کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• windows explorer

رای‌ها: 62 8.8%
  • firefox

رای‌ها: 459 65.0%
  • opera

رای‌ها: 151 21.4%
  • هیچکدام!

رای‌ها: 34 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    706
اینم یه مقایسه بین مرورگر های اینترنتی(از نظر سرعت) از نظر سایت betanews :

3595.jpg

آخرین ویرایش:
بعد اون عددا بالای نمودار بر حسب چی هست؟
مربوط به سرعت که نمیشه چون من الان اپرا استفاده میکنم سرعتش هم از کروم بشتره هم فایر فاکس

بعد اون عددا بالای نمودار بر حسب چی هست؟
مربوط به سرعت که نمیشه چون من الان اپرا استفاده میکنم سرعتش هم از کروم بشتره هم فایر فاکس
پس فکر کردی بر حسب خوشگلیشونه.
به نظر من اپرا به درد نخورترین مرورگر اینترنتیه حالا من نمیدونم شما بر چه حسابی میگی سرعتش از کروم بیشتره؟!

به نظر من اپرا به درد نخورترین مرورگر اینترنتیه حالا من نمیدونم شما بر چه حسابی میگی سرعتش از کروم بیشتره؟!
رو حساب تجربه میگم
من الان آخرین نسخه از هر مرورگر رو گرفتم دارم امتحان میکنم اپرا برای من سریع تر از همه هستش حداقل برای من برای شما نمیدونم بقیه هم به این صورت
کروم در حد ie فقط یکم سرعتش بیشتره
فایرفکس بعد از اپرا سرعتش خوبه
سافاری هم یک چیزی بین کروم و فایرفاکس
از نظر سرعتی که برای من اینجوره حالا امکانات دیگه به کنار
تجربه هم ثابت کرده از رو چهار تا نمودار نمیشه برای چیزی قضاوت کرد
پ .ن: رجوع شود به 22 خرداد:laughing:

کروم در حد ie فقط یکم سرعتش بیشتره:confused:
چی ؟؟؟
شما اصلا با کروم کار کردی؟:eek:
من هم با اپرا کارکردم هم با کروم درسته که اپرا مرورگر کاملتری هست ولی واقعا سرعت کروم ازش بیشتره

من الان 4Safari رو هم تست کردم رو ویندوزم :
مطمئناً رو PC من پر سرعتترین Opera بوده ، حتی از FireFox , safari هم بهتره سرعتش !
فقط Safari 4 یه جوریه ، تنظیمات خاصی باید کردش ؟ چون یا باز نمیکنه یا خیلی دیر باز می کنه برام ، شاید تازه نصب کردم اینطوری باشه . الان ویندوزم 7 هست .

سلام.من از firefox استفاده میکردم.مرورگر خوبیه با سرعت عالی .ولی الان از google chrome استفاده میکنم,انصافا بد نیست در حد خودش خوبه و سبک هم هست.نمیدونم چرا firefox روی سیستم من سنگین کار میکرد

پس فکر کردی بر حسب خوشگلیشونه.
تسلط به اپرا کار هرکسی هم نیست!
اصولا امکان نداره مرورگری از اپرا 10 سریعتر باشه، به خاطر حالت توربوش میگم که از اپرا مینی قرض گرفته. (البته شاید این ویژگیش رو هم مرورگرای دیگه مثل خیلی ویژگیهای دیگش کش رفته باشن تا الان!)
حالا بحث سرعتو بذاریم کنار مرورگرای دیگه حالا حالاها کار دارن تا از نظر امکانات اولیه به پای اپرا برسن. مگه اینکه عمرتون رو بخواین پای نصب اکستنشن تلف کنید!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or