کدام Evil بهتر بود

کدام Resident Evil را دوست دارید

• Resident Evil 1 یا Remake

رای‌ها: 28 19.0%
  • Resident Evil 2

رای‌ها: 56 38.1%
  • Resident Evil 3

رای‌ها: 53 36.1%
  • Resident Evil Code Veronica

رای‌ها: 13 8.8%
  • Resident Evil Umbrela chro

رای‌ها: 2 1.4%
  • Resident Evil Out Break

رای‌ها: 4 2.7%
  • Resident Evil Dead Aim

رای‌ها: 3 2.0%
  • Resident Evil 4

رای‌ها: 61 41.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    147

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
همه؟! کجا همه اعلام کردن؟;) بی خیال مطمئنا هیچ عکس متقاعد نمیشه...!
یه سر به فروم ها متعددی که مخصوص رزیدنت فن های 2 اتیشه هست بزنی و یه دیکشنری هم بگذاری بقلت :biggrin1: کاملا به صحت حرف های من پی خواهی برد .

پ.ن : کپکام اگه یه روزی دوباره رزیدنت کلاسیک بزنه یه جمعیت کثیری در دنیا سکته ناقص و کامل و ... می زنن :biggrin1: شک نکنید ! یکیشم خودم !

MiliZangief

کاربر سایت
May 24, 2008
104
نام
Milad
دوست عزیز یه مقدار رعایت کنید.

یه سر به فروم ها متعددی که مخصوص رزیدنت فن های 2 اتیشه هست بزنی و یه دیکشنری هم بگذاری بقلت :biggrin1: کاملا به صحت حرف های من پی خواهی برد .

پ.ن : کپکام اگه یه روزی دوباره رزیدنت کلاسیک بزنه یه جمعیت کثیری در دنیا سکته ناقص و کامل و ... می زنن :biggrin1: شک نکنید ! یکیشم خودم !

من هم با نظر شما موافقم ولی نباید این چنین صحبت کرد به هرحال این عنوان رای گیری تمام می شود همه نتایج رامی توان استخراج کرد .
باتشکر

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین

خب شما که زحمت میکشی حرف میزنی زحمت لینک دادنش هم بکش:)

AC_COH_MGS4

کاربر سایت
Jul 19, 2007
1,318
نام
BEHZAD
آقا بين RE2 و RE4 گير كرده بوديم كه به كدوم راي بديم ولي وقتي ديديم RE4 راي كمتري داره و مظلومتر واقع شده به RE4 راي داديم خو :biggrin1:

MiliZangief

کاربر سایت
May 24, 2008
104
نام
Milad
دوست عزیز

آقا بين RE2 و RE4 گير كرده بوديم كه به كدوم راي بديم ولي وقتي ديديم RE4 راي كمتري داره و مظلومتر واقع شده به RE4 راي داديم خو :biggrin1:

1- شما انتخواب چند گزینه را هم داشتید چون دکه ها به صورت چک باکس بودن نه Radio
2-شما چرا ننوشته اید که کدام Evil را اول بازی کرده اید .

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
به نظر من مشکل اصلی اویل 4 دوربینشه... با اینکه به عقیده خیلیا دوربین اویل های قبلی منسوخ شده ولی همون سبک بود که اویلو اویل میکرد!
من یکی از آرزوهام این بود که تو اویل 5 یه گزینه بذارن که بازیو از دوربین اویل های قدیمی بازی کنیم... خدایش اگه اینجوری بود خیلی حال میداد

منم به این ترتیب بازی کردم : اویل 2 - 1 - 3 - Code Veronica -
4
نسخه های فرعی رو هم اصلا دوست نداشتم و فقط امتحان کردم و بدترین اویل هم surrvival بود که خوشبختانه تو نظر سنجی نیومده اصلا!
در مورد بهترین اویل هم که تو صفحه قبل با دلیل نظرمو گفتم... در مورد اویل 4 هم مثل خیلی های دیگه نظرم اینه که این یه بازی عالیه ولی اصلا اویل نیست

MiliZangief

کاربر سایت
May 24, 2008
104
نام
Milad
سلام دوستان با تشکر از توضیحات کامل و جامع می خواستم بگم که از این به بعد لطف کنید بگید کدام اولیل برای شما سخت تر و کدام آسان تر بود علاوه بر توضیحات دیگر
با تشکر.

MiliZangief

کاربر سایت
May 24, 2008
104
نام
Milad
من خودم اول با Evil 1 شروع کردم و بعد ویل 2 و3وcode وout break و dead و 4,chro wii وremake وحالا هم
دارم zero رو تمام می کنم
سخترین 1و2وcode و3 و remake
آسان ترین 4

MiliZangief

کاربر سایت
May 24, 2008
104
نام
Milad
سلام دوست عزیز

RESIDENT EVIL 4

سلام دوست عزیز لطف کنید که یک مقدار کامل تر شرح دهید و در قسمط بالای صفحه روی
بازی مورد نظر Evil 4 یا چند تا کالیک کنید که تیک بخوره بعد روی دکمه Vote یا رای
کلیک کنید که نظر شما ثبت شود و نظرات دیگران را نیز ببینید
باتشکر.;)
می توانید همین نوشته را ویرایش کنید :dots:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من شماره 2 و 3 و 4 رو بازي كردم.
حسي كه RE4 داشت توي هيچ كدوم از شماره هاش نديدم . مخصوصا اون مرحله ي دهكده و مبارزه با مندز كه خيلي خوف بودن.

الان هم بي صبرانه منتظر RE5 هستم:clover:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر