کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• windows explorer

رای‌ها: 62 8.8%
  • firefox

رای‌ها: 459 65.0%
  • opera

رای‌ها: 151 21.4%
  • هیچکدام!

رای‌ها: 34 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    706
به نظر من هم پر سرعت ترين مرورگر opera هست ولي خودم از firefox استفاده ميكنم . cherom هم اصلا

سرعتش خوب نيست safari هم بدك نيست . دركل بهترين مرورگر firefox هست

به نظر من هم پر سرعت ترين مرورگر opera هست ولي خودم از firefox استفاده ميكنم . cherom هم اصلا

سرعتش خوب نيست safari هم بدك نيست . دركل بهترين مرورگر firefox هست

Chrome سرعتش رو توی ویندوز XP خیلی خوب نشون میده.در اصل بیشترین سرعت رو بین مرورگرها Chrome داره در ویندوز XP.
اگه ویندوزت XP هست و سرعت Chrome نسخه 3.0 بتا خوب نیست،مشکل از ویندوزته

نه رو ویستا هم خوب جواب میده
ولی کله با دیال اپ خوب نیست سرعتش با دیال اپ از اپرا و فایر فکس کمتره و با adsl که من کار میکنم سرعتش خیلی خوبه

لینک کروم نسخه 3 رو میشه بزارید؟

البته محسوس نیست ....

البته منظورم فایرفاکس بود نه آپدیت....چون من تا یه ماه پیش از Internet Explorer استفاده میکردم که حالا این اختلافات واسه من خیلی محسوسه (البته نسبت به آپدیت قبلی یکم بهتر شده که در این مورد حق با شماست محسوس نیست)

آقا از نظر سرعت وسازگاري با فايل هاي swf عشق است opera من با نسخه هاي قديميش
به راحتي با dial up سايت هاي سنگين رو باز مي كردم راستي ارور هارم خوب نشون مي ده
آقا يان اينتر نت dial up من كانكت مي شه و لي وقتي سرچ ميكنم ميگه internal comminiction error (opera) و ie ميگه shoud not be open the page و fire fox هم هيجي نمياره.

من اوایل از Avant استفاده میکردم که بعد ها با Firefox آشنا شدم که الان به نظر من بهترین مرورگر از همه نظر Firefox هستش و کلا Avant رو از روی سیستم پاک کردم ...
( البته ویندوز من ویستا هستش و فکر کنم برای همین این بروزر خیلی خوب جواب میده )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or