کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• windows explorer

رای‌ها: 62 8.8%
  • firefox

رای‌ها: 459 65.0%
  • opera

رای‌ها: 151 21.4%
  • هیچکدام!

رای‌ها: 34 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    706

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
امین هم که شده مسئول بخش تبلیغاتیه Firefox.:biggrin1:

من خودم اول از FF استفاده میکردم. بعد این Opera 9 که اومد دیدم چیز جالبیه:biggrin1: تا همین چند روز پیش از اون استفاده میکردم ولی الان میگم Google Chrome.:love: حالا شایدم رفتم تو کار این FF جدیده.:biggrin1: ولی از نظر سرعت که GC واقعا از همه بهتره. BC رو باز میکنه مثل شفتالو.:biggrin1: امکاناتش هم مخلوطی از FF و Opera هستش. تازه از همشونم خوشگلتره.:biggrin1:

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
آقا من نظرم برگشت به ff :biggrin1: الان دارم از نسخه ی 3.5 استفاده میکنم
خیلی خوب شده ... سرعتش مثل opera 10 نیست ولی چیزی هم کم نداره !!
ولی برنامه نویسیش خیلی بهتره بعضی مواقع خیلی بهتون کمک میکنه
حالا بریم ببینیم این گوگل چیکار کرده که همه دارن تعریف میکنن

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
چند تا نکته:
اینجا تبدیل شده به جایی که چند نفر میان میگن من از این مرورگر خوشم میاد اونیکی هم میاد یکی دیگه رو میگه بعدش هم مسخره بازی:biggrin1: لطفا بگید که چرا باهاش دارید کار میکنید، چرا کاربردی هست براتون و چه معایبی داره.

در مورد اپرا 10:
اولا آلفا نیست و بتا ـه! دوما وقتی میگه سرعت بالا رفته منظور این نیست که توربو رو روشن میکنی و به خاطر اینکه کیفیت عکس ها پایین میاد سرعت بالا میره، این نسخه از اپرا کلا موتور جدیدی داره (Presto 2.2) و این موتور در کل سریع تر از ورژن های قبلی هست

دوما توربو فقط کیفیت عکس ها رو پایین نمیاره، کارهای دیگه ای هم انجام میده که من سر در نمیارم

سوما: مثل اخبار ورزشی و اجتماعی و... که در این چند هفته زیر اخبار انتخاباتی له شدن (!) یکی از امکانات جدید اپرا 10 این وسط ها بهش اشاره ای نشده. Opera Unite چیز جدیدی هست که تا به حال مشابه اون رو ندید، حالا برید پیدا کنید چی هستش:biggrin1:

چهارم : من فعلا از 9.64 استفاده میکنم، 10 هنوز خیلی باگ داره که مهمترینش همون مشکل Cookies هست که برای هر سایت یا باید هر بار User, Password بدی یا کلا نمیره تو (مثل Facebook [ره] و خود My Opera )

پنجم: در هر حال تب های این نسخه اگه یه کم بیشتر روشون کار بشه که در حال لود صفحه هم صفحه رو نشون بدن فوق العاده میشه.

پ.ن: یه نفر میگفت من از بتا ها استفاده نمیکنم اما مثل اینکه با پیشنهادی که من کردم خوششون اومده امتحان کنن:laughing:

پ.ن 2: به این طرفدارهای FF میگی سرعت بالا اومدش پایینه میگن تو نسخه های جدید درست شده، میگی فلان امکانات رو نداره میگن افزونه (فارسی را پاس بداریم!) نصب کن، بعدش در نظر نمیگیرن که با نصب افزونه سرعت بالا اومدن اونقدر پایین میاد که تو کامپیوتر من هنگ میکنه:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
wbpa.jpg

یه بنچمارک موثق از آخرین نسخه فاینال مرورگر ها!

-

من یه نسخه از اپرا رو نصب کردم اما گزینه توربو رو توش پیدا نکردم!
اگه اونطوری باشه که من فکر میکنم این مرورگر تبدیل میشه به یه آنتی شولتر درست حسابی!
چون اول عکس ها باید وارد سرور اپرا بشه و بعد کاهش حجم داده بشه و بیاد برای شما!!
وگرنه بیاد برای شما کاهش حجم داده بشه که فایده نداره :D
از این نوع نرم افزار ها زیاد بودن قبلا نمونش O-n S*p*e*ed بود.
الان رو گوشی ها هم مرورگر اپرا پشت شولتر نمی مونه!!!
یکی از دوستان تست کنه آمار بده

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
پ.ن 2: به این طرفدارهای FF میگی سرعت بالا اومدش پایینه میگن تو نسخه های جدید درست شده، میگی فلان امکانات رو نداره میگن افزونه (فارسی را پاس بداریم!) نصب کن، بعدش در نظر نمیگیرن که با نصب افزونه سرعت بالا اومدن اونقدر پایین میاد که تو کامپیوتر من هنگ میکنه:biggrin1:
اینکه کامپیوتر تو مشکل داره چه ربطی به بقیه داره؟:D در ضمن به فرض 30 ثانیه طول بکشه بیاد بالا(تازه اونم در صورتیه که 4000 تا اکستنشن نصب داشته باشی) میمیری؟:D

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
با عرض ارادت و طلب شفاعت خدمت استاد معظّم ، امین عزیز .
بنده مقلد مرجع معظّم تقلید ، حضرت آیة الموزیلا حاج امین فایرفاکسیکال هستم !

در این فریضه بس فقیهانه راهی جز چنگ زدن به ریسمان تشخیص و اجتهاد این عالم فرزانه نیست ! :-"

آخرین ویرایش:

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
من یه نسخه از اپرا رو نصب کردم اما گزینه توربو رو توش پیدا نکردم!
اگه اونطوری باشه که من فکر میکنم این مرورگر تبدیل میشه به یه آنتی شولتر درست حسابی!
چون اول عکس ها باید وارد سرور اپرا بشه و بعد کاهش حجم داده بشه و بیاد برای شما!!
وگرنه بیاد برای شما کاهش حجم داده بشه که فایده نداره :D
از این نوع نرم افزار ها زیاد بودن قبلا نمونش O-n S*p*e*ed بود.
الان رو گوشی ها هم مرورگر اپرا پشت شولتر نمی مونه!!!
یکی از دوستان تست کنه آمار بده

تو نسخه بتا هستش كه من امتحان كردم ولي از فيل-تر عبور نميكرد:confused:
كار كردش مثل O-n S*p*e*ed و... هستش ولي نميدونم چرا فيل-تر رو رد نميكنه:eek:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستانی که از فایرفاکس استفاده می کنن بهشون پیشنهاد نصب این اکستنشن رو میدم :

Code:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/5846

کسانی که استفاده زیاد از اسکرول می کنن برای بالا-پایین کردن صفحات،این اکستنشن کارش اینه که صفحات رو خیلی نرم بالا پایین می کنه و انعطاف پذیری خیلی خوبی داره.

از دستش ندید.
روی نسخه 3.5 هم جواب میده.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,023
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستانی که از فایرفاکس استفاده می کنن بهشون پیشنهاد نصب این اکستنشن رو میدم :

Code:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/5846
کسانی که استفاده زیاد از اسکرول می کنن برای بالا-پایین کردن صفحات،این اکستنشن کارش اینه که صفحات رو خیلی نرم بالا پایین می کنه و انعطاف پذیری خیلی خوبی داره.

از دستش ندید.
روی نسخه 3.5 هم جواب میده.

بسیار چیز خوبی بود دست شما درد نکند :blushing::biggrin1:

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
mAN FIRE FOX DARAM VALI SAFHEHARO kamel baz nemikone yaani az samte chap mibore va scrool ham nadare hala shoma begid che konam??????????:(:(:(:(:(:(:confused::confused::co nfused::confused:
منم این مشکلو دارم البته برای بار اول که صفحه رو باز میکنه(فقط برای بازیسنتر)
وقتی رفرش میکنم درست میشه!!!
بعد فک نکنم اونقدر هم دردسرساز باشه این
در ضمن فینگلیش تایپ نکن...به فارسی بنویس

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
سلام ، من یه مشکل دارم، مشکلم اینه که وقتی تو صفحات اینترنت میچرخم مقدار حجم Send من خیلی زیاد میشه مثلا 10 مگ ریسیو دارم 20 مگ سند !!!
چجوریه؟
الان رو کامپیوترم آنتی ویروس ،آ- تروجان ، فایروال نصبه ...
از مرورگر نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر