کدام یک برترین سازنده RPG غربی هست؟؟؟

کدام یک برترین سازنده RPG غربی هست؟؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    146

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
سبک RPG را میتوان یکی از محبوب ترین ژانرهای بازیهای رایانه ای موجود نام برد که قدمتی نسبتا طولانی دارند.در نسل قبل بدون هیچ شکی عناوین متنوع و با کیفیت شرقی بر این ژانر حکم فرمایی میکردند اما با شروع این نسل ورق تا حدودی برگشت و ما شاهد افول شرقیها بودیم.
اما در عوض این عناوین غربی بودند که خود را نشان دادند و با کنار زدن عنوانهایی مثل Final Fantasy طرفداران بی شماری برای خود کسب کردند.عناوینی مانند Dragon Age,Skyrim,The Witcher و بسیاری دیگر که در این موفقیت سهیم بودند.
با وجود عناوین بسیار در این ژانر شرکتهای معتبر سازنده این سبک بسیار محدود هستند ولی هرکدام از آنها تواناییهای بسیاری دارند که انتخاب از بین آنها کار دشواریست.
به نظر شما کدام یک از این استدیوها نقش موثرتری در پیشبرد این سبک دارند و شما بازیهای کدام استدیو را بشتر میپسندید؟؟؟
Bioware و شخصیت پردازیهای بی نظیرش
Bethesda و دنیاهای عظیم بازیهاش
CD Projekt Red با داستان سیاه و سنگین ویچر
یا Obsidian و انسانهای بزرگی که در تاسیس آن نقش داشتند؟؟

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
آخرش که جام رو میدین به BioWare 8-| :D
البته با چیزی که در گذشته ها میساخت!!! حقش هم هست:D ولی تو این 3 سال اخیر واقعاً خرابکاری کرد :|
در ضمن ME هم اصلاً RPG نیست حیفِ Action RPG هم که به این بازی بگیم!!! :-" :D

فقط یه سوال چرا DIABLO ــی کبیر اینجا نیست !؟!! :-l
MMO RPG هم حسابه!؟ /:)
پس جدی جدی چطوری تونستی Blizzard رو حذف کنی!؟:-/

اوما! من از اونجایی که بالای 500 ساعت شاید هم اگه بگم 1000 ساعت پر بی راه نگفتم تا حالا با بازی های Bethesda سرگرم بودم خب معلومه که به نظرم این ها بهترینن :> :D

هر چند بچه هایی که اصل کاری های Obsidian هستن هم عالین ولی هنوز تحت این شرکت بازی چشم گیری ندادن
خدمت حضرت گرالت و خصوصاً شماره 1ــش که یه عنوان پرفکت بود هم ما ارادت داریم:D

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
آخرش که جام رو میدین به BioWare 8-| :D
البته با چیزی که در گذشته ها میساخت!!! حقش هم هست:D ولی تو این 3 سال اخیر واقعاً خرابکاری کرد :|
در ضمن ME هم اصلاً RPG نیست حیفِ Action RPG هم که به این بازی بگیم!!! :-" :D

فقط یه سوال چرا DIABLO ــی کبیر اینجا نیست !؟!! :-l
MMO RPG هم حسابه!؟ /:)
پس جدی جدی چطوری تونستی Blizzard رو حذف کنی!؟:-/

اوما! من از اونجایی که بالای 500 ساعت شاید هم اگه بگم 1000 ساعت پر بی راه نگفتم تا حالا با بازی های Bethesda سرگرم بودم خب معلومه که به نظرم این ها بهترینن :> :D

هر چند بچه هایی که اصل کاری های Obsidian هستن هم عالین ولی هنوز تحت این شرکت بازی چشم گیر ندادن
خدمت حضرت گرالت و خصوصاً شماره 1ــش که یه عنوان پرفکت بود هم ما ارادت داریم:D

جام که بدون شک در اختیار بایوور هست!!!:>
بلیزارد کبیر هم از اونجایی قرارش ندادم که اگه بود دیگه مجالی واسه اون 4تا نمیذاشت!!:d
ولی جدا نذاشتمش چون منظورم عناوین تک نفره بود پس WOW حذفه و ضمن اینکه از اونجایی که سبک دیابلو کامل متفاوته از Dragon Age و Witcher و اسکایریم به نظرم نمیشه باهم مقایسشون کرد!!!
در ضمن بار آخرت باشه در مورد مس افکت اینجوری حرف میزنیا!!!!!!!!)x:d

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
baldurs gate و neverwinter nights و dragon age : origins . یه تیکه از دیویدی شکسته ی این سه تا بازی میرزه به کل بازی های دیگه . رای من بی شک bioware .

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
Bethesda بیشتر از بقیه میپسندم :D کلا هم دنیای بازی هاش خیلی دوست دارم و هم جوی که دارند :D
بعد هم Bioware که به نظرم بهترین IP جدید نسل یعنی مس افکت ساختن (نظر شخصی :D )
و سوم هم CD Project :D

Chubek

کاربر سایت
Nov 6, 2012
44
نام
چوبک سیف الآدم ابولعجم
در حال حاظر هیچکدوم.

سبک نقش آفرینی در غرب مرده و به خاطر اینکه تهیه کننده ها احساس میکنن گیمرها خنگ شدن هرچی چرت و پرت اکشن هست قاطی این سبک کردن. این سبک یک اسقاط، یک حرومزاده شده.

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
به نظر من Lionhead هم خوب استودیویی بود. البته مشخصا رای نمیاورد. CDP استودیویی نیست که صاحب سبک باشه، در میان اونایه دیگه اصلا در حدشون نیست. Obsidian هم که مشخصه چرا اینقدر کم رای آورده :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
گزینه ی هیچ کدام نداره ؟ :-/

خب میتونین رای ندین!!!:d
به نظر من Lionhead هم خوب استودیویی بود. البته مشخصا رای نمیاورد. CDP استودیویی نیست که صاحب سبک باشه، در میان اونایه دیگه اصلا در حدشون نیست. Obsidian هم که مشخصه چرا اینقدر کم رای آورده
biggrin1.gif

من 4تا استدیویی رو گذاشتم تو این نسل بیشترین تاثیر رو تو بازیهای RPG غربی داشتن,مسلما Lionhead در حد این 4تا نبوده تو سالهای اخیر!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر