان نمیدونم چرا حرفهایی رو راه می اندازند که اونهایی که میخوان 360 بگیرن به اشتباه میفتند. ببینید اگر در ایران microsoft نمایندگی داشت شاید دیگه هیچکدام از این مشکلات نبود چون یه 360 مخصوص ایران می اومد و همه بازیهاش هم در بازار میبود ولی چون همچین چیزی نیست و 360 هایی که در ایران هستند توسط آدمهای مختلف از جاهای مختلف وارد ایران میشوند و برای همین بازیهای مختلف با resion ها مختلف وارد بازار میشه. و شما با این مشکل روبرو میشی که فلان بازی رو دستگات بالا نمیاد پس این درایوش ایراد داره یا چون این j هست یا uc یا هرچی . در صورتی هیچ کدوم از اینها نیست .
ببینید همه اینها از نظر کیفیتی مثل هم هستند و فرقی ندارند چون از همین کشور هایی که اینها رو وارد کردند مردم دارند استفاده میکنند و مشکلات ایران رو هم ندارند . شما هر نو دستگاهی میگیری مهم نیست مهم اینه که بازی رو اجرا کنه. که خدا رو شکر الان هم بازی های j در ایران زیاده هم UC دیگه فرقی نمیکنه.
از دوستانی که برای یک نوع مدل خاص تبلیغ میکنند خواهش میکنم این کار رو نکنید و برای مدلی که شما خودتون دارین یا بازیهاش رو بیشتر تبلیغ نکنید چون واقعا فرقی نداره .

امیدوارم مدیران بازیسنتر بزارن این بخش بمونه تا بچه ها مشکلاتشون رو در مورد خرید 360 بتونن برطرف کنند.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
فقط این نکته رو اضافه کنم که قرار از سال 2007 به بعد تمام بازی های 360 بصورت Free بشن پس دیگه این بحث ها بی معنیه! مایکروسافت بخاطر این که از سونی عقب نمونه حتما اینکار رو می کنه!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
فقط این نکته رو اضافه کنم که قرار از سال 2007 به بعد تمام بازی های 360 بصورت Free بشن پس دیگه این بحث ها بی معنیه! مایکروسافت بخاطر این که از سونی عقب نمونه حتما اینکار رو می کنه!
خب الان 2007 به بعده! یعنی بازی هایی که از این به بعد میان همه free هستن؟

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
درسته.
یعنی همه ی بازیها همه ی ریجن هاش میاد؟
ولی بعضیاش تو ایران کمتره مثل pal نه؟:cheesygri

آره بعض اوقات بازی ها دیر تر میان . مثلا Pro Evolution Soccer 6 برای PAL اومده چون اول در اروپا اومده ولی برای NTSC هم میاد 1 ماه دیگه. این مشکلی نیست دیرو زود داره ولی سوخت و سوز نداره :)

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
حالا یه سوال دیگه
:cheesygri
الان پس اگه من برم یه 360 پال بگیرم برام هیچ فرقی نمیکنه دیگه به غیر از این بازی هایی که قبلا اومدن
مایکروساف اگه میخواست این کارو بکنه خوب از اولش کنسولشو رجیون فری میساخت خودشو راحت میکرد دیگه
اگه میشه در مورد آینده کنسول بعد از فری شدن همه بازی ها کمی توضیح بدید یعنی اگه کسی بخواد بخره دیگه براش رجیونش فرق نمیکنه؟

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
حالا یه سوال دیگه
:cheesygri
الان پس اگه من برم یه 360 پال بگیرم برام هیچ فرقی نمیکنه دیگه به غیر از این بازی هایی که قبلا اومدن
مایکروساف اگه میخواست این کارو بکنه خوب از اولش کنسولشو رجیون فری میساخت خودشو راحت میکرد دیگه
اگه میشه در مورد آینده کنسول بعد از فری شدن همه بازی ها کمی توضیح بدید یعنی اگه کسی بخواد بخره دیگه براش رجیونش فرق نمیکنه؟

البته ما در مورد PAL بحثی نداریم چون در ایر ان همه NTSC استفاده میکنند و ما میگیم که
NTSC j یا U فرقی نداره پس لطفا در مورد PAL بحث نکنید اگر هم PAL دارید نگران نباشید مستونید فعلا با Pro Evolution 6 دل اونایی که NTSC دارن بسوزونید ;)

به هر حال فرقی نداره چون قبلا هم گفتیم برای همه کنسول ها بازی هست.

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
یه بار دیگه سوالم رو میپرسم!
یعنی بازی هایی که از این به بعد میان همه free هستن؟

البته منم این موضوع رو از بچه های همینجا شندم ولی اولین بازی 2007 که free هم بوده اومده Lost Planet بود که با این حال باید منتظر بود دید آیا بازی های آینده هم اینجوری میان یا نه بخصوص بازیهای EA که معمولا free نیست اگر EA هم free بشه که عالیه

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
فرق بین j و uc درست مثل فرق پراید سفیده و نقره ای:biggrin1:
چجوری دلتون میاد یه همچین حرفی بزنید؟:) J به نظر من بهتره ....کلا از این آمریکایی ها بدم میاد...به هیچ دردی نمیخورن:)
J تو پک های اولیش ریموت داره...بعضی بازی های رجیون های دیگه توش اجرا میشه...ارزونتره...دیگه چی میخواهید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر