کارگردانان انچارتد 4معرفی شدند

• Thread starter !_Meshki_!
  • تاریخ آغاز
M

!_Meshki_!

در مصاحبه ی اخیر Gameinformer با روسای استدیو ی ناتی داگ در قسمتی از مصاحبه چنین امده است :
آینده ی انچارتد را چگونه ارزیابی می کنید ؟

_ما از Neil Druckmann و Bruce Straley. در خواست کردیم تا کارگردانی انچارتد را بر عهده بگیرند انها به عنوان افرادی که در انچارتد 1 و 2 دخیل بوده اند بسیار هیجان زده اند .

شما چه فکر می کنید ؟
A Candid Interview With Evan Wells And Christophe Balestra On The State of Naughty Dog, Uncharted, And The Last of Us - Features - www.GameInformer.com

M

!_Meshki_!

چیزی که مشخصه اینه که فعلن یکی از تیمهای ناتی داگ بدون کارگردان هست

من یکی که سر در گم شدم،یعنی نیل و بروس دارن هم روی TLOU Remastered کار میکنن و هم بر روی Uncharted 4؟!
ND یه تیم داره ، کل تمرکز استدیو الان رو این بازی هست . Tlou : R هم ICE Team میسازه ....

oldashkan

کاربر سایت
Oct 15, 2010
202
نام
اشکان
چیزی که مشخصه اینه که فعلن یکی از تیمهای ناتی داگ بدون کارگردان هست

من یکی که سر در گم شدم،یعنی نیل و بروس دارن هم روی TLOU Remastered کار میکنن و هم بر روی Uncharted 4؟!

آخه یه ریمستر کردن چه کار سختیه ؟؟؟ یه آی پی جدید که نمیسازه یا یه بازی کامل
همه چیز بازی از قبل کامله فقط اینا باید رو کیفیت و ... این چیزا نظارت کنند
ناتی داگ یه تیم نداره خود نیل چند وقت پیش گفت دارند 2 تا بازی جدید میسازن

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
امیدوارم کاری کنن که بجای Tlou به New Uncharted لقب Game of the generation بدیم :d !
یعنی خبر از این بهتر نمیـــــــــشد

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
بعضی ها یه طوری عزا گرفتن و میگن خبر بدی ـه و اینها که من یه لحظه شک کردم اسمها رو درست خوندم تو متن خبر یا نه؟ اینکه صرف TLOU ترس از این وجود داشته باشه که U اون استایل و اصالت خاص خودش رو از دست بده مضحک ـه! Neil و Bruce همونایی هستن که به عنوان Designer و یکی از دوتا کارگردان U2، مُهره های اصلی بهترین Uncharted ـی که تا حالا ساخته شدن بحساب میان فکر کنم توجیه باشن باید چیکار کنن و بدونن این پروژه فرقش با New IP چیه و جای چقدر تغییر وجود داره.

در مورد شوک برانگیز بودن خبر هم، خدایی این Neil قیافش تو مصاحبه های بعد از بیرون رفتن Amy داد می زد که تو این قضایا و گرفتن U دست خودش نقش اول رو ایفا می کنهlol:d خیلی خنده شیطانی داشت:d
31192456903420614696.jpg

حالا واقعاً میشه گفت، U4 چه شـــــــــــود:d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Elena/cloee/sally 's dead confirmed:(:-s
بابا شماها برای چی اینجوری برداشت میکنید !؟ والا با صحبت های شما فکر میکنم که نیل و بروس قاتل سریالی کرکترهای داستان های خودشون هستن ! :d بعضی دوستان انقدر روحیه ـشون لطیفه و نرم ـه که اصلا حاضر نیستن، مرگ یه کرکتر داخل یه داستان بازی رو بخودشون بقبولونن.. ! لول :d من که خودم خیلی با این تصمیم گیری ـشون موافقم، افراد بسیار شایسته ای برای این کار انتخاب شدن، در آخر هم باید بگم که اینقدر الکی تریپ غم و ناراحتی برندارید، از ناتی داگ هرچی برسه، طلاست ! :d اصلا انگار نه انگار که ناسلامتی با یکی از بهترین استودیو های جهان طرف هستیم.. :|:d
=========
"آنچارتدی که آنچارتد نباشد، آنچارتد نیست.. !" :d
- گزیده سخنانی از رهبر استودیوی ناتی داگ آقای اِوان ولز.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر