کدام region را بخرم ؟

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
سلام
نمیدونم شاید این تاپیک تکراری باشه ولی یک سوال خیلی مهم از همه ی دوستانی که
X BOX دارن میخوام بپرسم
برای خریدن xbox کدوم region بهتره ؟
آخه من خودم نظرم رو PAL هست ولی به هر کسی میگم میگه بازیهاش کمه و همش کپیه
اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
تاپیک که تکراری هست .
ولی الان واقعا فرقی نمیکنه . اینم که میگن بازیهای پال کمه مال خیلی وقت پیشه . الان تقریبا هر ریجنی بخری میتونی بازیهاش رو به راحتی پیدا کنی .

همش کپیه

خوب فرقی نمیکنه ... مال UC و J هم کپیه . مگر اینکه بخوای Orginal فقط بگیری

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
ببخشید. من خودم یه سوال دارم. میخواستم یه تاپیک بزنم گفتم بره همچین سوالی ضایست.:cheesygri خوب شد ایشون تاپیک زد.
من کلا خیلی از این بحث ها سردر نمیارم. من کنسولم J هستش. ولی هر بازیه کپی که میخرم هر ریجنی میخرم چه uc چه Pal چه j اجرا میشه. ولی من شنیده بودم که باید حتما ریجن مخصوص به کنسول خودتو بخری. میشه یکی بگه جریان چیه؟:confused:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
ببخشید. من خودم یه سوال دارم. میخواستم یه تاپیک بزنم گفتم بره همچین سوالی ضایست.:cheesygri خوب شد ایشون تاپیک زد.
من کلا خیلی از این بحث ها سردر نمیارم. من کنسولم J هستش. ولی هر بازیه کپی که میخرم هر ریجنی میخرم چه uc چه Pal چه j اجرا میشه. ولی من شنیده بودم که باید حتما ریجن مخصوص به کنسول خودتو بخری. میشه یکی بگه جریان چیه؟:confused:
بازیهایی که شما میخری ریجنش Free هست و بازیهای Free روی همه کنسولها میان احتمالا بازی PalیاUC به تورت نخورده مگه نه اجرا نمیشه!:)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
یعنی اگر PAL بگیرم ضرر نمی کنم ؟
به نظر من اگه تهرانی فرقی نمیکنه چون بازیه همه ریجن ها اونجا پره اینکه دوستان میگن J بیشتر به درد شهرستان ها میخوره به نظر من!
البته اگه هم مثل من بازیهات رو از تهران سفارش میدی هر ریجنی دوست داری بگیر!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
PAL فعلا از همه نظر بهتره.هم بازی هاش زودتر عرضه میشه هم به دلیل این که فروش توی اروپا بالا رفته بیشتر هواشو دارن.اما همونطور که بقیه هم گفتن اصلا فرق نمی کنه چی بخری.در ضمن اگر UC بخری یه تبدیل 110-220 باید جدا بخری که هزینه رو بالاتر می بره پس از این نظر برو تو کار انتخاب J یا PAL.

پیشنهاد من هم PAL هست.

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
با تشکر از همگی دوستان فقط یک سوال دیگه ( البته به موضوع تاپیک ربطی نداره )
من میخوام Xbox بخرم امروز هم پایتخت بودم
وفتی رفتم در یکی از مغازه هایی که xbox داشت ازش قیمت ها رو پرسیدم
گفت PAL با motherboard FALCON با پک Prinium قیمت : 490
PAL با motherboard FALCON با پک Elite قیمت : 560 (ابته درست یادم نیست )
حالا سوالی که دارم ( از لحاظ بودجه هم مساله ای نیست )
Perinium بگیرم یا Elite ؟ یعنی در واقع کدومش به صرفه تره ؟

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
عزیزم j از همه بهتره ولی نباید همچین تاپیکی میزدی چون میتونستی بری تاپیک هر سوال و مطلبی در مورد 360
اتفاقا PAL خيلي بهتره :biggrin1: كلا حرف پدرام درسته الان J دارا تازه CIV دارند بازي ميكنند .

هم بازی هاش زودتر عرضه میشه
J كه تعطيله هيچي اما اوصلا 90 درصد بازي ها UC. PAL با هم ريليز ميشند . به جز موادري خاص مثل Hellboy ه اون هم Free اومده بود

من میخوام Xbox بخرم امروز هم پایتخت بودم

دزد به معناي واقعياند همشوند. همون مغازه نبش هست كه اسمش با k شروع ميشه به يكي از دوستان دور مدل CORE 2006 داده بود 470!!!1 . 150 هم پول كامپوننت .اينتر كولر و يه دسته بي سيم گرفته بود . كلا اصلا خريد از اين محل توصيه نميشه :biggrin1:

آخرین ویرایش:

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
اتفاقا PAL خيلي بهتره :biggrin1: كلا حرف پدرام درسته الان J دارا تازه CIV دارند بازي ميكنند .

J كه تعطيله هيچي اما اوصلا 90 درصد بازي ها UC. PAL با هم ريليز ميشند . به جز موادري خاص مثل Hellboy ه اون هم Free اومده بود

دزد به معناي واقعياند همشوند. همون مغازه نبش هست كه اسمش با k شروع ميشه به يكي از دوستان دور مدل CORE 2006 داده بود 470!!!1 . 150 هم پول كامپوننت .اينتر كولر و يه دسته بي سيم گرفته بود . كلا اصلا خريد از اين محل توصيه نميشه :biggrin1:

ممنون از راهنماییت ولی من پرسیدم Elite بگیرم یا Perinium ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر