کدام یک برترین سازنده RPG غربی هست؟؟؟

کدام یک برترین سازنده RPG غربی هست؟؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    146

Free Gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2012
12
دنیا فقط بتسدا اصل ناشر و استودیو هست بهترین بازی این نسل برای من اسکایریم بود واقعا شاهکار بود به خاطر همین بش ربط میدم راستی بتسدا فال اوت رو هم تو کارنامش داره که یه وزنه براش حساب میشه

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
من فکر نکنم جالب بشه، کلا ساخت بازی از روی فیلم کمتر موفق بوده، مخصوصا حالا که خود bethesda یه ip عظیم فانتزی با یه دنیای بزرگ به اسم elder scrolls رو داره. (البته من خودم عاشق سه گانه ی فیلم ارباب حلقه ها هستما:d ، جزء 3 فیلم برتر تاریخ واسه ی من هستش، ولی ترجیح میدم همون فیلم بمونه واسم.)

وقتی کتابش هست چرا برن از فیلم بازی بسازن؟

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
وقتی کتابش هست چرا برن از فیلم بازی بسازن؟

فرقی نمیکنه در کل :d ، منظورم بیشتر اینه که دیگه خود TES تقریبا حال و هوای مشابه ای داره، ضمن اینکه من خودم طرفدار داستانهای بدیع هستم، دنیای ارباب حلقه ها دیگه اونقدری چالش برانگیز نیست برای بازی سازی با وجود فیلم و کتابش، البته شایدم برای عده ای باشه ولی واسه ی من نه:d. تجربه ی ساخت گیم از روی فیلم و کتاب هم اکثرا نتیجه نداده مگر در موارد خاص و انگشت شمار.
من توی این نظرسنجی به بتسدا رای دادم بخاطر شاهکار های TES و fallout 3 ولی انصافا bioware هم بی نظیره، Mass effect یه دنیا و univers بی نظیر داره که خودش به تنهایی این استودیو رو مدعی میکنه، حالا سایر عناوینش بماند.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
This is hilarious...
زمانی بود که بتزدا RPG میساخت، اون زمان با Morrowind تموم شد. یه زمانی بود بایوور RPG میساخت، با Dragon Age: Origins مرد. الان فقط Obsidian و CDP موندن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر