کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• windows explorer

رای‌ها: 62 8.8%
  • firefox

رای‌ها: 459 65.0%
  • opera

رای‌ها: 151 21.4%
  • هیچکدام!

رای‌ها: 34 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    706
خوب منم میگم به ترتیب کارایی , سرعت و زیبایی
1 - opera
2 - fire fox
3 - netscape
4 - safari
5 - chrome
6 - ...
7 - ...
..
..
..
1000 - IE

البته این رو بگم من از طرفداران سرسخت opera هستم ولی از نسخه 9.50 پوسته و میانبرها تغییر کرد و اصلا منو دل زده کرد
و حالا دارم از نسخه 9.27 و firefox استفاده میکنم

ولی هنوز هم میگم که opera بهترینه

این Chrome هر چی توش میچرخم توش اپشنی چیزی پیدا نمیکنم چیزهای خیلی جزیی داره:دی در ضمن شما میزان یوزرهای FF رو ببین بعد حقیقت تلخه رو بگو:دی
خوب GC با توجه به تازه کار بودنش خیلی خوب کار کرده. حالا جا واسه پیشرفت داره. طرفداراش هم زیاد میشن بعدا.:biggrin1:
البته از نظر آپشن قبول دارم.:-" ولی حالا مثلا تو دنبال چه چیز خاصی تو آپشنش بودی که ناامید شدی الان؟:biggrin1:

منظورم از آپشن دقیقا همون گزینه ی آپشن نبود:دی منظورم مثلا تو منوی کلیک راست و از این جور چیز ها !
این نکته رو بگم همه ی مرورگرها خودشون رو بکشن خوب باشن ولی اپن سورس نیستن و مثل فایرفاکس اکستنشن خور نیستن:love:
این رو قبول داری که اکستنشن ها خیلی بدردبخور هستن؟:دی

منظورم از آپشن دقیقا همون گزینه ی آپشن نبود:دی منظورم مثلا تو منوی کلیک راست و از این جور چیز ها !
این نکته رو بگم همه ی مرورگرها خودشون رو بکشن خوب باشن ولی اپن سورس نیستن و مثل فایرفاکس اکستنشن خور نیستن:love:
این رو قبول داری که اکستنشن ها خیلی بدردبخور هستن؟:دی
شدید این اکستنشن رو هستم. (PHPro**):biggrin1:
از نظر همون آپشنایی که میگی هم GC کار منو راه انداخته.:biggrin1: ولی واسه تو که در حد تیم ملی کار میکنی ممکنه ضعیف باشه از این نظر.
ولی خوب سرعت هم خیلی چیزه مهمیه. مخصوصا واسه ما با این وضع اینترنتامون.:biggrin1:

این رو قبول داری که اکستنشن ها خیلی بدردبخور هستن؟
نه که دیگه شورشو در بیارن
موزیلا دیگه گشادیش رو به همه ثابت کرده. یه مرورگر نصفه نیمه میده بیرون میگه خودتون برین خوبش کنین!
تازه باز الان خوبه. نسخه‌های قبلی یادمه در این حد شعور نداشت که تبی که باز شده رو یه تفاوت توش بده با بقیه...یا مثلا هر تب دکمه‌ی بستن جداگانه نداشت...
عرضه که ندارن همه‌ی اینارو از روی اپرا برداشت فتوکپی کرد فلان فلان شده...
...

حوصله ی بحث های قدیمی رو ندارم! اپرا خداست موزیلا گ**** !! گ**** گ***** الکی الکی با hype این همه یوز داره lol ...
نمردیم فهمیدم اپن سورس بودن بده باید برنامه کلوز سورس باشه تا شاخ باشه!

بیخیال این بحث ها ولی شنیدم احتمالا گوگلم میخواد اکپنشن خورکنه مرورگرشو:d
البته الان فایرفاکس نماینده گوگل محصوب میشه و نون موزیلارو گوگل میده:d
به هر حال زنده باد تیزبال:d:d:d

اینکه اپرا توربو کار نمیکنه ربطی به اپرا نداره، دسترسی به opera10-turbo.opera-mini.net در پورت 80 که وظیفه کمپرس کردن رو داره غیر ممکن شده .

(حدس بزنید چرا!)

اینکه اپرا توربو کار نمیکنه ربطی به اپرا نداره، دسترسی به opera10-turbo.opera-mini.net در پورت 80 که وظیفه کمپرس کردن رو داره غیر ممکن شده .
(حدس بزنید چرا!)
منو بگو فکر ميکردم فقط مشکل منه:biggrin1:
ديدم کار نميکونه همون good ol firefox نصبيدم:biggrin1:

همون اول که ویندوز اومد اینترنت اکسپلور هم اومد.حداقل خیلی به این بد وبیراه هم نگید حداقل به خاطر موی سفیدش که باعث شه رقیب براش پیدا بشه که دو تا قلندر هستند(فایرفاکس و کروم):biggrin1:.میدونی چرا این بلا داره سرش میاد چون تو جوانیش خیلی قلدری کرده بود و باعث قتل ناجونمردانه نت اسکیپ شد.بهش مهلت وصیت کردن هم نذاشت :((.........
اگر نت اسکیپ الان بود من بهش رای میدادم.میدونی الان چرا اوپرا داره روز بروز قدرتمند میشه چون در جوانی بچه مثبت بوده (بسیجی اینترنت;)) و فقط به فکر کابرانش بوده وهمیشه هم ایدهای نو داره و خواهد داشت .این اگه اوپن سورس بشه فایرفاکس رو حتما زمینگیر می کنه (چون پتانسیل اول شدن رو خیلی داره:love:).
بازم میگم احترام موی سفیدها رو داشته باشید.:p

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or