کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• windows explorer

رای‌ها: 62 8.8%
  • firefox

رای‌ها: 459 65.0%
  • opera

رای‌ها: 151 21.4%
  • هیچکدام!

رای‌ها: 34 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    706
من خودم از firefox استفاده می کنم و به ترتیب به نظرم :
firefox
opera
windows explorer
خوب هستند
البته windows explorer کارایی هایی مثل اجرا کردن برنامه ی save flash یا از این قبیل داره ولی در کل خیلی افتضاحه.

واقعیت داره؟!
آره، البته کاره اصلیش اینه که صفحه ها رو کم حجم تر میکنه (به گفته خودشون تا 80 درصد حجم صفحات رو پایین میاره) در نتیجه سایت ها بهتر لود میشن خیلی سریعتر از حالت عادی، فرقش هم اینه که عکس ها کیفیتشون کمتر میشه ولی اگه راست کلیک کنید میتونید گزینه Reload in full quality رو انتخاب کنید که عکس رو با کیفیت اصلیش لود میکنه.
تو سایت اپرا گفته شده که این برای Connection هایی که سرعتشون کمه به کار میاد مثل Wi Fi و شبکه های بی سیم، مثل اینکه این عزیزان خبر نداشتن که Dial-Up هم هست!:laughing:

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
------------------------------------------------------------------------------

ااین دلیل استفاده من از اپرا هست، Elegancy:

ااین عکس هایی از صفحه ی شروع دانلود Opera & FF هست خودتون مقایسه کنید:
FF.JPG

Opera.JPG

احسان من نگرفتم الان باید چی رو مقایسه کنیم؟!
احتمالا ایشون پرسپولیسی هستن:دی

میگم من که با این نتونستم از هیتلر رد شم!!! البته با Dial up !!!

آخرین ویرایش:
اپرا توربو که هنوز کار نمیکنه درست و حسابی! ورژن موبایل اپرا خوب کار میکنه سیستم توربوش اما توربوی پی سی هنوز خیلی بچهگانه تر از این حرفاست.در حد کم کردن کیفیت عکسه الان.والا ما هرچی سایت ***** زدیم از نکرد سیستم اپرا توربو برامون.ورژن اپرایی که دارم هم 10 بتا 3 هست.

آقا چه قبول کنید چه نکنید Google Chrome هم از نظر سرعت هم زیبایی و هم سادگی از همشون بهتره.:biggrin1:
امین حقیقت تلخه.:biggrin1:

سلیقه نداری بابی :biggrin1: این چیه آخه ؟ موقع انتخاب واحدم یک صفحه را بزور باز میکرد :biggrin1:
Only Mozilla Firefox:love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or