کدام کنسول بازی اختصاصی بهتری دارد(با ذکر بازی)

کدام کنسول بهترین بازی اختصاصی را دارد(با ذکر بازی)

• مجموع رای دهنده‌ها
    546
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
ببخشید توهین!!!کجاست من نمیبینم.بیشتر پست شما توهینه تا بنده!!!!
خوب شما همون 100 هزار بازی با کیفیت بالاترو بازی کنید:)
درباره PS3 وقتی بازی نکردید نظر ندید همین بازیهای که بازی کردید و میگید خیلی باکیفیت هستند بگید اینجا که اختصاصی باشند و تاپیک هم برای همین زده شده.

منم توهین نکردم.گفتم شاید تجربه داشتید که به بقیه هم می خواید انتقال بدید.
اونم یه ضرب المثل عام بود.من گفتم 100 تا نه 100 هزار تا!!!!!!:laughing::)(اصلا 100 هزار تا بازی نداره)جدید میشنوم.
شما از کجامی فهمید من بازی نکردم که میگید نظر نده؟؟؟پس تاپیک رو فقط برا نظر شما درست کردن؟؟؟پس لطفا تکلیف تعیین نکنید.:-"
بهتره دیگه ادامه ندیم که داریم از موضوع تاپیک منحرف میشیم و بحث به جاهای تاریککک و باریککک کشیده نشه.;)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
شما خسته نشدین بابا بازی انحصاری نه بازی مولتی جو شما رو هم گرفته ها . این همه PS3 بازی انحصاری درجه 1 داره شما فقط یه بازی میگین و بقیه بازی های انحصاری هم که چرته با وجود این که تست نکردین . خیلی باحال هستین.

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
آره مثلا یکیش رو بگو؟؟؟(العان میگه grand turismo 5):laughing:
اگه فقط اینه که اصلا نگو.فقط اسم god of war 3 رو نیار که خرابشم.:sick:
ولی برا 360 یکی همین forza motorsport_3 که محشره و تیکن 6 و halo و خیلی چیزای دیگه:love::biggrin1:

تیکن 6 از کی تا حالا انحصاری بوده:confused:

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
راست میگی تیکن انحصاری نیستش.اشتباه نوشتم.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
فروش هیلو به اندازهء 2تا mgs4 هست.انقدر mgs mgs نکنین.همون geow برای کل شرکت سونی کافیه.:biggrin1:

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
فروش هیلو به اندازهء 2تا mgs4 هست.انقدر mgs mgs نکنین.همون geow برای کل شرکت سونی کافیه.:biggrin1:
اره راست ميگي فروش ماريو گلكسي و وي فيت اندازه صد تا هيلو انقدر هيلو هيلو نكنين:laughing::laughing:

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
پی اس 3
god of war 3
killzone 2
mgs 4
uncharted 1-2
little big planet
resistance

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
خوب هر بازي كه انحصاري ميشه طبيعتا مزيت هاي خاصي داره ولي به نظر من انحصاري هاي sony(ps2-ps3) بهتر عمل كردند البته بهترين بازي هاي انحصاري PS2:
1-GOW 1
2-GOW 2
3-MGS SERIES
و كنسول PS3:
1-LBP
2-INFAMOUS
3-MGS4
در اين بين هم نميشه بازيهاي انحصاري 360 رو ناديده گرفت مثله:
1-GEARS OF WAR 2
2-HALO SERIES
البته اگه سوني كمي زرنگ بازي در مياورد ميتونست عنوان انحصاري خودش يعني TEKKEN 6 رو نگه داره ولي خوب نتونست و TEKKEN 6 از انحصاري بودن درومد و بزودي براي 360 هم منتشر ميشه!در كل دوباره ميگم هر 2 گنسول انحصاري دارن كه اون يكي كنسولدارهارو ناراحت ميكنه ولي در اين مسابقه به نظر من سوني بهتر عمل كرده...

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254

اره راست ميگي فروش ماريو گلكسي و وي فيت اندازه صد تا هيلو انقدر هيلو هيلو نكنين:laughing::laughing:

پس با یه حساب سرانگشتی فروش ماريو گلكسي و وي فيت اندازه دویست تا mgs هست. شما هم اینقدر mgs mgs نکن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
باشه شما هم پس انقدر هیلو و geow نکن دیگه!!! :biggrin1:

در ضمن ps3 که فقط اون رو نداره ماشاالله انقدر بازی انحصاری توپ داره که خدا میدونه!خیلی هاشم تو راهند!!

اگر به فروشه پس نمیدونم چرا wii نخود حساب شده تو این نظرسنجی :biggrin1:

BIG DADY

کاربر سایت
Sep 11, 2007
76
من خودم xbox 360 دارم.نمیخوام از sony طرفداری کنم ولی آدم عاقل چشم داره و میبینه بازی های خوب انحصاری ps3 فعلا بیشتر ازxbox 360 هست.ولی بعضی ها انگار خوششون میاد خودشون رو هم گول بزنن و از کنسولی که دارن طرفداری کنن.کسی هم ه بحث قیمت بازی رو میاره دیگه باید به عقلش شک کرد.چون تاپیک بازی های انحصاری هست نه قیمت بحث فقط درباره این کنسول ها تو ایران نیست..microsaft زرنگی کرد و چندتا از بازی های انحصاری sony رو از انحصار درآورد ولی خوب باید به فکر بازی های انحصاری بیشتر می افتاد.حالا هر کی اگه فکر میکنه یکم عقل و منطق داره اول تعداد بازی های خوب انحصاری ps3 رو ببینه بعد بیاد اینجا حرفی بزنه.هر کی که هم نداره و مثل یه بچه 2 ساله میخواد از مال خودش طرفداری کنه بیاد خودش رو نشون بده.یه چیزایی رو نمیدونم کی میخواید یاد بگیرید.الان لابد میاید نظر میدید ps3 دارم و دروغ گفتم:).از این جماعت همه چی بر میاد.

آخرین ویرایش:

einak reiboon

کاربر سایت
Sep 1, 2009
50
نام
رضا
100% PS3 بهترین بازی هایه اختصاصی رو داره :
1. god of war III
2. killzone 2
3. Metal Gear Solid 4
و . . .
انصافا که SONY همه رقیباشو داغون می کنه !!!!!

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
هر دو خوبن اما بحث یک چیز دیگس صلیقه. مثلا من خودم MGS رو جزء بازی ها حساب نمیکنم اما از وقتی دموی god of war III و uncharted2 رو دیدم PS3 گرفتن برم واجب شد شد در صورتی که 360 هم انحصاری های خوبی داره مثل:GEOW 1.2 ,Spilenter Conviction , FM3 , HALO حالا فهمیدید.البته PS3 هم بازی های خوب دیگه ای داره اما این دوتا انقدر من رو بردن تو کف که هر روز دمو هاشون رو نگاه میکنم:love::love:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
من خودم xbox 360 دارم.نمیخوام از sony طرفداری کنم ولی آدم عاقل چشم داره و میبینه بازی های خوب انحصاری ps3 فعلا بیشتر ازxbox 360 هست.ولی بعضی ها انگار خوششون میاد خودشون رو هم گول بزنن و از کنسولی که دارن طرفداری کنن.کسی هم ه بحث قیمت بازی رو میاره دیگه باید به عقلش شک کرد.چون تاپیک بازی های انحصاری هست نه قیمت بحث فقط درباره این کنسول ها تو ایران نیست..microsaft زرنگی کرد و چندتا از بازی های انحصاری sony رو از انحصار درآورد ولی خوب باید به فکر بازی های انحصاری بیشتر می افتاد.حالا هر کی اگه فکر میکنه یکم عقل و منطق داره اول تعداد بازی های خوب انحصاری ps3 رو ببینه بعد بیاد اینجا حرفی بزنه.هر کی که هم نداره و مثل یه بچه 2 ساله میخواد از مال خودش طرفداری کنه بیاد خودش رو نشون بده.یه چیزایی رو نمیدونم کی میخواید یاد بگیرید.الان لابد میاید نظر میدید ps3 دارم و دروغ گفتم:).از این جماعت همه چی بر میاد.
دوست عزیز من نه می خوام شما رو به بودن فن Sony متهم کنم(چون نه به من ربط داره و البته برام اهمیتی هم نداره) و نه کار دارم که کدوم کنسول بازی های انحصاری بهتری داره ولی لطفاً برای موجه جلوه دادن انتخاباتون بحث عقلانیت رو وسط نکشید چون اینجوری به کسایی که به سیستم های دیگه رای دادن توهین کردید.
عقلانیت ربطی به سلیقه نداره،یه نفر از Halo خوشش میاد و به X360 رای میده یه نفر از God Of War خوشش میاد به یکی از سیستم های Sony رای میده و Wii هم همینطور،من چون از سری Gears خوشم میاد به XBOX رای دادم آیا به نظر شما من بی عقلم یا مثلاً چشم ندارم؟!نه اینطور نیست دوست عزیز "سلیقه ی من" باعث شد به این سیستم رای بدم،همونطور که "سلیقه ی شما" باعث شد PS3 رو از لحاظ بازی های انحصاری برتر بدونید.

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
دوست عزیز من نه می خوام شما رو به بودن فن Sony متهم کنم(چون نه به من ربط داره و البته برام اهمیتی هم نداره) و نه کار دارم که کدوم کنسول بازی های انحصاری بهتری داره ولی لطفاً برای موجه جلوه دادن انتخاباتون بحث عقلانیت رو وسط نکشید چون اینجوری به کسایی که به سیستم های دیگه رای دادن توهین کردید.
عقلانیت ربطی به سلیقه نداره،یه نفر از Halo خوشش میاد و به X360 رای میده یه نفر از God Of War خوشش میاد به یکی از سیستم های Sony رای میده و Wii هم همینطور،من چون از سری Gears خوشم میاد به XBOX رای دادم آیا به نظر شما من بی عقلم یا مثلاً چشم ندارم؟!نه اینطور نیست دوست عزیز "سلیقه ی من" باعث شد به این سیستم رای بدم،همونطور که "سلیقه ی شما" باعث شد PS3 رو از لحاظ بازی های انحصاری برتر بدونید.

این حرفت کاملا درسته , ولی تو تاپیک های بالاتر کسایی هستند که میگند بازی های 360 بهتره و از طرفی حالم از KZ2,GT5,Uncharted, و بازیهای3 بهم میخوره , درصورتی که اصلا بازی رو به اسم میشناسند..:eek:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر